Dear Abby: برادر مو-ماشه باعث می شود خلق و خوی دریافت-togethers زمان

DEAR ABBY: یک سال پیش برادر من “لئون” تا به حال یک فروپاشی عصبی در محل کار با توجه به یک همکار به طور مداوم به اذیت و آزار او. او در حال حاضر تحت مراقبت یک درمانگر از طریق محل کار خود را و نه مشغول به کار برای یک سال.

به تازگی در یک خانواده هم من از او پرسیدم یک سوال در مورد وضعیت فعلی خود را. او عصبانی شد و بسیار عاطفی. او من را متهم به “گوش دادن” و رفت و از طریق فرایند re-توصیف در جزئیات چگونه co-worker مورد آزار و اذیت او. او سپس به مقابله به عنوان اگر من در دادگاه. او دختر بالغ خود نگه داشته و سر او پایین تا زمانی که او در نهایت گفت که من تنها خواسته او این سوال چون من او را دوست داشتم و نگران بود برای او. من خواهرزاده و خواهرش هر دو سعی در د-تشدید این وضعیت اما ناموفق بودند.

پس از او انجام شد با سخنرانی دراز وشدیداللحن خود او اقدام به آزار و اذیت و تحقیر من! که در آن نقطه من بلند شد و گفت: شوهر من خصوصی که من می خواستم به ترک آن ما بود. این اولین بار نیست برادر من است رفتار این راه در یک خانواده با هم. او در عمل از سوی اعضای خانواده قبل از این حادثه در محل کار خود را.

من لذت بردن از بودن با خانواده ام اما لئون ساخته شده است آن را ناخوشایند برای من و من دوست ندارم که چگونه من باید راه رفتن بر روی پوسته در اطراف او برای جلوگیری از یک رویارویی است. چگونه می توانم رسیدگی به این در آینده و هنوز هم از آن لذت ببرید با خانواده ؟ — خط آتش در اوهایو

عزیز خط آتش: به نظر می رسد برادر خود را در حال پیشرفت است نه به خوبی با خود درمانی است که غم انگیز نه تنها برای او بلکه هر کسی که به ارتباط برقرار کردن با او. از آنجا که شما دیگر حاضر به تحمل او سوء استفاده یک پاسخ منطقی خواهد بود برای دیدن بستگان خود را در موقعیت های که در آن او نیست گنجانده شده است. در نظر گرفتن انجام برخی از سرگرم کننده خود را به دلیل در راه است که شما می توانید کنترل لیست مهمان.

عزیز ابی: من به تصویب رسید در هنگام تولد. حدود 30 سال پیش پیدا کردم تولد مادر اما رابطه ما نوبتی است و دور. او تنها به تازگی به من یک نام پدر بیولوژیکی. از طریق تست DNA را کشف کرده اند که نام او را به من داد و نادرست بود که او واقع شد. تایید سنگ جامد است با نیمه خواهر و چند عموزاده اول واقع شده است.

تولد مادر 90 در حال حاضر. من باید به او بگو آنچه که من پیدا کرده اند و یا اجازه دهید آن را بروید ؟ همه مستقیم بازیکنان در این کار به جز او باید گذشت. — حقیقت گوی در تگزاس

عزیز حقیقت گوی: چگونه ذهنی “با آن” است که خود را 90 ساله مادر ؟ اگر او را در مراحل اولیه زوال عقل آنچه را که شما برای به دست آوردن گفتن ، اگر او تیز به عنوان یک رویه یکی به تعجب که چرا او سعی خواهد کرد که برای پنهان زیستی خود-پدر هویت. او در تلاش برای محافظت از خود او یا شما ؟ یا او مطمئن نیستید از هویت خود را به خاطر او تجاوز شده بود و یا دیدن بیش از یک مرد ؟ این سوال من نمی توانم جواب را برای شما. نباید آن را ایجاد یک بمب اگر شما رویکرد موضوع توسط گفتن شما کشف برخی از اطلاعات در مورد بیولوژیکی خود را ، اگر او علاقه مند است به او بگویید همه چیز. اگر نه اجازه دهید آن را.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

ایندکسر