Dear Abby: ازدواج فاسد شده به عنوان زن و شوهر ارتباطات می شود تلخ

DEAR ABBY: شوهر من به سختی صحبت می کند به من. ما هر دو کار تمام وقت و رو خالی لانه بسیار به زودی. در خانه من برای شروع حتی کوچکترین بحث کوچک. او هرگز با گفتن “صبح به خیر” و یا بپرسید “چگونه روز خود را?” اگر چه من کار سخت به نگه داشتن خانه راه او آن را دوست دارد او صحبت می کند تا تنها به انتقاد از چند بار من را برآورده نمی کنند استانداردهای خود را. وجود دارد هرگز یک کلمه از اذعان زمانی که من باید انجام سایر عناصر خانه داری.

وقتی که من از خنده در یکشنبه کمیک او حتی نمی پرسند چه خنده دار است. به عنوان یک نتیجه, من تبدیل دفاعی است. سپس او را متهم من بودن “بی اعتنا از احساسات خود را.” او می گوید: من نمی برقراری ارتباط با او, اما زمانی که من او به سختی پاسخ می دهد بنابراین در طول سال ها من اساسا تعطیل. ما شده اند به مشاوره و شاید آن زمان برای رفتن دوباره. آیا شما هر گونه چشم انداز را ارائه می دهد ؟ — نادیده می گیرند در جنوب

عزیز نادیده می گیرند: آن قطعا راست حرکت می کند به بازگشت به مشاوره. اما هنگامی که شما انجام دهید این زمان صحبت کردن برای خودتان با صدای بلند و روشن است. اگر شما انجام آن ممکن است تغییر پویایی خود را در رابطه زیرا هنگامی که او شما را متهم نمی برقراری ارتباط او سرزنش قربانی. هنگامی که شما گفت: قطعه خود را, اجازه ازدواج و خانواده درمانگر واسطه آنچه مسلم است به طولانی سر رسیده بحث است.

عزیز ابی: من 25 سال در حال حاضر دوستیابی 39 سال. ما شده اند دوستیابی برای 2-1/2 ماه. ما صحبت در مورد تفاوت سن و سال ما یک زن و شوهر از بار اما جدا از این مسئله در هر جنبه ای دیگر از رابطه ما به خوبی می گذرد از جمله ارتباطات صمیمیت و بلوغ است.

ما فوق العاده علاقه مند به داشتن فرزند و ما هر دو ابراز علاقه به اتخاذ یک کودک اگر ما به یک جایی پایین خط. با وجود این من شنیده ام از خانواده (پدر و مادرم بیشتر) و دوستان نزدیک است که من یک اشتباه وحشتناک با قدمت یک زن بسیار مسن تر است.

آنها می گویند آن است که عملی نیست برای ازدواج با یک زن بسیار مسن تر به دلیل آن را در حال حاضر عمده بهداشتی و پیری چالش به عنوان زمان می رود توسط. این استدلال که بیشتر تحت تاثیر احساسات من. من باید شکستن تا با او و به او بگویید که تفاوت سنی است ؟ من احساس می کنم من باید به زودی تصمیم به طوری که به اتلاف وقت خود را. — نه فقط یک شماره در سان فرانسیسکو

عزیز نه فقط یک تعداد: شما شده اند با دیدن این زن تنها 2-1/2 ماه. رابطه است که هنوز هم جدید است. که شما در حال بحث در مورد ازدواج و کودکان به نظر می رسد به من بود زودرس. توصیه من این است که به کم کردن سرعت. اجازه دهید زمان تعیین می کند که آیا این romance توسعه بیشتر است.

بحث در مورد توپخانه ضد هوایی شما در حال گرفتن از پدر و مادر خود را با بانوی خود ، اما 14 سال تفاوت سن لزوما به این معنی نیست که او باید چالش های بهداشتی است که شما نمی خواهد. با هم تصمیم بگیرید که آیا تفاوت سنی یک معامله شکن.

DEAR ABBY: این ممکن است به نظر می رسد مانند یک سوال عجیب و غریب اما شوهر من می گوید: ما 6 ساله گربه “Taffy” آیا واقعا 42 سال است. او می گوید: یک سال گربه برابر با هفت نفر در سال است. نوعی اب نبات که مانند یک نوزاد به من. چه می دهد ؟ — هرگز شنیده ام که در نوادا

عزیز نشنیده: شوهر شما مناسب است. به عنوان شما ممکن است در حال حاضر متوجه انسان دیگر زندگی از سگ و گربه, اما, حیوانات خانگی, قدیمی سریعتر. با توجه به دامپزشکی در دو سال اول زندگی گربه برابر با 25 سال های بشر است. پس از آن هر سال گربه چهار برابر سال های بشر است. این امر را نوعی اب نبات سن رسیده از 41 یا 42. اگر این تکان دهنده است به شما به یاد داشته باشید که 42 جدید 22.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.nettny.im