مجازات مرگ نا مناسب برای این بیمار روانی

Category: لاس واگاس No comments

این بهار نوادا در دیوان عالی کشور آغاز خواهد شد با توجه به اینکه به ممنوعیت مجازات اعدام برای افراد با بیماری شدید روانی. مورد قبل از آنها شامل یک متهم است که با تشخیص های متعدد کارشناسان به عنوان داشتن اختلال اسکيزوافکتيو. او دارای یک تاریخچه از شخصیت های متعدد و هذیان و غیر منطقی رفتار مانند دوش گرفتن در خود ادرار و ساخت یک سفینه فضایی از زباله برای دیدار با یک دوست خیالی در یکی دیگر از کهکشان. در شرایطی مانند این حکم اعدام غیر انسانی است.

مجازات مرگ است که قرار بود این سایت متعلق به “بدترین بدترین” به معنی افرادی که نه تنها مرتکب بدترین جنایات بلکه بیشتر مقصر. این است که چرا دیوان عالی ایالات متحده به صراحت ممنوع اجرای گروه های خاصی از مردم: کودکان زیر سن 18 سال و افراد با معلولیت ذهنی. دادگاه هنوز قرار داده که همان حمایت در محل برای افراد مبتلا به بیماری شدید روانی حتی اگر آنها فقط به عنوان اختلال.

تحقیقات نشان می دهد که افراد مبتلا به بیماری شدید روانی هستند بسیار بیشتر احتمال دارد به اشتباه محکوم کرد. آنها به دروغ اعتراف در یک نرخ بالاتر از دیگران است و هم درست از نوجوانان و کسانی که با معلولیت ذهنی. آنها اغلب زمان بسیار مشکل تر کمک در دفاع از خود یا با توجه به بیماری خود و یا به دلیل شرم و ننگ مرتبط با بیماری های روانی باعث می شود آن را دشوار است به کشف شواهد. در نهایت وجود یک تصور نادرست است که افراد مبتلا به بیماری های روانی خطرناک تر از دیگران است. زمانی که شواهدی از بیماری روانی است که ارائه شده به داوران به عنوان کاهش شواهد آن را می توان اشتباه به عنوان شواهدی از آینده خطرناکبودن.

به تازگی شده است وجود دارد رشد شناخت در پزشکی و حقوقی جوامع نهادهای قانونگذاری و عمومی است که اجرای افراد مبتلا به بیماری شدید روانی نامناسب است. گروه هایی مانند American Bar Association, American Psychological Association, بهداشت روان, امریکا و اتحادیه ملی بیماری های روانی را حمایت در برابر اجرای افراد مبتلا به بیماری شدید روانی.

افکار عمومی نیز در حال تغییر است. با توجه به انتخابات سال 2014 آمریکایی ها در مخالفت با اجرای افراد مبتلا به بیماری های روانی توسط 2 به 1 حاشیه. در چند سال گذشته قبوض معاف افراد مبتلا به بیماری های روانی از اعدام شده اند معرفی شده در حداقل یک دوجین متحده و آنها تصویب شده است از حداقل یک قانونی اتاق در اوهایو و ویرجینیا داکوتای جنوبی و تگزاس.

برخی از مردم استدلال کرده اند که وجود دارد حمایت شود اما این حمایت به طور کامل کافی نیست. دیوان عالی ایالات متحده ممنوع اجرای “مجنون” اما “جنون” است و در اصطلاح حقوقی با هیچ بالینی پزشکی یا موازی. سلامت عقل ممکن است تعیین می شود در مراحل متعدد از روند جنایی, اما روشن نیست که آیا همان تعریف امر در هر مرحله. نوادا با استفاده از محدودترین تعریف “جنون.” به عنوان طولانی به عنوان یک فرد قادر به درک مبهم ترین شرایط ممکن است آنچه که او انجام داده است كه معمولا در بر داشت دیوانه, حتی اگر او را به شدت مختل و استدلال پشت اقدامات خود را شامل توهم و هذیان و یا غیر منطقی تفکر است. از همه مهمتر نه تعاریف و نه روش ریشه در زمان های پزشکی و یا روانی دانش است.

قطعی نوار در برابر اجرای افراد مبتلا به بیماری شدید روانی مورد نیاز است چرا که زمان حمایت نمی کند را به حساب کاهش مجرمیت از کسانی که با بیماری شدید روانی. این شامل کسانی که ممکن است مبتلا به اختلال استرس پس از سانحه شایع است که در میان جانبازان و همچنین به عنوان کسانی که با بیماری اسکیزوفرنی توهم یا شدید اختلال دوقطبی. به عنوان با ممنوعیت در برابر اجرای جوانان و فکری غیر فعال نوادا دادگاه باید در قرعه کشی یک خط روشن و نگاه به پزشکی و روانشناختی کارشناسان برای تعیین که در آن باید. شدید بیماری روانی است که تعریف شده توسط انجمن روانشناسی آمریکا به عنوان یک مجموعه ای از اختلالات روانی هستند که “نسبتا مداوم (به عنوان مثال, مدت حداقل یک سال)” و “در نتیجه در مقایسه با اختلال شدید در مناطق عمده ای از عملکرد.” اگر دادگاه تساوی این خط افراد مبتلا به بیماری شدید روانی هنوز هم می تواند سعی محکوم و زندانی برای جنایات خود را; آنها فقط نمی تواند واجد شرایط برای اعدام.

نوادا, شده است به یک رهبر در این منطقه قبل از. قبل از دادگاه عالی ایالات متحده وزن در ما قوه مقننه در فرایند اتخاذ ممنوعیت اعدام افراد با معلولیت ذهنی و دولت تا به حال نه اعدام یک نوجوان بزهکار را از سال 1949. با ممنوعیت مجازات اعدام برای کسانی که مبتلا به بیماری شدید روانی دادگاه می تواند نگه دارید نوادا جلوتر از منحنی با تضمین این که مجازات اعدام اعمال می شود و نه به آسیب پذیر ترین افراد در جامعه ما است.

Addie Rolnick یک استاد حقوق در UNLV مدرسه از قانون که در آن او می آموزد و می نویسد: در مورد جنایی و نوجوانان قانون و عدالت است. او پیوست کوتاهی amicus امضا شده توسط, نوادا, استادان حقوق اصرار دادگاه به در نظر گرفتن این موضوع است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>