Dear Abby: چندین دهه وام پرداخت نشده باقی مانده است و حتی پس از تهدید

Category: توین سیتی No comments

عزیز ابی: من 83 ساله و مادر چهار. من زندگی با همسر دومم در حال حاضر 21 سال. نوزده سال پیش شوهر من قرض داده یکی از دختران من و مبلغ زیادی از پول را به طوری که آنها می تواند یک خانه خرید و پرداخت صورتحساب و قضاوت. تمام مدارک لازم برای وام امضا شد و در زمان بسته شدن با یک وکیل در حال حاضر و با آن موافقت شد آنها را ما پرداخت یک مقدار مشخصی در هر ماه است.

پس از چند سال عمدتا بازپرداخت منظم پرداخت کاهش یافته است اگر چه آنها همچنان به خرید گران الکترونیک و موارد دیگر. چند سال گذشت در حال حاضر و چند چک و پول نقد پرداخت را وارد, اما تنها پس از کلی التماس.

وکیل ما آنها را فرستاده یک نامه چند سال پیش گفتن آنها را به پرداخت کردن و یا ما آنها را شکایت. آن را در خود نمی دیدن و یا صحبت کردن به ما برای چند سال. ما واقعا نیاز به پول در حال حاضر. شاید او امیدوار ما خواهد مرد. چه چیزی شما را نشان می دهد ما در این نقطه است ؟ برادر و خواهر نمی خواهید به درگیر شدن. دوست, دادن مامان

عزیز مامان: من واقعا متاسفم. اما از آنجا که فرزندان خود را حاضر به درگیر شدن در خود را قانع کننده سکون دختر و شوهرش را به پرداخت آنچه شما مدیون شما هیچ انتخاب دیگری اما به تماس با وکیل که پیش نویس موافقتنامه وام و دستور او به دنبال از طریق.

عزیز ابی: من شوهر بازنشسته و چهار سال پیش. او در ابتدا به نظر می رسید برای لذت بردن از داشتن برای رفتن به محل کار. سپس او خسته شدم و نیاز به چیزی برای انجام. برای برخی از این دلیل او خریداری یک کوروت برای بازگرداندن. من حمایت تا زمانی که من پیدا کردم آن را به یک سرگرمی گران قیمت. پیدا کردن و خرید تمام قطعات یدکی هزینه پول.

او کار کرده است در این خودرو برای 3 1/2 سال در حال حاضر. به عنوان به زودی به عنوان او می شود آن را آماده به درایو دیگری می شکند. در ضمن او به خرید چهار پیر رزمناوهای “به کار بر روی.” ما در خلوت به نظر می رسد مانند یک بنجل.

ما تا به حال نشده یک سفر تعطیلات پس از بازنشسته شد و نه حتی یک آخر هفته به کوه. او استدلال می کند که ما نمی توانیم آن را, اما او صرف هزاران نفر در آن اتومبیل های قدیمی. آن را تبدیل به یک وسواس برای او و آن را “رانندگی” من دیوانه. هر گونه پیشنهاد ؟ — کوروت بیوه در جنوب

عزیز بیوه: زوج های سالم بحث در مورد خرید های بزرگ قبل از ساخت آنها است. آنچه که شوهر خود را در حال انجام است مخرب به رابطه شما. آن را تقریبا به نظر می رسد به عنوان اینکه او با استفاده از سرگرمی خود را به عنوان یک راه برای اجتناب از صرف وقت با شما. پیشنهاد من این است که شما و شوهر خود را, پیدا کردن پول به مشورت با یک مشاور ازدواج به دلیل آنچه ناعادلانه است به شما. و اگر شما نیاز به یک تعطیلات در نظر گرفتن یک توسط خودتان و یا با یک دوست.

عزیز ابی: من تبدیل خواهد شد 50 به زودی. چگونه می توانم توضیح دهم که به من و پدر و مادر است که من فقط می خواهم به آن را صرف به تنهایی ؟ وجود دارد چیزی اشتباه است با من برای احساس این راه ؟ — تولد آرزو در آیووا

عزیز آرزوی تولد: مردم واکنش نشان می دهند به تولد خود را به خصوص نقطه عطف تولد متفاوت است. برخی وجد آمدیم در حالی که دیگران احساس افسردگی. نه هر کس می خواهد بسیاری از “شادمانی.” اگر شما ترجیح می دهند هزینه های خود را 50th birthday بی سر و صدا خود را می خواهید باید محترم شمرده شود و شما باید برای رفتن به یک توضیح در مورد اینکه چرا.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>