Dear Abby: Father-in-law frets بیش از اشتباه او هرگز مرتکب

DEAR ABBY: پدر من در قانون است و خود را بدترین دشمن است. در حالی که من و همسرم شد آشنایی ما با دیدن پدرش را به طور منظم. پس از ازدواج ما ما بازديد تبدیل شده اند کمتر است. دلیل این است که من و همسرم هر دو شغل خواهان و من در مدرسه. ما مشغول هستند و در تلاش برای تضمین ثبات زندگی با هم.

من FIL گرفته جرم به این. او اصرار دارد که دلیل واقعی ما همین حالا مراجعه دلیل است که ما عصبانی هستند با او و از او متنفرم. ما تلاش کرده اند که توضیح آن نیست اما او حاضر به باور ما. او متقاعد شده است که او به نحوی عمیق جرم و ما در حال حاضر به بحث در مورد آن.

متاسفانه او obsesses بیش از این هر زمان ما مراجعه می کند و آن را بی دست و پا گناه-دام من و شوهرم التماس ما به او بگویید آنچه که او انجام داد اشتباه است. او همچنین تلاش می کند به ما جلوگیری از ترک وقتی که آن زمان برای رفتن منحرف ما با گفتگو امتناع از دیدن ما از درب و گاهی جسمی نشستن در جلوی ماشین طوری که ما می توانیم رانندگی کردن. نه شوهرم و نه من نگاه به جلو به بازدید از دیگر چون آنها را تبدیل به چنین کارهای عادی و روزمره.

من FIL مسائل را با بیماری های روانی (که منجر به رفتار خود) اما او حاضر به دریافت کمک. او دارای یک مدرسه ابتدایی در سن کودکی که معتقد است همه چیز او می گوید. کودک معتقد است ما نفرت و باید آنها را رها زیرا از شنیدن من FIL صحبت کنید. من نا امید و غمگین برای کودک اما کلمات من به من FIL سقوط در گوش کر. آیا شما هر گونه مشاوره ؟ — دختر در قانون در جنوب

عزیز D. I. L.: رک و پوست کنده من تعجب خود را FIL است با تمرکز تمام توجه کودک است که زندگی در خانه به جای نگرانی در مورد پسر بالغ و شما. مرد به نظر می رسد نه تنها ناراحت بلکه غیر منطقی.

چون شوهر شما در برخورد با پدر او تمام عمر خود را نشانه های خود را از او. اگر پدر شما در این است که در حال حاضر ازدواج (من فرض او باید بود چرا که او یک کودک با او زندگی می کنند) صحبت کردن با همسر خود را ممکن است کمک کند. او ممکن است قادر به کمک به مقابله با این آسیب است که ایجاد شده است.

DEAR ABBY: پسر من است, استقبال از اولین فرزند خود در سن 39 و من خواهد شد میزبانی یک دوش کودک برای او و دوست دختر خود را. مشکل این است که من او را برای یک لیست از شرکت کنندگان و در بالای لیست است کسی که پسر و دختر بودند با دوستان پس از مدرسه. اما چند سال پیش او دخالت با دختر من ازدواج و باعث بسیاری از اندوه پس دختر من قطع تمام روابط خود را با او.

پسر من سفرهای زیادی است. او را در خانه اغلب و نمی دانم تا چه حد از آنچه اتفاق افتاده بین من و خود را دوست مشترک. من مطمئن هستم که چگونه مسئولیت رسیدگی به این. باید من را دعوت نمی کند او یا باید من پسر من بگویید چه اتفاقی افتاده است و نشان می دهد او نه دعوت او را از احترام به خود است ، یا من بگویید من این است که درباره برادر او آن را تنها یک هم زن و او نیاز به احترام برادر او را بخواهد ؟

من در وسط و هنوز مطمئن شوید که چه باید بکنید. در یک زمان من نزدیک شد و با این دختر اما پس از آنچه او به من پدر من صحبت نکرده به او یا. — گرفتن همراه در شرق

عزیز همراه: پسر شما ممکن است یک سفر است اما او یک تلفن. او را پر کنید و بپرسید که چگونه او و دوست دختر خود را می خواهید این کار گرفته است. من شرط بندی او به شما خواهد گفت به خراش “از دست مزاحم ،

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im