عزیز ابی: من ازدواج کرده بود به یک فوق العاده زیبا هنگامی که ما بسیار جوان است. ما ازدواج کردم به دلیل بارداری ناخواسته. پس از چند سال ما هر دو حال رشد در جهات مختلف و ما طلاق گرفته است. ما همچنان دوستان حتی پس از من دوباره ازدواج کرد.

من در حال حاضر در مراحل اولیه از شوهر دوم طلاق به خاطر من از تنهایی در ازدواج وجود دارد که در آن هیچ ارتباط و یا صمیمیت. من سعی کردم کار همه چیز; همسر من علاقه مند نیست و بنابراین من داده اند تا تلاش. ما دیگر فیزیکی اوراق قرضه اما من حاضر به پایین تر خودم را به تقلب را به انجام برسانند نیازهای من.

من خودم کشیده برای من اول و من می دانم که او احساس می کند همان است. در حالی که من می خواهم برای دیدن چگونه در زندگی به عنوان یک مرد 55-plus خواهد بود من همچنین می خواهم به تاریخ my ex. ما یک کودک با هم و ما باید بیشتر در مشترک در حال حاضر نسبت به قبل از. می توانید برای بار دوم در اطراف واقعا کار می کند ؟ یا باید من اول بازی این زمینه پس از من طلاق گرفته ام? — کار عقب مانده در کنتیکت

عزیز کار عقب: از آنجا که شما اشاره نمی کند که آیا شما همسر اول نیز دوباره ازدواج کرد من را فرض کنیم که او این کار را نکرد.

اگر شما مایل به تاریخ خود و احساسات متقابل باید وجود داشته باشد هیچ چیز متوقف کردن شما. اما خود ایده از بازی این زمینه قبل از ارتکاب دوباره عاقلانه است. که قبل از من گفت و من تکرار آن را برای شما: اگر شما و همسر اول تصمیم به ازدواج مجدد, این امر می تواند یک ایده خوب برای دریافت مشاوره قبل از ازدواج با هم به اطمینان حاصل شود که تمام این مسائل که شما سوار جدا اولین بار حل و فصل شده است.

عزیز ابی: من و شوهرم ازدواج کرده 20 سال است. او در حال حاضر در تعطیلات در تایلند با بهترین دوستان (بدون من دوباره) برای سومین بار در سال های بسیاری است.

پس از انجام برخی تحقیقات من کشف کرده اند که این محل اصلی گردشگری جنسی مقصد نیز شناخته شده به عنوان “سدوم در دریا.” شوهر من می گوید او باقی می ماند به دور از تمام hanky-گری حیله و می رود وجود دارد تنها برای ساحل, غذایی, فرهنگ و “مرد” با بهترین دوست خود. وقتي همه به من بگویید من احمقانه و ساده لوحانه است. من ؟ — مشکوک در میانه

عزیز مشکوک: من به نظر من اما نمی دانستند و خود من مردد به او را متهم بودن زناکار. اما شما می دانید که او خیلی خوب در حال حاضر. (من فرض کنیم که تحقیق از شوهر خود را انتخاب نقطه تعطیلات شما را دیده اند دکتر خود را به بررسی می شود برای مقاربتی است.) سوالات من به شما خواهد بود — در قلب خود را از قلب — شما چه فکر می کنید ؟ و اگر شما با دوست دختر خود را, آیا شما آماده برای در مورد آن انجام?

DEAR ABBY: چندین سال پیش من و همسرم تصمیم داریم به کمک یکدیگر نوشتن ما اعلامیه. من می دانم که این ممکن است به نظر می رسد ترسناک اما هنگامی که او درگذشت چند سال پیش پس از 48 سال از ازدواج آن کمتر استرس زا فقط به پر کردن در تاریخ و سنی است. شما چه فکر می کنید ؟ — عملی شمال ایالت نیویورکر

عزیز عملی: من فکر می کنم که اگر این کار را برای شما خوانندگان دیگر ممکن است آن را در نظر بگیرید. بسیاری از مردم تعجب می کنم چه خواهد بود گفت: آنها پس از آنها رفته است. به این ترتیب می توانید آنها را حذف یا اضافه کنند.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im