دین Evason باعث می شود NHL سر مربیگری اولین با

دین Evason منتظر بودند بیش از 20 سال برای یک لحظه مثل این.

سفر خود را گرفته و او را در همه جا از غرب لیگ هاکی آمریکا هاکی لیگ در نهایت قبل از استقرار در پشت نیمکت در NHL.

که دقیقا همان جایی که Evason ایستاده بود و شنبه شب در بازی برابر San Jose Sharks, تاب, تازه کت و شلوار به عنوان او ساخته شده خود را مدتها در انتظار NHL سر مربیگری اولین

اگر تنها نتیجه بهتر بود.

“شما می خواهم آن را به یک کمی مثبت تر” Evason گفت: پس از وحشی دچار مرده 2-0 دست دادن به کوسه ها. “این خوب بود به پشت نیمکت خواهم که دوباره.”

در حال حاضر در شارژ بعد از مربی سابق بروس Boudreau بود ناگهان از کار اخراج Evason خدمت خواهد کرد به عنوان مربی موقت برای بقیه فصل. آن را بیشتر و یا کمتر از یک ازمایش برای او قبل از اینکه مدیر کل لایحه Guerin راه اندازی کامل مربیگری جستجو در این offseason.

در حالی که زمان همه چیز را گرفتار وحشی اتاق قفل کردن گارد Evason شده است در اطراف برای یک زن و شوهر از فصل است و پشتیبانی از هر کس در این فهرست هستند.

“ما به راحتی با Deano در خارج وجود دارد” جناح مارکوس فولینو گفت. “او یک کار بزرگ امشب با مشخصه و همه چیز.”

“من فکر می کردم دین انجام یک کار خوب” مرکز اریک Staal به توافق رسیدند. “او مشغول بود و در برقراری ارتباط با بچه ها تا آنجا که آنچه او می خواست در برخی بازی می کند.”

که گفت: Evason برای اولین بار به اعتراف 24 ساعت گذشته بوده اند یک بیت از یک تاری و هیجان زده است به چند تمرین روز قبل از بازی بعدی.

“همه چیز اتفاق افتاده سریع واقعی” Evason گفت. “ما واقعا نمی شد قادر به تمرین (روز جمعه). ما تا به حال 20 یا 25 دقیقه اسکیت. ما می توانیم برخی از مسائل در جای خود و برخی از ترفند که ما می خواهیم به (روز یکشنبه).”

PARISE افتخار

پس از رسیدن به 1000-بازی نقطه عطف در طول یک جاده matchup با ستاره دالاس در فوریه. 7, جناح ژاک Parise در نهایت خود را لحظه ای در آفتاب قبل از بازی روز شنبه.

او مفتخر شد با یک لمس تصویری ادای احترام که شامل یک آرشیو کلیپ پدرش J. P. Parise و مدیر کل لایحه Guerin ارائه تشریفاتی نقره ای چوب قبل از جن رها کردن.

“من فکر کردم که انجام یک کار بزرگ با تصویری ادای احترام و تمام چیزهای که” Parise گفت. “من به پیدا کردن کسی و به آنها بگویید با تشکر چون واقعا خاص برای همه ما است.”

خواسته در مورد لحظه ای پاره کردن زمانی که او را دیدم پدر خود را بر روی صفحه نمایش بزرگ Parise پاسخ داد: “من انتظار نداشتم که. من نمی دانم که در آن آنها حفر شده است که یکی. که من گرفتار کردن گارد.”

این یک نامی حرفه ای برای Parise تا کنون به عنوان او 382 اهداف و 400 کمک در 1,004 بازی. او همچنین در حال حاضر آگهی وحشی با 21 اهداف این فصل است.

PATERYN خش

پس از یک تلاش چشمگیر در آخرین تفرج گرگ Pateryn خراشیده شد برای بازی روز شنبه به جای خط آبی توسط همکار defenseman بره شکار.

که تنها تغییر Evason ساخته شده در NHL سر مربیگری, اولین, اگر چه آن را نمی تواند تعجب آور باشد اگر او را تکان داد تا این خطوط در برخی از نقطه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

ایندکسر