عزیز سامی راس سل و هنک. این روز یادبود است که همه در مورد شما.

به سامی و راس. به سل و هنک. به دریایی پارسیان مدال افتخار دریافت کننده Mitchell پیج اختصاص داده شده است که گذشته از 40 سال از عمر خود را به تجلیل از 33 مرد در واحد خود را در Guadalcanal که نمی توان آن را به خانه. با تشکر از شما.

شما در حال من یادبود رژه روز.

روز یادبود. وفاداری.

هر روز صبح 89 ساله سامی وینر را دریافت کنید تا از تخت خود را در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در Sepulveda VA و بوسه عکس از خود را در اواخر همسرم, Teri در nightstand خود را قبل از صعود به صندلی چرخدار خود و در انتظار راس Oakley می رسند.

جنگ جهانی دوم بمب افکن خلبانان راس Oakley بالا و سامی وینر شد بهترین دوستان است پس از 3 درجه. راس بازدید دوستان خود را هر روز در دراز مدت مراقبت از تسهیلات در Sepulveda و مطمئن شوید که او تنها نبود در پایان. (عکس از اوان یی لس آنجلس, اخبار روزانه کارکنان عکاس)

این دو تا به حال شده است با بهترین دوستان است پس از کلاس سوم و هیچ راهی راس نیز یک مرد زن مرده بود و رفتن به ترک دوستان خود را به تنهایی در تمام طول روز در یک VA خانه سالمندان در روزهای آخر عمر خود را.

طولانی ترین آنها تا به حال از هم جدا شده بود هشت ماه در سال 1944 زمانی که سامی در یک اردوگاه POW بعد از B-24 به ضرب گلوله کشته شد.

راس یک خلبان در یک B-26 را شکسته اند که به اردوگاه POW به سامی اگر او می تواند اما او می دانست که دوستان خود در تلاش بود تا خود و حق با او بود. زمانی که روسها آزادسازی اردوگاه آنها دریافتند پرونده نشان داد که سامی تا به حال سعی در فرار دو بار. او گفت: آن را در واقع سه بار.

زمانی که سامی در نهایت بازگشت به واحد خود در راس وجود دارد در حال انتظار برای او با یک آغوش بزرگ. سامی سوگند یاد دوستان خود را بود پاره کردن. راس می گوید که او فقط به حال چیزی در چشم او ،

و در حال حاضر آن را 65 سال بعد و در راس بود به سامی یکی دیگر از آغوش گفتن او را که او می خواهم او را در صبح است. خواب تنگ است.

چون هیچ راه او اجازه رفتن به بهترین دوست خود را پس از کلاس سوم — آن مرد رفت و به جنگ با صرف آخرین روز از زندگی خود را به تنهایی در یک VA خانه سالمندان است.

روز یادبود. از خود گذشتگی.

مراقبت بسته به سل Rothman در حالی که او نشسته بود در یک سنگر در خط مقدم در آلمان چند روز قبل از عید فصح در سال 1945. جنگ بود و پیچ در پیچ پایین و دوستانش او را چشم بسته به امید آن بود که کوکی ها را از خانه او می خواهم با آنها به اشتراک بگذارید. هیچ گونه شانس و اقبال.

این یک فصح کیت از پدر و مادر خود را در بروکلین — یک زن و شوهر از جعبه نان فطیر یک بطری شراب Manischewitz و 10 Haggadahs — کتاب حاوی منظور از Seder خدمات و نماز است.

سل 81 زمانی که او به من گفت که داستان یک بازنشسته پزشک و برنز ستاره گیرنده برای شجاعت در نبرد برآمدگی. خود استنادی خواندن او crawled شده از طریق آتش سنگین دشمن نه یک بار بلکه دو بار به کشیدن زخمی رفقا به ایمنی.

“مشکل این بود که نه تنها مسلمانان در کل شرکت ما نیاز به یک مطلب برای یک minyan (حداقل تعداد برای یک نماز.) یک کشیش کاتولیک خواست اگر او می تواند دهم مرد” سل گفت.

“او به ما یادآوری خود را رئیس عیسی یهودی بود و شام آخر بود فصح جشن. یهودیان و کاتولیک ها آن را ندارد هر گونه تفاوت” سل گفت. “ما همه برادران از ایمان خارج وجود دارد که در میدان جنگ شکستن نان فطیر و جرعه جرعه Manischewitz.”

روز یادبود. رفاقت.

سوزان Malen منتظر تا زمانی که پسر او در خواب قبل از او نشان داد هنک مدرسه با کاغذ بزرگ قرمز “A” مشخص شده در سراسر بالای صفحه.

“من آن را در بر داشت زیر تمام آشغال در اتاق خود را,” او گفت:. “او گفت: هرگز چیزی به من در مورد آن. آیا شما می دانید؟”

کلافه سرش را تکان داد و شروع به خواندن او 10 ساله پسر کلاس انتساب بر روی پرچم.

“پدرم می گوید: ما باید عشق و افتخار به پرچم. او می گوید: بسیاری از مردان فوت کرده اند برای ما پرچم و احترام به پرچم افتخارات آنها. پدرم می داند چرا که او در ویتنام و او جنگیدند برای ما پرچم است. مادرم می گوید: او بسیار شجاع است و بسیاری از دوستان خود درگذشت و من خوش شانس هستم که چرا پدر من زنده است.

“من می خواهم به صحبت کردن با پدرم در مورد چگونه شجاع او است اما او نمی خواهند به بحث در مورد آن. او نوع ناراحت است. اما آن را خوب به بحث در مورد پرچم زیرا او آن را دوست دارد و من هم دارم با تشکر از شما برنت Malen.”

هنک بازخوانی این مقاله سه بار و سپس او رفت و به او نزدیک و در زمان پایین shoebox از قفسه با همه ارواح در داخل. او متوجه شد که او به دنبال تحت مدال خود را و تخلیه مقالات.

یک عکس از فردی سریع پا و بچه ها او را به نام. آنها دو زانو در کنار یکدیگر و خندان. خوب رفقا. فردی همیشه زد همه جا همیشه بود این مرد جلو. که در آن او در شب تک تیرانداز گلوله پاره پاره زندگی خارج از بدن خود را.

“فردی سریع, پا, لعنت, چرا نمی توانم به یاد داشته باشید آخرین نام کنه؟” هنک زمزمه عصبانی با خود است. صبح روز بعد سوزان از خواب بیدار برای پیدا کردن هنک نشستن در خواب و تخت با shoebox انتظار برای او را از خواب بیدار.

“ما باید به بحث” هنک Malen گفت. “همه ما باید برای صحبت کنید.”

روز یادبود. یاد.

میچل پیج را در میان جمعیت ایستاده به تماشای گراند مارشال از یادبود رژه روز در یک شهر کوچک لبخند و موج به مردم در رژه مسیر — آرزو کنگره مدال افتخار آویزان از گردن او.

مدال افتخار دریافت کننده Mitchell پیج بازديد با یک جوان دریایی در کمپ پندلتن در نوامبر 2003. پیج صرف 40 سال گذشته از زندگی خود را در معرض بیش از 400 تقلب که ادعا می کرد به مدال. (عکس از هانس Gutknecht, Los Angeles Daily News/SCNG)

اما فقط یک مرد وجود دارد در این رژه که به دست آورده است که بالاترین افتخار از کشور خود بود که دریایی Mitchell پیج. او را به مقابله با مرد و در پایان رژه مسیر و از او بخواهید برای نشان دادن که در آن نام خود را در لیست مدال افتخار دریافت کنندگان?

سپس میچ خواهد راه رفتن را به روزنامه های محلی و بگویید ویرایشگر او تا به حال یک داستان کاغذ ممکن است علاقه مند. او سفر به این کشور خود را برای 40 سال مقابله با بیش از 400 تقلب توسط اف بی آی به او پیوست و کمک کرد تا او را پیدا 100 بیشتر است.

او هنوز هم در دنباله از دیگر ساختگی راست تا بعد او درگذشت.

صمیمیت رفاقت یاد و وفاداری. چه یادبود رژه روز این مردان به ما داد.

دنیس مک کارتی ستون اجرا می شود در روز یکشنبه. او را می توان در رسید [email protected]

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de