Dear Abby: پدر و مادر هنوز هم در تاریکی در مورد خواهر و برادر سوء استفاده جنسی

Category: توین سیتی No comments

عزیز ابی: من از نظر جنسی مورد آزار قرار گرفته توسط یک خواهر و برادر به مدت 10 سال در طول دوران کودکی من است. من گفت: هرگز کسی هر آنچه که اتفاق افتاده است به من تا که من در گوشه اى نشسته نامزد من بعد ما درگیر شدند. من رفته اند از طریق جلسات مشاوره هستم و در یک جایی در زندگی من جایی که من خوشحال و سالم است.

در حال حاضر من در رابطه با پدر و مادر من اما نه با خواهر و برادر. پدر و مادر من اغلب بیان آرزوی خود را برای من به ارتباط با خواهر و برادر اما من همیشه رد. من احساس می کنم که به آنها بگویند چه اتفاقی افتاده است در این مرحله تنها می تواند صدمه دیده است برای آنها. اما من هم احساس می کنم که اگر من به آنها بگویید من می توانم متوقف شدن سوال ناراحت کننده. چه چیزی شما را نشان می دهد ؟ — بازمانده در داکوتای جنوبی

عزیز بازمانده: من پیشنهاد می کنم به شما بگویم که پدر و مادر همه چیز است. آن چیزی است که شما باید انجام داده اند سال پیش. آیا نگرانی در مورد صدمه زدن به آنها را. هنگامی که تمام حقایق آنها را درک خواهد کرد که چرا شما می خواهید چیزی برای انجام با خواهر و برادر خود را و جلوگیری از فشار شما را به یک ارتباط خود را با سو استفاده کننده و این هدف است.

عزیز ابی: من در رابطه با یک مرد به مدت پنج سال و ما عمیقا در عشق است. ما می خواهید به صرف بقیه زندگی ما با هم, اما آن را به من اذیت است که او می خواهد برای رفتن به ارتش برای سه تا پنج سال. او می گوید: او می خواهد مرا به صبر اما سه تا پنج سال به نظر می رسد مانند یک عمر به من. من نمی تواند کمک کند اما احساس می کنم مثل او اولویت تمایل خود را برای خدمت به کشور خود را بیش از من و سال از زندگی ما با هم. — غیر نظامی در شرق

عزیز غیر نظامی: آن خواهد بود جالب است بدانید که چگونه قدیمی شما و دوست پسر خود هستند. من با فرض اینکه شما هر دو جوان و فارغ التحصیل شدن از دبیرستان.

این است که لزوما یک سوال که اولویت های خود را دروغ. در حالی که سه تا پنج سال به نظر می رسد مانند یک تکه بزرگ از زمان های نظامی ممکن است ارائه خود را با فرصتی برای تصمیم گیری آنچه که او می خواهد به انجام حرفه ای حکیم با زندگی خود را. این امر همچنین ارائه مزایای که می تواند تاثیر مثبت خود را در آینده — و شما — پس از مدت خود را از خدمات به پایان رسید. اگر شما احساس می کنید قادر به صبر کردن برای او و شما باید اجازه دهید او برود.

DEAR ABBY: مادر من 88 و در یک خانه سالمندان است. در حالی که تمیز کردن آپارتمان خود را که من پیدا کردم او را. با این وجود توجه داشته باشید دست نوشته حاکی از این است که پسر من باید مادرم حلقه الماس. حلقه منحصر به فرد و خاص است. توجه داشته باشید به طور خاص گفت که خواهر من بچه ها نباید از این حلقه زیرا آنها نمی مانند عمل آنها او را دوست داشت در حالی که پسر من بود. توجه داشته باشید دستور پسر من را به حلقه خود.

من نه نشان داده شده است توجه داشته باشید به خواهر من چون من می دانم که او ناراحت خواهد بود. من می خواهم به دادن حلقه به پسر من. من می دانم که من خواهر را ببینید حلقه در دختر من در انگشت و می دانم آن را به من. خواهر من تعجب می کند که چگونه او حلقه. باید چه کار کنم ؟ — صدمه دیده در اوهایو

عزیز درد نکنه: آیا رویکرد خود را با این اطلاعات تا زمانی که شما صحبت برای یک وکیل. او نشان می دهد و یا او شما را در بر داشت خود را در آپارتمان و توجه داشته باشید که با آن. اگر مادر شما را قادر است که جزئیات حلقه اضافه خواهد شد. به منظور جلوگیری از هر گونه سوء تفاهم و ممکن است شکاف در خانواده خواهر شما باید یک کپی از هر دو. پس از آن را به شما منجر شود از وکیل.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>