Dear Abby: زن اصرار شوهرش بدهد تا نامه از همسر اواخر

Category: توین سیتی No comments

DEAR ABBY: شوهر من “شارلی” و من برای ازدواج شده است هفت سال است. ما در اواسط دهه 60. این دومین ازدواج برای هر دو ما. او بیوه شد چند سال قبل از ملاقات ما. ما یک ازدواج خوب است. او شیرین است و مراقبت از, اما یک موضوع باعث اصطکاک بین ما. آن را در مورد نامه های او و همسر اواخر خود را رد و بدل.

آنها دلبر دبیرستان. او را نگه داشته و تمام نامه ها را فرستاده او هنگامی که او دور شد و پس از او درگذشت و او می خواست آنها را نگه دارید. این مرا اذیت که او هنوز متصل به آنها. هر زمان که ما صحبت در مورد این موضوع و من از او بخواهید تا از آنها دور او می شود دفاعی می گوید او را درک نمی کند که چرا آن را به من اذیت و متهم من از غیر منطقی بودن. او می گوید: من حتی نمی “اجازه” او باید یک تصویر از اواخر خود را با همسر در میان خانواده ما تصاویر اطراف خانه. من اول ازدواج بسیار مشکل و من هرگز می خواستم یک عکس از مرحوم من ، اما چارلی بود ،

من بی دلیل یا آن زمان به اجازه از گذشته ماندن در گذشته دردناک به عنوان آن ممکن است به جدا از اشیاء که صمیمی با او ازدواج قبلی? — استدلال در ایلینوی

عزیز استدلال: چرا شما پذیرفته نیست که چارلی به حال یک زندگی قبل از سرنوشت مداخله در زمان و شما وارد تصویر ؟ افرادی که تا به حال بدبختی اول ازدواج — به عنوان مال شما بود — اغلب را انتخاب کنید نه به بفهماند. چارلی است که او در بخشی به دلیل ازدواج شاد به همسر اول خود را. شما در حال ساخت یک اشتباه در رقابت با او. توقف اصرار دارد که او چگونه به خلاص شدن از نامه های قدیمی که به نگه داشتن ارزش زیادی احساساتی برای او. و اگر او می خواهم برای نشان دادن یک عکس از خود را در اواخر, همسر, ترک دادن او سوزش سر دل. او بخشی از تاریخ خود را و آن را خانه خود بیش از حد.

عزیز ابی: من در حال ازدواج با یک زن و شوهر از ماه. من احساس می کنم زندگی واقعی-زندگی افسانه — اما نه همیشه در یک راه خوب. نامزد من را stepfamily روشن ساخته است که آنها را از تصویب اتحادیه ما. آنها رفته اند تا آنجا که به درخواست من او را ترک. او وحشت زده با رفتار خود و به آنها گفت که دیگر خوش آمدید در زندگی ما و یا در عروسی ما. آنها کبود و سرزنش من است.

من نمی خواهم عروسی من به علت درد بنابراین من سعی کردم به درک بخشنده و آمرزنده است اما آنها سمی هستند مردم است. نامزد من است و من بسیار خود را در زندگی واقعی شاهزاده جذاب, و من می خواهم چیزی بیش از صرف بقیه زندگی من با او.

ابی من وحشت زده آنها در حال رفتن به نشان می دهد تا به عروسی ما به هر حال امتحان کنید یا به نوعی خرابکاری در آن است. باید چه کار کنم ؟ اگر آنها باید به من اجازه دهید آنها را به ماندن و یا آنها را حذف کنید ؟ چگونه می توانم جلوگیری از آنها را از مزاحم در آینده ؟ — سیندرلا در انگلستان

عزیز سیندرلا: من اجازه می دهد به شما تبریک می گویم و نامزد خود را در آینده خود را nuptials و ارائه همدردی من برای غم و اندوه خود را که بدون استحقاق است. شما ممکن است نیاز به استخدام حرفه ای امنیتی برای اطمینان از صلح و یا ببینید که اگر امنیت ارائه شده است در محل. راه برای جلوگیری از مزاحمان ناخواسته در آینده خواهد بود به حرکت به دور از خانواده خود را به عنوان امکان پذیر است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>