مرگ در ونیز و تاریخ Underreporting یک بیماری همه گیر

TK

بیایید چشم پوشی از بسیاری از حقایق را که اخیر سازمانهای اطلاعاتی آمریکا گزارش بی ارزش و به جای آن به طور خلاصه به بررسی یک رمان نوشته شده و در سال 1912 توسط یک جوان توماس مان. Jan Sandvik / EyeEm / گتی ایماژ

ما را ترک کرده اند انکار مرحله از این بیماری همه گیر و وارد سرزنش فاز.

این انتقال شده بود آشکار از یک مقاله در بلومبرگ که می گوید چیزی است که جدید نیست به کسانی که در همه چیز: چین “پنهان میزان شیوع ویروس.”

شگفت آور این نتیجه گیری تنها به تازگی درباره ما هوش است. به بلومبرگ مقاله, اما ارائه می دهد چند جزئیات و نتواند به ذکر است که زمانی که جامعه اطلاعاتی ایالات متحده تحت بازنشسته میلر ، یوسف مگوایر آن ارائه شده مقامات دولتی بالا با یک ارزیابی هشیارانه از خطر ناشی از رمان coronavirus. مگوایر, اما, اخراج شد و در ماه فوریه برای زنگ هشدار در مورد بازگشت روسیه به دخالت در سال 2020 انتخابات. او به جای یک مغلوب ساختن پیشی جستن وفادار و سفیر سابق آمریکا در آلمان, ریچارد Grenell.

سی ان ان:

با استناد به مقامات آمریکایی آشنا با سازمان’ گزارش ها و هشدارها پست گزارش داد که سازمان های اطلاعاتی به تصویر کشیده طبیعت و گسترش جهانی ویروس و چین را آشکار کمرنگ جلوه دادن از شدت آن و همچنین پتانسیل نیاز به اقدامات دولت برای مهار آن — در حالی که تهمت تصمیم گرفتند به اخراج و یا به سادگی خود را به آدرس جدیت.

بیایید چشم پوشی از بسیاری از حقایق را که اخیر سازمانهای اطلاعاتی آمریکا گزارش بی ارزش (مانند این واقعیت است که آن را به طور گسترده ای شناخته شده است که چین نبود شفاف در مورد شیوع بیماری که سناتورها به فروش سهام پس از توجیه در مورد این ویروس در ماه ژانویه یا این که رتبه بندی عضو مجلس سنا کمیته بهداشت و درمان پتی موری با صدور یک بیانیه مطبوعاتی در ماه ژانویه در مورد چگونه به آن را حذف شد “ظهور خطرات بهداشت عمومی” و یا حتی مشهور چینی whistleblower Li Wenliang که درگذشت در تاریخ 7 فوریه), و به جای آن به طور خلاصه به بررسی یک رمان منتشر شده در سال 1912 توسط یک جوان توماس مان: مرگ در ونیز.

در این کار ما را پیدا خواهد کرد به همین دلیل برای توضیح ایتالیا, اسپانیا, انگلستان و آمریکا (در غرب) تنها در پاسخ به همه گیر در هنگام بازی بود.

این توییت توسط بیش از حد پرکار رمان جویس کارول اوتس اشتباه است. آنچه اتفاق می افتد در ونیز امروز و همچنین در سواحل فلوریدا است که دقیقا چه اتفاقی می افتد در مرگ در ونیز. که می تواند در چند ساعت است که حدود 50 سال انجام آلمانی homme de lettres, Gustav von Aschenbach که پس از راه رفتن توسط یک گورستان تصمیم می گیرد به یک استراحت از شهر مونیخ و روال کار. او به پایان می رسد تا در ونیز; او در دیدار یک زن زیبا و پسر جوان در هتل خود را; او می شود با وسواس پسر زیبایی; او به شرح زیر است که یک عضو از یک اشرافی لهستانی, خانواده, در اطراف شهر باستانی; او می پردازد قیمت نهایی برای خود وسواس. این اسکلت از داستان است.

آنچه مهم است برای ما COVID-19 بار است که چه می کشد Aschenbach (یک شیوع وبا) و چگونه آن را می کشد او را (مقامات ایتالیایی مخفی کردن شیوع از مردم). وجود دارد با این حال چند نشانه که چیزی واقعا بد است که رفتن به پایین در ونیز. روزنامه ها از دیگر نقاط اروپا ناپدید می شوند مهمانان هتل در این می دانم که شروع به ترک خیابان ها به طور مرتب ضد عفونی و چیزی ناسالم در مورد هوا (این جزئیات کشیده شده است از قرن 19 وسواس با بدخیم ابر miasmas و همه از این نوع قبل از جوانه نظریه مزخرف). اما فقیر Aschenbach که نمی تواند واقعا در مقایسه با معروف ترین داستانی پدوفیلیا, لولیتا‘s هامبرت هامبرت (سابق هرگز مرتکب جرم) است بنابراین زده “کاملا زیبا” پسر خود را می گذراند در Borgesian حس (“…انسان یا چیزهایی که باید از این قدرت وحشتناک به فراموش نشدنی, و که در نهایت تصویر درایوهای مردم دیوانه”) که او نتواند به خواندن این علائم تا زمانی که آن را بیش از حد دیر است.

در رمان چهارم و بسته شدن جنبش Aschenbach می آموزد از انگلیسی در “یک آژانس مسافرتی در خیابان علامت مربع” است که نسخه رسمی از “بهداشت عمومی وضعیت” نادرست است. آنچه واقعا اتفاق می افتد این است, تاکید معدن:

متولد در شرجی مرداب گنگ دلتا صعود با mephitic بوی که بی بند و نا مناسب زمین بایر که بیابان اجتناب شود توسط مردان در بیشه بامبو که ببر خیزان بیماری همه گیر در حال گسترش به هندوستان به چین به افغانستان و ایران و حتی به مسکو است. اما در حالی که در اروپا بود از ترس شبح ممکن است ورودی آن بیش از زمین آن را به حال به نظر می رسد در چند پورت های مدیترانه ای با سوریه معامله گران وارد شده بود در تولون, Malaga, Palermo و ناپل نیز در Calabria و آپولیا. شمال به نظر می رسید که در امان است. اما در ماه مه آن سال وحشتناک vibrios کشف شد لاغر و نحیف و سیاه شدن بدن از ملوان و ترهبار. مرگ مخفی نگاه داشته شد. اما پس از یک هفته آن را به حال شده است ده بیست یا سی قربانیان و در محله های مختلف. یک اتریشی او درگذشت و در زادگاه خود تحت بدون ابهام در شرایط پس از او vacationed برای چند روز در ونیز و پس از اولین شایعات از بیماری به نظر می رسد در روزنامه آلمانی. مقامات ونیز پاسخ داد که سلامت عمومی اوضاع هرگز بهتر و دستور داد که اقدامات لازم برای مبارزه با این بیماری است. اما مواد غذایی به حال احتمالا آلوده شده است. گوشت و سبزیجات و شیر منجر به مرگ و میر بیشتر و آب ولرم از کانال بود به خصوص به سرزنش. به نظر می رسید به عنوان اگر این بیماری در حال تبدیل شدن به بیشتر مسری و تلخ. موارد بازیابی شد و نادر; هشتاد در صد افراد آلوده به فوت در وحشتناک ترین مد به دلیل بیماری در آمد و در خصوص فرم شدید به نام “خشک وبا”. در اینجا بدن قادر به حتی خلاص شدن از شر آب که از رگ های خونی.

در عرض چند ساعت فرد مبتلا خشک شده و خفه اش viscid خون در میان اسپاسم و croaky گریه می کند از درد است. نسبتا خوش شانس بودند کسانی که پس از اندکی احساس nauseousness سقوط به اعماق خاموشی که از آنها بیشتر نمی آمد دوباره. در اوایل ماه ژوئن قرنطینه بازداشتگاه از بیمارستان بوده است پر کردن سکوتدر دو یتیم خانه ها وجود دارد و دیگر به اندازه کافی اتاقو یک ترافیک وحشتناک توسعه بین شهر و سن میشل گورستان جزیره است. اما ترس از کلی آسیب توجه به تازگی افتتاح نمایشگاه نقاشی در شهرداری ها, باغ, برای عظیم ضرر و زیان مالی که تهدید صنعت گردشگری در مورد هراس بود, بیشتر, تاثیر, در شهرستان از, عشق از حقیقت و نظارت بین المللی موافقت نامه; از آن ساخته شده امکان پذیر رسمی سیاست پنهان کاری و انکار است. بالاترین پزشکی رسمی استعفا کرده بود پر از خشم و جایگزین شده بود با بیشتر مطیع فرد است. این
مردم از آن آگاه است; و فساد در بالا همراه با حاکم قطعیت وضعیت اضطراری ناشی از درد و رنج همه اطراف باعث خاصی روحیه یک تشویق ناگوار گرایش های ضد اجتماعی که در زمان شکل به عنوان هرزگی wantonness و افزایش رفتار مجرمانه. در برابر
نرمال قاعده بسیاری از مردان مست بودند قابل توجه در شب; ننگین اراذل و اوباش ساخته شده و خیابان های نا امن در شب; سرقت و حتی قتل اتفاق افتاده دوباره و دوباره برای دو بار آن را در حال حاضر ثابت شده است که قرار است قربانیان این بیماری تا به حال در واقعیت کشته شده اند توسط بستگان خود را با سم و فحشا تر شد مزاحم و بیش از حد در راه است که به طور معمول بیشتر در ارتباط با جنوب کشور و یا شرق.

این بخش به پایان می رسد با این:

در نهایت به انگلیسی آمد به مهم ترین چیز است. “شما خواهد بود و توصیه” او به این نتیجه رسیدند “به ترک امروز و نه فردا. قرنطینه نمی تواند بیشتر از چند روز در بهترین است.” — “من با تشکر از شما” Aschenbach گفت و سمت چپ اتاق.

Aschenbach پیروی نمی کند انگلیسی مشاوره و دو یا تا چند روز بعد می میرد و نه ظاهر از یک صندلی ساحل.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

اما نکته مهم در اینجا این است که مان شرح رسمی ایتالیایی پاسخ به “هندی وبا.” آن را تقریبا یکسان با ما پاسخ به “چین” ویروس: این انکار را کمرنگ جلوه دادن این بی پروایی نشان دادن دروغ.

ما خواهد بود به اشتباه خواندن این شباهت صرفا به عنوان اتفاقی. چه اتفاقی می افتد در این رمان است و اتفاق می افتد در حال حاضر در کاخ سفید هستند عبارت از چیزی است که عمیق و اجتماعی ساختاری. که چیزی است که سرمایه داری (که بسیار پیشرفته در آن زمان این رمان نوشته شده بود) و آن یک بخشنامه: نگه داشتن اقتصاد و رشد بدون توجه به آنچه.

این بخشنامه جدی در قدرت ماندن. عمومی است گفت: دوباره و دوباره که همه چیز تحت کنترل است تا زمانی که آن را برای همه آشکار است که آن را نمی. اما این لحظه ای از حقیقت اما به نظر می رسد تنها زمانی که مرده را در شب. “هنگامی که شما ببینید 100,000 [مرده] مردم که حداقل تعداد” گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن در 31 مارس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im