عزیز ابی: من واقعا می تواند استفاده از برخی از در خارج مشاوره. من یک نامادری که مطرح شوهرم, 18 سال, پیر پسر “تاد.” ما به او داده اند یک خانه با محبت. تاد سوء استفاده مادرش او را رها در 16 و او با ما بوده است.

من شده اند با مراقبت و سخاوتمندانه به او از او 6. من همیشه از دست رفته از راه من به مطمئن شوید که او احساس می کند راحت عاشق, تغذیه و غیره. بنابراین من نمی تواند کمک کند اما احساس سیلی در صورت هنگامی که او به من گفت که او نمی خواست به او در جشن فارغ التحصیلی در خانه ما. او گفت که او است که با داشتن آن را در دوستان خود را در خانه پدر و مادر. این همان است که زن و شوهر که از سایتهای پسر خود را صرف وقت در خانه ما در حالی که پسر بزرگ شد چون ما نه خود دین.

من نمی دانم که چگونه به مسئولیت رسیدگی به این آرامی و بدون احساس صدمه دیده و یا امتناع از بخشی از آن. من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد کودکانه, اما آن را چگونه احساس می کنم در داخل. شما می توانید به من کمک کند ؟ — نا امید در میانه

عزیز نا امید: ممکن است برای کمک به درک این نیست که شخصی سیلی. دوست خود را از پدر و مادر ممکن است چیزی خاص برنامه ریزی شده است که تاد نمی خواهید به دست است. آن را تا به چیزی برای انجام با پدر و مادر خود را و مقدار زیادی به انجام با سطح خود را از نارسی و شاید درخواست تجدید نظر از خانه دیگر. (از او بخواهید.) لطفا هوشمند و خودداری از ساخت این در مورد شما به دلیل آن نیست.

DEAR ABBY: شوهر من دوباره با همسر سابق از بیش از 50 سال پیش است. او در بر داشت او را در Facebook. آنها چت هر روز به چند بار در روز. قبل از اینکه او دوباره با او صحبت كرد او چگونه او اولین بار او را دوست دارم و او همیشه جایگاه ویژه ای برای او در قلب خود حتی اگر او فریب خورده در او و او را ترک کرد. در حال حاضر او شروع به تماس با او یک حیوان خانگی نام او استفاده می شود برای تماس با من. آیا این فریب داد یا من زیاده? — خیانت در اوهایو

عزیز خیانت: شما زیاده. شوهر خود را درگیر در یک امر عاطفی. برای ازدواج خود را, آن نیاز به توقف. اگر او نمی خواهد آن را قبول کند از شما شاید او را از گوش دادن به مذهبی, مشاور ازدواج, مشاور یا وکیل خود را. سعی نکنید برای مبارزه با این تنهایی; شما ممکن است نیاز به کمک خود را در طول راه.

DEAR ABBY: شوهر من از 63 سال درگذشت سه سال پیش. او مورد آزار جنسی توسط یکی از دوستان خانوادگی که او بسیار جوان و هرگز آن را فاش. او به اشتراک گذاشته شده آن را با من برخی از 20 سال بعد از ازدواج ما و از من خواست به ما بگویید که چهار فرزند.

در برخی از نقطه من به اشتراک گذاشته و آن را به رشد اما نه من سه پسران رشد. من اشتباه بود به انجام این کار ؟ دختر من احساس میکنم باید به آنها بگویید و من مرتب کردن بر اساس توافق برسند. رابطه خود را با پدر خود بود بلکه تیره و تار. من باید به آنها بگویید که در حال حاضر و یا اجازه دهید آن را می شود ؟ — مطمئن نیستید در میشیگان

عزیز مطمئن نیستید: من با شما موافق است. به دلیل سوء استفاده جنسی شوهر خود رنج می برد ممکن است تحت تاثیر رابطه او با فرزندان خود آن ممکن است مفید باشد اگر آنها را درک کنند به همین دلیل این راه آن بود. آفتاب در مکان های تاریک می تواند عملکرد نتایج مثبت.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im