Dear Abby: دختر قصد دارد یک عروسی بدون مجوز ازدواج

Category: توین سیتی

DEAR ABBY: دختر من “هایدی” 39 است. او موفق است که صاحب کسب و کار خود را و زندگی با دوست پسر او از پنج سال. من او را ریک. آنها دو پسر زیبا, 3 و 18 ماه. او تصمیم گرفته است به کراوات گره با ریک با خوب تا حدودی عروسی بزرگ.

به عنوان هایدی بدست همسر او شده است در حال تغییر به یک فرد متفاوت است. او تبدیل شده و خود محور و کنترل او قرار می دهد ریک پایین ظالمانه در زمان. من فکر می کنم او یک پسر خوب, اما شاید نه فقط برای او. من واقعا نمی دانم چون اقامت من در خارج از زندگی خود را.

آنچه مرا ناراحت کننده است که دختر من گفت: فقط من که او را از انجام همه این مسائل بدون گرفتن واقعی مجوز ازدواج. من حتی نمی دانم اگر ریک آگاه است. من این و دیدم که برخی از مردم در حال حاضر با داشتن آنچه به نام “مراسم تعهد.” هنگامی که من سعی کردم به صحبت کردن با او در مورد آن او دفاعی من قطع و سپس مرا فرستاده طولانی زننده ایمیل. بنابراین در حال حاضر من فقط قدم به عقب.

زمانی که من فکر می کنم از مهمانان (100 تا 150) من احساس می کنم او باید صادقانه و تماس با آن چه در آن است. ما در حال حاضر نه برقراری ارتباط از آنجا که من نمی خواهد پاسخ به این نوع از ایمیل. من نمی خواهد استدلال می کنند با او. اما من نمی دانم که به کجا برود در این نقطه است. من نگران دولت خود را از ذهن است. او ظاهرا از دیدن یک درمانگر و چند هفته پشت من پیشنهاد او و ریک دریافت مشاوره ازدواج. من دوست دارم به گوش افکار خود را. سنتی در شرق

عزیز سنتی مادر: دختر شما است و اگر شما حاضر به چیزی برای انجام با این بازی من را درک کنید. هنگامی که مهمانان دعوت شده به “عروسی” هدیه انتظار می رود. اگر آن را یک تولید که تنها برای نشان دادن این زن و شوهر است که ارتکاب تقلب و بهره گیری از سخاوت از مهمانان خود است.

وقتی که زوج ازدواج آنها اول باید یک مجوز ازدواج که هر دو باید ثبت نام. بدون مجوز و بدون ازدواج است. مگر اینکه خود دختر و پسر کاملا clueless در او نمی خواهد بود قادر به لغزش این توسط او. اگر چه مردم باید تعهد مراسم این روز مهمان باید گفته شود این است که آنها چه خواهد بود و شاهد و هر دو طرف باید به توافق برسند در آن است.

عزیز ابی: من شده اند به یک مرد فوق العاده برای 20 سال است. آن شده است یک ازدواج خوب است. من تحمل چند از اعضای خانواده خود را به خشونت در رفتار من اگر چه من هیچ مشکلی صحبت تا زمانی که من و شوهرم همیشه در دفاع از من به عنوان به خوبی.

پدر من در قانون به تازگی تصویب و من به ستایش او. برای پی خود من دو خواهر در یک نمایش اسلاید از زندگی خود را با صدها نفر از عکس های خانوادگی. وجود دارد نه یک تک عکس از پدر من و در من بود. من احساس می کنم آن را نهایی نی. من هیچ جایی در قلب من و زندگی برای آنها است. من بودن بیش از حد حساس? شوهر من صحبت نشده به آنها را پس از تشییع جنازه. من واقعا نیاز به مشاوره خود را در این. — تصویر بیش از آن در تگزاس

عزیز تصویر آن: من خوشحالم که از شما خواسته است. لطفا من را قبول همدردی برای از دست دادن کسی که خیلی نزدیک به قلب خود را. اما به عنوان نزدیک به عنوان شما احساس به او خود را در قانون به تازگی پدر خود را از دست داده. من مطمئن هستم که آنها بودند (و هستند) عزادار و استفاده نمی کند مرگ او را به عنوان یک فرصت برای اندک شما. من صمیمانه امیدواریم که شما و شوهر خود را نمی خواهد اجازه می دهد تا نظارت خود را به علت یک شکاف دائمی در خانواده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im