دلایل بسیاری وجود دارد برای امریکا به صرف پول خود را عاقلانه و نه سخت بازپرسی کردن از بدهی. اما بهترین دلیل است که آماده می شود برای موقعیت های اضطراری مانند یک بیماری همه گیر.

به این ترتیب آن را به 2.2 تریلیون دلار برچسب قیمت بر روی coronavirus بسته محرک است که نگرانی های من — آن تریلیون دلار است که قبل از آن. در واقع این بار این است که دولت باید دخالت کند به ویژه پس از آن است که دولت دستور داده است که اقتصاد به نزدیک است.

برای آنچه در آن ارزش به اعتقاد من COVID-19 بحران واقعی است و من موافقت می کنم که موثر ترین راه برای کند کردن روند گسترش این ویروس است که از طریق اجباری quarantining. دولت حق تماس بگیرید.

اما این بدان معنا نیست که دولت این است که مسئولان از مسئولیت خود را به کارگران و کسب و کار اقدامات خود را تحت تاثیر قرار.

محرک لایحه یک راه برای دفع مالی فاجعه. و رک و پوست کنده این احتمالا کافی نیست.

آن را نشانی از من زحمت هر چند که این بسته محرک رانندگی کنید تا ما تریلیون دلار کسری بودجه و تخلیه بدهی و حتی بیشتر در کشور ما که در حال حاضر بیش از $23 تریلیون. این نشان می دهد چقدر بد ما تلف گذشته بهبود اقتصادی توسط هیچ کاری برای مقابله با بدهی.

به عنوان سردبیران ملی نقد و بررسی قرار داده و آن را “عظیم هزینه های درگیر [در لایحه محرک] خواهد بود آسان تر به معده اگر قانون گذاران و رئیس جمهور نشان داده بود بیشتر خویشتن داری قبل از این بحران و یا آمار نشان داد که هیچ علاقه ای به گرفتن بدهی های ملی در یک مسیر پایدار.”.

آن را نیز نشان می دهد که وجود دارد این است که تفاوت کمی بین جمهوری خواهان و دموکرات ها در کنگره از نظر هزینه. حزب چای انقلاب که ظهور بعد از بحران مالی 2008 است اما رفته بود.

چندی پیش وجود دارد خواهان را به طور پیش فرض بر روی بدهی های ملی برای مهار هزینه های. آن روز بلند رفته است.

هر دو بدهی و کسری بودجه را افزایش داده اند رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به عنوان آنها تا به حال در بسیاری از پیشینیان خود را. چه چیزی متفاوت در مورد تهمت است که ما را متوقف و حتی تظاهر به مراقبت.

به عنوان یک نامزد مغلوب ساختن پیشی جستن وعده داده شده به از بین بردن بدهی فدرال در هشت سال اما آن را تنها به افزایش تحت او–و قبل از این بود که محرک لایحه. او قول داد به لمس حق صرف است که تا کنون بزرگترین راننده کسری. او اصلاحات مالیاتی ممکن است سیاست های مالیاتی مناسب و معقول اما بدون هیچ هزینه جبران آن زد تا کسری. و به عنوان همکار من استیون Greenhut به تازگی استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن را در آغوش مترقی ایده که کسری مهم نیست.

“Who the hell cares در مورد بودجه ؟ ما در حال رفتن به یک کشور” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

هیچ یک از که است که به معنای به عنوان یک انتقاد از رئیس جمهور. این فقط یک بیانیه از واقعیت و یک نشانگر است که توسط آن برای ارزیابی آینده است.

به عنوان خواهان در نظر گرفتن جهت باد حزب پس از مغلوب ساختن پیشی جستن است از اتاق یا سال آینده یا پس از مدت دیگری که بسیاری از آغوش یک مداخله بیشتر دولت است. سناتور مارکو روبیو سناتور فلوریدا و جاش هاولی R-میسوری دو از پیشرو صدای. هر دو باید به خوبی نیت های پیشنهادی برای تنظیم و مرتب کردن بازار و اقتصاد.

اما همانطور که یونس گلدبرگ امتیاز از طرفداران از بالا به پایین برنامه ریزی استفاده می شود عمدتا در سمت چپ و ایده چیزی بود که محافظه کاران مورد استفاده قرار گیرد به بر اساس نگاه با شک و تردید.

“این درست نیست دیگر هیچ” گلدبرگ می نویسد. “و آن باقی مانده است دیده شود که آیا از بالا به پایین برنامه ریزی از سمت راست کار می کند بهتر از آن را از سمت چپ.”

آن را ضد محافظه کار برای خرج کردن در چیزی. این که چگونه این پول صرف شده است که مهم است. آن است که خالص و فانتزی به فکر می کنم دولت در حال رفتن به درمان تمام جامعه مشکلات با پول آن را ندارد.

برای همه سر و صدا ساخته شده است که در مورد اثر مشهور ” رفتار بد در تاثیرپذیر کودکان هیچ کس تا به حال شکایت است که آمریکا بدهی های شخصی مشکل است تشویق بد مثال مجموعه در واشنگتن است.

ملت ما این است که به طور مداوم به استقراض بیشتر به صرف در حال حاضر با هیچ قصد پرداخت آن را به عقب. چه که می گویند به کسانی که در گردآوری قابل توجهی کارت اعتباری بدهی ؟ چگونه می تواند به ما می گویند با یک راست واقعیت است که ما می خواهیم برای مقابله با بدهی وام دانشجویی زمانی که ما $23 تریلیون در سوراخ ؟

حتی اگر دولت به پرداخت 1.5 تریلیون دلار در بدهی وام دانشجویی, آن را به قرض گرفتن به آن را انجام دهد چرا که ما پول را ندارد. همه که می خواهم انجام دهید این است انتقال بدهی های جاری به نسل های آینده است که توضیح بیشتر صرف تصمیم گیری در کنگره است.

در برخی از نقطه بیش از حد و هزینه های گزاف بدهی را تبدیل به یک بحران هر چند در حال حاضر هم به این مبارزه است.

اما همانطور که ما پیش از این قریب الوقوع بحران اقتصادی ما نیاز به قانونگذاران ما به منابع مالی ما در. ما در آینده شرایط اضطراری در آن بستگی دارد.

مت فلمینگ است که یک عضو از جنوب کالیفرنیا اخبار گروه تحریریه. او در توییتر دنبال: @FlemingWords

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im