Dear Abby: دعوت به بازاریابی احزاب پایمال کردن بی علاقه دوست

عزیز ابی: من در اواسط 40s و بسیاری از دوستان زن درگیر در بازاریابی چند سطحی شرکت. آیا توان مژه مکمل های طلا و جواهر, antiaging محصولات شمع, ساق پوش, غیره, من دریافت nonstop “دعوت” را به خرید محصولات خود را.

من به اندازه کافی برای از تجربه می دانیم که بسیاری از محصولات در حال زباله و در بسیاری از موارد راه آسیا. من به سادگی علاقه مند نیست. چگونه من مودبانه (هنوز بصورتی پایدار و محکم) رد این دعوت نامه آمده است که راه من بدون صدمه زدن به احساسات خود را? — بازاریابی چند سطحی HATER

عزیز بازاریابی چند سطحی: آن زمان شما را تشخیص تفاوت میان دوستی و یک شگرد بازاریابی است. اگر شما در حال دعوت به چیزی احساس رایگان بپرسید که آیا وجود خواهد داشت هر گونه فروش و اگر وجود خواهد داشت ، برای انجام این کار است و نه بی ادب بودن و یا مضر. زنانی که واقعا دوستان خود را ادامه خواهد داد و کسانی که نمی خواهد ناپدید می شوند.

عزیز ابی: من مادر گاهی اوقات دیده بان بچه ها به ما کمک کند و یا به صرف زمان با آنها. من فقط متوجه شدم که مادر را قرار نیست من 8 ماهه به یک تخت و یا بسته ‘n Play برای خواب. او قرار می دهد و او را به تخت همراه با من 4 ساله پسر. من پرسید: مادر من بارها و بارها به انجام این کار نه تنها برای امنیت, اما, بنابراین هر کس می تواند خواب. او امتناع کند. او می گوید: من باید به آنها اعتماد و آنها باید مجاز به انجام هر کاری که آنها می خواهند زمانی که بچه ها با آنها هستند. لطفا به من بگویید چه باید بکنید. — نا امید دختر

عزیز نا امید: چرا باید به شما اعتماد کسی که به عمد نادیده می گیرد و خواسته های خود را فراتر از من است. اجازه بدهید به شما بگویم چه کاری انجام دهید. نه اجازه می دهد فرزندان خود را به ماندن با مادر خود را تحت این شرایط است. گاهی اوقات مادر نمی داند و این یکی از آنها است. اگر شما ترجیح می دهند فرزندان خود را به اشتراک نمی, همان, تخت, خواسته های خود را باید محترم شمرده شود.

DEAR ABBY: دوست پسر من و زندگی من کاملا به دور از شهر و صرف زمان زیادی را در ماشین — معمولا خود را. او خریداری برخی از fresheners هوا برای اتومبیل خود ساخته شده است که من حالت تهوع و به من سردرد. من از او پرسیدم لطفا آنها را حذف کند اما او خودداری کرد چرا که او نمی خواهند به اتلاف $2.50. او گفت که او دوست دارد بوی.

ابی, ما دو وسایل نقلیه دیگر ما می توانیم. من احساس آن را مانند یک چیز کوچک او می تواند به من احساس بهتر است. او با این نظر موافق نیست. نظر شما در مورد چیست ؟ — STUNK در فلوریدا

عزیز STUNK: شما ممکن است نسبت به چیزی که در خوشبو کننده هوا است که چرا شما سردرد شد و حالت تهوع. درخواست دوست پسر خود را برای حذف آن یک چیز کوچک — و نه مانند درخواست او برای حذف یک اندام. اگر او کمتر شده و خود محور و با ملاحظه تر او را جایگزین شما.

به نظر من شما باید یکی از اتومبیل های دیگر زمانی که شما درایو با هم.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de