Dear Abby: شوهر بی قراری با جاذبه خود را به مرد دیگری

Category: توین سیتی No comments

عزیز ابی: من 57 ساله ، من به اشتراک گذاری یک خانه با همسر و دختر من. بعد از شام در ماه گذشته من و همسرم تا به حال یک مبارزه بزرگ است. من نمی توانم باور کنم که این چیزهایی که ما می گفت. در 30 سال آن هرگز رفته که دور.

من خانه را ترک کرد و رفت و به یک نوار. کمی پیرمرد نشست کنار من و ما صحبت کردیم برای مدت زمان طولانی مورد بیتلز, هاکی, علم, تکامل و جهان. مکالمه فقط سرازیر شد.

من تصمیم گرفتم به او بگویید در مورد مبارزه با همسرم. او به من گفت که او زندگی می کردند در ساختمان و تا به حال یک وینیل مجموعه است. اگر من می خواستم ما می تواند بالا برود و گوش دادن به برخی از سوابق. من گفتم بله. ما تا به حال چند نوشیدنی, گوش دادن به برخی از موسیقی صحبت کردیم و برخی بیشتر. او خیلی باهوش و خیلی سرد.

سپس من خودم دنبال او با بیش از فقط تحسین عقل خود را اگر شما می دانید منظورم چیست. از آن می ترسم. من نمی دانم چه باید بکنید, بنابراین من عذرخواهی کرد و عذر خودم را با عجله و گستاخانه من مطمئن هستم.

من نمی دانم اگر او تا به حال هر نیت دیگر از گوش دادن به پرونده های قدیمی. او نمی گویند و من نمی چوب در اطراف به اندازه کافی بلند برای پیدا کردن. اما من به یاد داشته باشید که احساس. در تمام طول روز من به یاد داشته باشید آن است.

من و همسرم ساخته اند. ما هر دو پشیمان مبارزه است. اما ابی, من فکر می کنم در مورد او هر روز. من در نظر گرفته ایم رفتن به عقب و ضربه زدن بر روی درب خود را, اما من می توانم. من هرگز تصور من این احساس را در سن و سال من. چه می توانم انجام دهم ؟ پیچ خورده در جنوب

عزیز پیچ خورده بالا: من فرانک. تمایلات جنسی است نه لزوما سیاه و سفید وجود دارد و سایه های خاکستری است. شما ملاقات این فرد در زمانی که شما از لحاظ عاطفی آسیب پذیر است. بهترین کاری که می توانید انجام دهید برای ازدواج خود را می خواهد به بحث در این مورد با مجوز بهداشت روان حرفه ای. مخرب ترین چیز شما می توانید انجام دهید برای ازدواج خود را می خواهد به دست کشیدن بر آن فرد درب در این زمان.

DEAR ABBY: پدر من بوده است بسیار مراقب باشید با پول, پرداخت کارت های اعتباری و زندگی در درون خود به این معنی است. او به تازگی بازنشسته با مجلس پرداخت و به اندازه کافی پس انداز برای حفظ یک زندگی طبقه متوسط برای او و او.

ماه گذشته خواهر من و جلب اعتماد به من که من نامادری “Lynda” است متصلب تا 100.000 دلار در بدهی کارت اعتباری بیشتر از خرید آنلاین. او مشغول به کار نشده برای سال های بسیاری با توجه به دلایل بهداشتی بنابراین او هیچ راهی برای پرداخت صورتحساب خود را ، هر کس در خانواده می داند در مورد این و آن را پنهان از پدر من.

من احساس می کنم پدر حق دارد که به عنوان هزینه بهره در طول زمان تنها وضعیت را بدتر می کند. اگر او می یابد هر چه زودتر به جای بعد او را در یک موقعیت بهتر برای پرداخت بدهی. اگر لازم باشد او می تواند بازگشت به کار حداقل پاره وقت.

اما من می ترسم که من و پدر من ارتباط با من نامادری خواهد بود به خطر افتاده است اگر من به او بگویید حقیقت است. او دارای سابقه قادر به کنترل خلق و خوی خود را. در حالی که آن را ناشی از مشکلات زناشویی در گذشته او در حال حاضر دارای یک رابطه عاشقانه با فیلم آموزش.

آنها به تازگی از کروز و همه من می توانم فکر می کنم در مورد این بود که آیا آنها باید پول خرج کردن در تعطیلات است. من می ترسم آنها در نهایت می تواند از دست دادن خانه خود و به معنی حمایت از خود را اگر من صحبت نمی کنم ، باید چه کار کنم ؟ — عصبی در انگلستان

عزیز عصبی: به جای کمک و تشویق پدر خود را با پنهان کردن خود را (خرید) اعتیاد به خانواده خود باید به اطلاع پدر خود را قبل از بدهی رسیده چنین ابعاد بزرگی. آنچه شما باید انجام دهید این است که صحبت کردن! اجازه دهید او را می دانم که شما نگران هستند چرا که آن را یک توپ کریستال برای دیدن وجود مشکل جدی در افق است که تنها رشد خواهد کرد بدتر اگر چیزی است که انجام می شود بلافاصله.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>