Dear Abby: زن و شوهر مسائل اعتماد ضرب هنگامی که دوست دختر قدیمی دوباره ظاهر

عزیز ابی: من مورخ یک مرد به مدت 10 ماه. ما به طور مداوم به مبارزه به دلیل فقدان اعتماد است. او سوخته بود در روابط قبلی. او گفت: “اعتماد به دست آورده است نه” که نیست من فلسفه است. پس از یک های اخیر بحث (در مورد عدم اعتماد) من به او گفتم این نگرش است که یک معامله شکن و او نیاز به زمان به تأمل در مسائل. من به او صحبت کرد چند روز در هفته در طول روند و ما نمی صمیمی در آن زمان.

من تصمیم به صرف شام با او در آپارتمان خود در شب گذشته بیشتر به بحث در مورد وضعیت تنها به یک پیر مرد, حلقه خود را مفت ناراحت. به نظر می رسد که طی پنج هفته او آغاز شده بود با دیدن او دوباره و در خواب با او در حالی که تلاش برای جبران با من. وقتی که من در مورد او به من گفت که او فکر می کنیم انجام شد و او در تلاش بود برای قرار دادن یک گروه کمک در درد خود را. چه کاری انجام دهید ؟

او دارای ویژگی های زیادی است اما تا حسادت و مشکوک. او تا به حال بهبود و یا خواهد شد من همیشه در تلاش برای اثبات خودم ؟ به اعتقاد من او مراقبت برای من اما اقدامات خود را با دوست دختر قدیمی نفی این. من حتی نمی تواند شروع به توجیه خود فکر می روند. — خسته از آن

عزیز خسته: این مرد مشکوک است چرا که او قابل اعتماد نیست. یک اصطلاحی وجود دارد نسبت به مورخ فعال مدنی و نویسنده W. E. B. Du Bois: “یک مرد نگاه نمی کند پشت درب مگر اینکه او ایستاده بود وجود خود است.” مردم اغلب حسادت و کنترل زیرا آنها نا امن. دوست پسر خود را زد به دوست دختر قدیمی خود چون او قادر نبود به تنهایی حتی برای یک دوره کوتاه. هوشمند باشد. بیدار و او را از دست بدهند. شما می توانید بهتر انجام دهید.

DEAR ABBY: پدر من از نظر جسمی توهین آمیز به من وقتی که من یک کودک بود و دور و عاطفی سوء استفاده زمانی که من یک نوجوان بود. به دلیل آن را من تا به حال عزت نفس پایین بود و به شدت افسرده بیشتر از زندگی من. من در مواجهه با او زمانی که من یک فرد بالغ و او سعی کرد توضیح دهد که چرا او این بود که راه اما هرگز عذرخواهی کرد.

او در حال حاضر 93 و در یک خانه سالمندان است. او احتمالا نمی خواهد زنده باشد بسیار طولانی. من می خواهم برای دریافت بسته شدن با گفتن او را که تا چه حد رفتار خود آسیب دیده زندگی من, اما من می دانم آن را به او صدمه دیده است. من باید به دنبال بسته شدن من همه زندگی من و یا آن را برای خودم نگه یدکی احساسات خود را? — صدمه زدن هنوز هم در کلرادو

عزیز صدمه زدن: اگر شما همه چیز شما نیاز به خاموش قفسه سینه خود را به پدر خود, دردناک به عنوان آنها ممکن است و سپس آن را انجام دهد. توضیح آرامش در حتی تن صدا چقدر مهم اعتبار این است که به کودکان به عنوان آنها توسعه و چگونه عمیقا جسمی و آزار روحی و روانی تحت تاثیر قرار زندگی خود را. من موافقت می کنم که او مدیون شما عذرخواهی اما انتظار وجود دارد چرا که او ممکن است ناتوان از آن است.

DEAR ABBY: امروز من در یک محله کوچک رستوران با یک دوست. من دستور ویژه برگر. زمانی که طبخ آن را به ارمغان آورد به جدول دوست من بلافاصله خود را بیرون کشیده و جامعی چندین عکس. یک غریبه که تا به حال شده است در نوار نشسته پرید کردن مدفوع و آمد به جدول ما با دوربین خود را. من مطمئن هستم که چگونه بسیاری از عکس ها از غذا گرفته شد قبل از اینکه من قادر به شروع به غذا خوردن. دوست من در ورود به Facebook به پست قبل از من در زمان من برای اولین بار نیش می زنند. من زبانم بند آمده بود. چه می توان گفت به افرادی که این بی ادب ؟ — آن را دریافت کنید در حالی که آن را داغ

عزیز آن را دریافت کنید: چه می توان گفت ؟ مقدار زیادی شروع با “کشیدن آن!” و یا “من دوست ندارم که!” بحث در مورد تهاجم به حریم خصوصی و همچنین فضای شخصی. من شما را سرزنش نیست برای احساس کرد.

عزیز ابی نوشته شده توسط ابیگیل, Van Buren, همچنین شناخته شده به عنوان جین فیلیپس و تاسیس توسط مادرش, Pauline فیلیپس. تماس با عزیز ابی در www.DearAbby.com یا P. O. Box 69440, Los Angeles, CA 90069.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de