Dear Abby: شادی بیش از پیدا کردن عشق نمی تواند کاهش درد دوقلو از دست

Category: توین سیتی No comments

عزیز ابی: من تا به حال دوست پسر جدی برای شش ماه. او فوق العاده یک رویا به حقیقت می پیوندند. اما من خودم بیشتر افسردگی و خودکشی از همیشه. مادر به من می گوید من هیچ دلیلی برای افسردگی پس از من دوست پسر دارم. آن را مانند او فکر می کند من حق را به هنوز هم محزون بیش از من دوقلو مرگ چون من در حال حاضر دیگر قابل توجه است.

من اختلال در غذا خوردن و به خود آسیب بدتر شده است. من احساس می کنم در برگزاری بسیار غم من مجاز به نشان می دهد که من آن را تبدیل همه در درون خود راه مخرب. اگر چه من دوست دارم من دوست پسر, من تقریبا احساس شکستن فقط پس هر کس نمی خواهد انتظار من به Pollyanna کنه. سومین سالگرد من دوقلو خودکشی در راه است, است که ساخت همه چیز بیشتر غیر قابل تحمل. من فقط نمی دانم چه باید بکنید. من فقط می خواهم به ناپدید می شوند. — همه چیز نیست OK

عزیز چیز است: اگر مادر شما واقعا معتقد است یک مرگ در خانواده (به خصوص یک دوقلو!) چیزی است که می توان به “ثابت” با داشتن یک دوست پسر او اغفال خودش. شما نیاز به کمک حرفه ای و حق دور. وجود گروه های پشتیبانی برای بازماندگان از اعضای خانواده, خودکشی و شما در سه سال گذشته برای پیدا کردن یکی. من مصرانه از شما برای تماس با بنیاد آمریکایی برای پیشگیری از خودکشی. کسی که وجود دارد می تواند کمک به شما برای پیدا کردن یک گروه پشتیبانی برای بازماندگان از یک دوست خودکشی. برای پیدا کردن آنها را آنلاین afsp.org.

اگر شما احساس خودکشی تماس ملی پیشگیری از خودکشی نجات و به یک مشاور در مورد چه خبر است. اگر شما, شما را می توان به کارگردانی یک درمانگر دارای مجوز در جامعه خود را که می تواند کمک به. شماره تلفن رایگان برای تماس 800-273-8255. لطفا فراموش نکنید آن را خاموش.

DEAR ABBY: دختر من و من شده اند جدا و برای سال های بسیاری اخیرا برای آخرین 22 ماه. در آن زمان او با عصبانیت او را در زمان 8 سال و چپ ما خانه جایی که او زندگی کرده بود پس از دیگری اخراج. او گفت که او قرار بود به همه بگویم من او را بیرون. سپس او به من مسدود شده در Facebook, حذف دسترسی من به نوه من را به کلاس گزارش پیشرفت و نام من از مدرسه اورژانس کارت. من تا به حال هیچ ایده که در آن آنها رفت. من فقیر نوه در اشک بود. او تا به حال شده است ناراحت حرکت به عقب در با ما دوباره و به من گفت که او می خواست مادرش را به طوری که آنها می تواند در یک مکان باقی بماند ،

پس از تماس با من شده اند گفت: دختر من ازدواج کرده است. “ذخیره تاریخ” کارت رفته اند. من هیچ تمایل و یا قصد رفتن به یک عروسی از کسی که صرف نیمی از زندگی او که بی رحمانه به من دروغ نادیده گرفتن من حسادت در عروسی خواهر و غيره با هرگز عذرخواهی برای او وحشتناک رفتار است. او یک دکتر جکیل و مستر هاید.

ما در همان جامعه و من, همه من می تواند به جلوگیری از دیدن او. من برای او خوشحال و خوشحال نوه من در نهایت باید یک اتاق خواب خود را, اما من به هیچ وجه قصد بازی خانواده مبارک به کسی که به طور منظم تیز چاقو در پشت من. چگونه می توانم پاسخ به هر گونه سوالات که ممکن است می آیند تا در مورد عروسی ؟ — نمی توانید هر مطلب

عزیز نمی توانید: آیا شرکت در یک پرونده از شکایات و اتهامات. شما می توانید با دریافت این پیام در سراسر به هر کسی که می پرسد در مورد عروسی با گفتن این که شما درگیر در برنامه ریزی عروسی و سوالات باید به دختر خود را. شما لازم نیست که به بحث در مورد آن بیشتر است. آن را کوتاه و شیرین می شود و این پیام در سراسر.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>