Dear Abby: همسرم می گوید, دوست, زندگی طبقه بالا باید حرکت

Category: توین سیتی

عزیز ابی: من و همسرم یک دوست “جورج” که در اجاره ما طبقه بالا. خانه ما بزرگ است و طبقه دوم دارای تمام امکانات یک از 2500 فوت مربع خانه. او دارای ورودی مجزا و هرگز به ما از طریق زندگی در فضا است.

در ابتدا من موافقت کرد و به این ترتیب از آنجا که او رفتن را از طریق طلاق و نیاز به یک مکان برای زندگی است. در حال حاضر در چند ماه گذشته سابق او بوده است و صرف شب در طبقه بالا. ما فقط جشن تعطیلات و خانواده اش اینجا بود با هم.

من احساس بسیار گیج و ناراحت کننده داشتن هر دو آنها وجود دارد. در حال حاضر که جورج به نظر می رسد که کار خود را از طریق مشکلات زناشویی, من احساس می کنم آن زمان او حرکت می کند. شوهر من نمی فهمم چرا من احساس می کنم این راه و نمی توانند درک کنند که چرا من می خواهم خانه بازگشت! لطفا به من برخی از بینش در مورد نحوه رسیدگی به این. یا من زیاده? لطفا به من بگویید که من خودخواه نیست. — در حال استفاده در جنوب

عزیز بودن استفاده می شود: شما خودخواه نیست و شما نمی زیاده. تازه شوهر خود را حافظه مورد چگونگی ترتیب آغاز شد. این یک پناهگاه امن برای اچ رفتن را از طریق یک آسیب زا در زندگی تغییر دهید. آن شرایط دیگر اعمال می شود و اگر شما راحت با جورج سرگرم کننده سابق خود در زیر سقف خود قابل فهم است. زندگی جمعی است نه برای همه.

DEAR ABBY: شوهر من به من رزرو و ما نوزاد پسر در یک سفر برای دیدار با برخی از خانواده اش در کالیفرنیا است. من نمی خواهم برای رفتن در وهله اول به خاطر من بود و هنوز هم هستم, مبارزه با افسردگی پس از زایمان و اضطراب و استرس در روابط ما.

من تا به حال یک درخواست: قرار نیست من و ما نوزاد پسر در سر از خانوار ، من شوهر و پدر همواره بی پروا و بدون توجه به زندگی انسان است. البته شوهر من نمی صحبت کردن در مورد آن و ما به پایان رسید تا در آقای بی پروا’ ماشین. در حال حاضر من نگاه مانند “دشوار همسر” از آنجا که من می خواهم به جای گرفتن یک rideshare یا پرواز بازگشت به خانه. من در حال دراماتیک و یا بیش از حد در رابطه با امنیت ؟ — امن و یا با عرض پوزش در میانه

عزیز امن و یا با عرض پوزش: بیش از حد نگران است ؟ آن کار خود را به رابطه با ایمنی. چرا که شوهر خود را موفق به صحبت کردن به این معنی نیست که شما باید.

به عنوان یک مادر شما مسئول نوزاد خود ایمنی است. شما باید با بیان این که اگر شما و یک کمی خود را در یک صندلی کودک من فرض — نمی تواند سفر در وسیله نقلیه شخص دیگری به شما خواهد بود با در نظر گرفتن دیگر حمل و نقل. در آینده هنگامی که بازدید خود را در قوانین این است آنچه شما باید انجام دهید.

DEAR ABBY: امروز گرم بود طوری که من و دوستم رفت و برای یک پیاده روی با سگ من در یک محله پارک. ما تصمیم به استراحت بر روی نیمکت پارک بود که سایه درختان. یک مرد نشسته بود وجود دارد و از من خواست اگر او می خواهد ذهن اگر ما به اشتراک گذاشته نیمکت با او. مرد گفت که او در حال انتظار برای تماس های شخصی. من به او گفتم ما نمی خواهد گوش دادن و نشستم. مرد ایستاد و با عصبانیت گفت که ما باید مورد احترام واقع او بود که برای اولین بار وجود دارد و من کاین کردن! ما اشتباه می کردیم به نشستن ؟ — بافل در کالیفرنیا

عزیز گیج: نه شما اشتباه نیست. آن را به یک پارک عمومی. اگر مرد بود و ناراحت کننده صحبت کردن در مقابل شما او گرفته اند باید گوشی خود و صحبت در جای دیگر — که او انجام داد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im