Dear Abby: در وضعیت ناقص در برابر تلاش ها برای کمک به او

عزیز ابی: من 15 ساله و نوه زندگی کرده است و برای چند سال گذشته در یک محیط با بزرگسالانی که انجام داده اند با مواد مخدر نمی تواند و یا نمی خواهد نگه داشتن یک شغل هستند و در داخل و خارج از زندان است. من می خواهم او را به یک زندگی بهتر و من سعی می کنم به توضیح آنچه بزرگسالان مسئول زندگی به نظر می رسد. اما زمانی که من او را متهم من از قضاوت و nonaccepting چرا که این افراد “خوب است.” چگونه می توانم او را به درک که زندگی او را در معرض خوب نیست بدون آینده به عنوان قضاوت? — در از دست دادن برای کلمات

عزیز در از دست دادن: درس ما آموزش دیگران نمی باید همیشه و کلامی. یکی از راه خواهد بود به افشای نوه خود را به عنوان اغلب به عنوان امکان پذیر است — به افرادی که انتخاب کرده اند راه های مختلف زندگی و در حال جمع آوری پاداش برای آن است. شاید پس از آن او شروع به رسم خود نتیجه گیری و می دانم که او می تواند یک زندگی متفاوت اگر او مایل به کار نسبت به آن است.

عزیز ابی: من نامزد تصمیم به ترک رابطه ما و ما 10-ماه-پیر پسر “نیکی” حدود یک ماه پیش. او می بیند نیکی به طور منظم و یک پدر خوب. من می دانم که ما در ارتباط است و بیش از آن را نمی تواند ثابت شده است. به صداقت, زمانی که او در سمت چپ من بود برطرف شد.

روز دیگر من پیشنهاد سابق من است که شاید یک بار در ماه ما را پسر خود را با هم به چیزی مانند رفتن به پارک یا باغ وحش. استدلال من این است که نیکی نیاز به دانستن است که حتی اگر خود پدر و مادر با هم هستند دیگر ما هنوز هم می توانید همراه است. پاسخ او بود که او فکر نمی کنم آن را یک ایده خوب است. او نمیخواهد ما به اشتباه تصور. من فقط گفت: “OK” و سمت چپ آن را به تنهایی.

او درست است ؟ خواهد آن اشتباه ما پسر یا او این است که خودخواه ؟ به نظر می رسد غیر واقعی به من که ما هرگز به انجام هر چیزی با هم. پسر من است و من اولویت شماره 1 و من فقط می خواهم به آن رسیدگی می کنم برای او. لطفا به من کمک کند. — اشتباه در سانتا ماریا کالیفرنیا.

عزیز اشتباه: سابق خود را ممکن است باید گفت آنچه که او انجام داد چرا که او را درک نمی کند که شما را پذیرفته اند که عاشقانه است که واقعا بیش از. لازم نیست او را متهم به خودخواه بودن. صبور باشید. در آینده نیکی را درک خواهد کرد که اگر چه مامان و بابا هستند با هم, آنها, همراه, اگر شما واقعا نمی توانید. به عنوان نیکی مسن تر رشد می کند وجود خواهد داشت رویدادهایی مانند تولد, رویدادهای ورزشی, فارغ التحصیلی و…. شما احتمالا وزش نسیم تا با بهره گیری از با هم — یا در نهایت با دیگران قابل توجه و یا همسران گنجانده شده است.

DEAR ABBY: I am a 13-year-old رقصنده و من به تازگی به حال یک رسیتال. مادران آمد پشت صحنه برای کمک به کودکان خود را تغییر دهید در اتاق پانسمان.

یک دختر به سن و سال من که دو لزبین مادران در نزدیکی من بود در حالی که من تغییر کرده است. از آن ساخته شده من احساس خود آگاه است. من به طور معمول نمی مانند اما این احساس بی دست و پا به حداقل می گویند. من در برابر همجنسگرایان اما این احساس عجیب و غریب. من زیاده? — میانه رقصنده

عزیز میانه رقصنده: من فکر می کنم تا. این دو مادران آنها بیشتر علاقه مند به آنچه که قرار بود با دختر خود را از با شما. اگر شما برنامه ریزی برای تبدیل شدن به یک رقصنده حرفه ای — و یا بخشی از هر شاخه ای از هنرهای نمایشی — به شما خواهد شد در حال تغییر لباس های تحت انواع شرایط. این به این معنی شما خواهد شد در اطراف راست مردان و زنان, گی مردم از هر دو جنس و گهگاه, ترانس مردم است. این یک واقعیت زندگی به دلیل جدا کردن اتاق پانسمان ممکن است در دسترس است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر