Dear Abby: دختر می یابد شادی با سایه اندازی و مادر و خواهر و برادر و

Category: توین سیتی

عزیز ابی: من در اواسط 30s و حدود یک سال پیش من رفت و از محدود تماس با ما برای ارتباط با دو خواهر و برادر و مادر من. هیچ حادثه ناشی از این نه وجود دارد هر گونه سابقه سوء استفاده در دوران کودکی ، من فقط پیدا کردن من خیلی شادتر و بدون حضور خود را در زندگی من است.

من متاهل هستم, مطالب شادی در کار من هستم و در غیر این صورت برآورده شده است. من نه دست خود را به طور کلی منفی زود رنج رفتار یا نظرات انتقادی. سوال من این است: آیا من به آنها مدیون یک توضیح یا یک جایی در زندگی من ؟

من به طور کلی یک unsentimental فرد است. من سعی می کنم عادلانه بود. پس از سالها ما با بهره گیری مخاطب است که آن را خوب به نهایت پایان آن را یک بار و برای همه است ؟ — جدا شده در تگزاس

عزیز جدا: من خوشحالم که شما از من خواست به وزن در این. شما خود را مدیون مادر و خواهر و برادر و یک توضیح. به دلیل آنچه که باعث شده شما به برداشت خود را “منفی زود رنج رفتار و نظرات انتقادی” می گویند ، تبدیل پشت خود را خانواده خود را با هیچ توضیحی در همه است بی رحمانه, تنبیه رفتار و بزدلانه.

عزیز ابی: من یک همکار با یک مشکل روان پریشی که من را ترک کرده است می ترسم به پوشیدن رنگ های خاص و یا گفتن کلمات خاصی در اطراف او. او اجازه داده است یک کالج فوتبال رقابت به تاثیر ارتباط خود را با همکاران.

من واقعا می خواهم به پوشیدن من ذرت و ژاکت آبی, اما من ترس از واکنش او. او از اوهایو و منفی با وسواس میشیگان. من درک می کنم رقابت, اما زمانی که شما نمی خواهد اذعان یکی دیگر از co-worker از آن دولت و نیاز به همه همکاران خود را به مراجعه به میشیگان به عنوان “م-دولت” و یا شما طوفان در خشم یک مسئله وجود دارد. باید چه کار کنم ؟ باید توصیه من مشاوره است ؟ — ترس در نیومکزیکو

عزیز ترس: من با شما موافقم که همکار شما ممکن است پایان عمیق. شما باید توصیه نمی مشاوره برای این وسواس و فرد نابالغ اما کسی که در قدرت باید. بسته به چگونگی بزرگ یک شرکت کارفرمای خود است, بحث در مورد آنچه اتفاق می افتد شده است با منابع انسانی و یا رئیس خود. این یک مثال خوبی از قلدری و ایجاد یک کار دشمن محیط زیست است. لباس خود را انتخاب نباید دیکته شده توسط یک شخص کارمند است.

عزیز ابی: من یک دوست فوق العاده که در غم از دست شوهرش 10 سال پیش. از آن پس او و خانواده اش انجام داده اند یک بالون راه اندازی جشن تولد خود را هر سال. این شیرین و زیبا و من درک اهمیت است. اما در طول سال آن را تبدیل به دانش مشترک چگونه مخل این عظیم بالون منتشر شده می توان به محیط زیست و حیات وحش است.

من می خواهم به نشان می دهد تلاش یک راه متفاوت برای جشن, اما من می دانم که حتی بعد از این همه سال او هنوز هم عزاداری و بسیار حساس در مورد از دست دادن او دلبر, بنابراین من نمی خواهم به تکدر. من باید نگه داشتن دهان من بسته یا من باید چیزی بگم ؟ — به خاطر سپردن در میانه

عزیز به خاطر سپردن: شما می توانید می گویند چیزی, اما هنگامی که شما انجام دهید به جای ساخت این بیانیه ممکن است آن را کمتر اتهامی و بهتر دریافت برای مطرح کردن آن به عنوان یک سوال. مثال: “آیا شما در نظر گرفته جشن زندگی خود را با انجام ‘X’ که کمتر از تاثیر بر حیات وحش و محیط زیست؟”

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im