عزیز ابی: من یکی از جدید برای شما. من 16 ساله دختر علاقه مند بود در یک پسر سن او از مدرسه. او علاقه مند بود در او ، او به او گفت که او می خواست تا به امروز اما که او “polyamorous” خواهد بود و قدمت بسیاری از دختران به طور همزمان. او به او گفت که او بیش از حد جوان به دانستن آنچه که او نشده و او فقط با استفاده از آن به عنوان بهانه ای برای تاریخ های متعدد و او علاقه مند نبود.

آنها بخشی از همان دوستان ، او اقدام شده است بسیار آزار pouty و عصبانی است. او گفت یک دوست مشترک او “عمیقا صدمه دیده” او بیرون آمد و به دختر من و که او قبول نمی کند او را به عنوان او است. من نگران این تشدید خواهد شد و او خواهد ادعا می کنند که او خجالت او را برای این.

ابی من همه چیز در مورد حمایت از مردم چگونه خود را شناسایی اما این کاملا مسخره است. افکار خود را چه هستند? این جدید عادی است ؟ اگر شما حاضر به تاریخ یک پسر که تاریخ یک تن از دختران دیگر به طور همزمان می کند که شما را از گناه بشود? شخصا, من فکر می کنم این خنده دار است که این بهانه ای جدید به قاعده و بنابراین او می کند اما من نمی تواند خنده اگر ما به نام به دفتر مدیر را. — خنده دار نیست در کلرادو

عزیز خنده دار نیست: که پسر است sulking چون زمین خود را به فروش نیست. Polyamory عمل آشکارا درگیر شدن در روابط صمیمی با رضایت همه مردم درگیر است. آنچه که ممکن بود او لذت می برد “و بازی در این زمینه است.” دختر خود را نمی تبعیض قائل; او نشان داد خوب حس مشترک. اگر اصل را می شنود در مورد این مدیر نه تنها نمی خواهد دختر خود را به دفتر من مطمئنم فرد خواهد خندیدن از این.

DEAR ABBY: برادر ما در قانون ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک است و در حال حاضر زمان خدمت. من خواهر کوچکتر “تس” و من سفر کرده اند او در چند نوبت. ما از او با گوش دادن و به او گفته اند که اگر چه او ساخته شده است یک اشتباه وحشتناک او را به حرکت به جلو.

خوب چیزی اتفاق افتاده است که قرار است در یک دمپر در همه چیز. این برادر در قانون فرستاده تس نامه و او در آن اعتراف به او که او تا به حال یک رویا بود و او در آن است. آن را وحشتناک نامه, اما من اعتقاد دارم که آن را بسیار نامناسب است. او با اشاره به این واقعیت است که آن را یک رویای جنسی.

تس از من خواست اگر او باید اجازه دهید ما خواهر بزرگتر “جین” می دانم چه شوهر او نوشت. جین شده است از طریق بنابراین من گفت: تس این امر می تواند یک ایده خوب به آن را افشا و اضافه کردن به بدبختی او. تس می گوید: این عادلانه نیست به او را به بلع این قرص را به خاطر نمی ساخت امواج. او احساس می کند جین باید بدانید که چه نوع از شوهرش است. ابی جین می داند که دقیقا چه نوع از انسان او است. بخشی از آنچه که او انجام داد اشتباه بود و باید یک cyber امر است.

باید تس اطلاع جین که شوهرش شده است نامناسب ؟ او در حال حاضر حاضر به دیدار برادر ما در قانون و اساسا نوشته شده او را. لطفا به من نظر شما و مشاوره. زده تا بیش از این در تگزاس

عزیز پاره: تس مناسب است. به نظر می رسد حبس نشده دلسرد برادر خود را در قانون از نوشتن نامناسب مواد نامناسب گیرندگان. تس نباید دلسرد از اطلاع رسانی جین در مورد آنچه که او انجام شده و نشان او در این نامه اگر آن است که هنوز در اختیار او است. جین حق می دانم. لطفا احترام است که تس نیاز به فاصله خودش از این مشکل فردی و توهمات خود و به تشویق او به دیدار او دوباره. در نور از آنچه اتفاق افتاده است, من مطمئن هستم که شما باید هر دو.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su