Dear Abby: مامان لاستیک chauffeuring دختر بدون مجوز

عزیز ابی: من 20 سال حاضر به دریافت گواهینامه رانندگی خود را. او در زمان مجوز یادگیرنده آزمون چهار بار زمانی که او 16 ساله بود موفق آن را در هر زمان و به. او به دانشگاه می رود آنلاین و در فروشگاه های محلی. هفته آینده او در حال رفتن به به ترویج دستیار مدیر.

کار نمی کنم اما من خسته از رانندگی خود را در اطراف. ما در یک شهر کوچک است که بدون حمل و نقل عمومی. هر وقت پدر یا من ذکر او مجوز او می گوید: “همین حالا شروع” و یا “من نمی خواهم به بحث در مورد آن!” او نیست بلکه بسیار درگیر در کلیسا. او خود گوشی است که او می پردازد و همچنین پرداخت برای گاز. او مسئول در هر راه — او فقط حاضر به درایو! کمک! — خسته از بودن یک تاکسی مامان

عزیز خسته: شما 20-year-old daughter هوشمند کوکی. بر خلاف شما او نمی باید به نگرانی در مورد پرداخت حق بیمه یا هزینه پارکینگ. تا زمانی که شما توافق می کنید برای راننده خود را در اطراف او می گذرد به ارائه خود را حمل و نقل. من پیشنهاد می کنم شما او را تشویق به دریافت یک دوچرخه است. و پس از چهار سال از آن زمان برای او را به راننده تست دوباره.

عزیز ابی: من و شوهرم ازدواج کرده نه سال و دو مسائل عمده در ازدواج ما:

1. او احساس می کند من صرف پول بیش از حد.

2. من فکر می کنم او صرف زمان بیش از حد دور از خانه انجام چیزهایی که او می خواهد به انجام است.

ما کاهش یافته است به این چرخه از او که دور از خانه, بنابراین من صرف پول که در نتیجه او را به صرف زمان بیشتری را دور از خانه. ما باید حساب بانکی جداگانه? من باید او را لغو برخی از هفتگی خود ، — مبارزه در خیابان. لوئیس

عزیز تلاش: جدا کردن حساب های بانکی ممکن است یک ایده خوب ارائه شده شما استفاده نمی کند شما به ماسک این واقعیت است که شما صرف بیش از شما باید. به عنوان به “ساخت” شوهر خود را لغو برخی از هفتگی خود فعالیت های من فکر نمی کنم آن را به نفع خود.

یک راه حل بهتر/سرمایه گذاری خواهد بود برای شما دو نفر برای صحبت از این در دفتر یک مجوز ازدواج و مشاور خانواده به دلیل آن به نظر می رسد شما در حال صرف به عنوان یک راه برای تنبیه کردن شوهر خود را برای شرایطی است که نه تنها سازنده نیست بلکه مخرب است. انجام فعالیت های خارج از خانه هم نیز ممکن است مفید باشد.

DEAR ABBY: همسر سابق من پدر ما بالغ دختر, به تازگی به تصویب رسید. او را سوزانده شود. اگر چه او ازدواج کردم. ما جوانترین دختر ساخته شده است که تمام دفن ترتیبات.

سابق من است و من ارتباط برقرار نیست خیلی پس از طلاق. چه نقش من به عنوان مادر ؟ آیا من ارسال گل, استقبال شرکت کنندگان که اگر ما هنوز با هم ؟ ما ازدواج کرده بودند تقریبا 30 سال است. — چه باید بکنم ؟

عزیز آنچه که من باید انجام دهید: نقش خود را به عنوان مادر است برای حمایت از دختران شما و بقیه خانواده. اگر دختران شما می خواهید شما وجود دارد وجود داشته باشد برای آنها. خوش آمد می گوید هر کسی که شما می دانید مودبانه و با تشکر از آنها را برای بودن در آنجا برای “خانواده.” اگر شما مایل به ارسال گل به تمام معنی انجام دهید. اما فراتر از آن چیزی بیشتر از شما مورد نیاز است.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im