اعدام زندانی که درگذشت در سن کوئنتین داشت coronavirus

71-ساله مرد محکوم به قتل یک اسپرک در سال 1990 درگذشت, هفته گذشته در سن کوئنتین بیمارستان دولتی در حالی که مثبت برای رمان coronavirus – اول مرگ و میر در انتظار مرگ مرتبط با بیماری.

ریچارد Stitely محکوم به تجاوز و قتل زن 47 ساله کارول انگری داشت العملی در سلول خود در ژوئن 24, مقامات گفت.

یک coronavirus آزمون انجام شد به عنوان بخشی از پزشکی قانونی را بررسی و نتیجه برگشتم مثبت مقامات روز دوشنبه گفت:. Stitely واقعی علت مرگ هنوز نامشخص در انتظار بررسی بیشتر.

انگری یک همسر و مادر بود در وایت اوک بار در اسپرک و Stitely ارائه شده به او را به یک خانه سوار و او مطمئن بود کسی در این نوار که او امن است. او مورد تجاوز قرار گرفته و او را خفه و سمت چپ بدن او را در یک کوچه ای در نزدیکی مرز شمال هالیوود و خورشید دره.

طی 14 روز COVID-19 موارد در سن کوئنتین باید مشخصی با 890 تست مثبت است. به طور کلی زندان شده 1,087 مورد تأیید بسیاری از زندان های کشور با توجه به دولت داده است.

سن کوئنتین بود recived 121 پر خطر زندانیان از کالیفرنیا Insititute برای مردان در چین. که زندان ایالتی منتقل 691 زندانیان به variuous دیگر زندانها به دلیل آن را به حال به حال شیوع کروناویروس.

آنها تا به حال تمام آزمایش منفی اما زمانی که آنها به سن کوئنتین برخی زودی آزمایش مثبت گفت: Dana Simas مطبوعاتی وزیر برای وزارت کالیفرنیا از اصلاحات و توانبخشی.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de