دیوید Zurawik: این مد به سطل زباله تلویزیون بحث اما آنها در خدمت دموکراسی فوق العاده خوبی

دهها میلیون نفر از مردم در حال تماشای تلویزیون بحث و در عین حال آن سخت است برای پیدا کردن هر کسی است که هر چیز خوبی برای گفتن در مورد آنها.

هفته گذشته 19.6 میلیون نفر تماشا دموکراتیک تلویزیون بحث از لاس وگاس در MSNBC, NBC و Telemundo به گفته نیلسن داده است. یکی دیگر از 13.5 میلیون تماشای آنلاین.

معمولی پاسخ شامل وزیر امور خارجه سابق و دموکرات نامزد ریاست جمهوری جان کری با رد بحث به عنوان “مبارزه با مواد غذایی” در حالی که خورشید خواننده توصیف آن به عنوان “caterwauling” و تقبیح آن به عنوان “صدا و خشم معنابخش صدا و خشم” در نامه منتشر شده روز دوشنبه در خورشید است.

من نمی تواند بیشتر اختلاف نظر دارند. تلویزیون بحث در این انتخابات ریاست جمهوری چرخه باید در اصلی برجسته شده در دو جبهه.

اول آنها را درگیر توده مخاطبان است. مخاطبان تلویزیون از 19.6 میلیون بیننده برای لاس وگاس بحث است در تاریخ همتراز با بالاترین امتیاز در زمان نخست برنامه در آمریکا تلویزیون ان بی سی “یکشنبه شب فوتبال” که به طور متوسط 20.5 میلیون در این فصل است. اما مهم تر از بحث در حال ارائه به شهروندان با قرار گرفتن در معرض طولانی نامزدها سختی فکر انتقادات از مواضع خود و مداوم به شدت متمرکز گفتگو در مورد برخی از مسائل اساسی و باورهای زندگی آمریکایی است که تقریبا هرگز به طور جدی به چالش کشیده در تلویزیون به شدت نابرابر توزیع ثروت در این کشور و سرمایه داری خود را.

لاس وگاس بحث بود به خصوص روشن چون ورمونت بهداشت ، برنی ساندرز دموکراتیک سوسیالیستی بود و فزاینده نسبت به سرب در آستانه نوادا قفقاز و multibillionaire مایک بلومبرگ شد ساخت اولین بحث. چه یک برکت و رحمت برای ساندرز و ماساچوست ایالت الیزابت وارن به یکی از میلیاردرهای آنها شده اند نرده های برابر برای ماه ها در مبارزات انتخاباتی خود را به طور ناگهانی به حالت ایستاده در کنار آنها در گوشت. بهتر است بلومبرگ به نظر می رسید بی اعتنا و متکبر — فقط به عنوان شدیدترین منتقدان ادعا کرده اند.

به لطف برخی از جامد سوال نامزدها بودند بحث تفاوت بین کمونیسم و سوسیالیسم دموکراتیک بود. هنگامی که آخرین باری که شما شنیده ام که تمایز ساخته شده در زمان نخست تلویزیون ؟

پس از بلومبرگ سعی کردم به آن را به صدا به عنوان اگر ساندرز بود دفاع از پایان دادن به سرمایه داری به نفع کمونیسم ورمونت سناتور مقابله با: “اجازه دهید بحث در مورد سوسیالیسم دموکراتیک بود. نه کمونیسم … اجازه دهید بحث در مورد آنچه که می رود در کشورهایی مانند دانمارک ، آنها را با کیفیت بسیار بالاتر از زندگی در بسیاری از جهات از ما انجام دهد.”

دانمارک و نه چین و یا روسیه است.

و پس از آن وجود دارد وارن مصرف در بلومبرگ به عنوان یک تعقیب وکیل ممکن است بیش از #MeToo مهم است. به عنوان او را فشرده و او را سخت در توافقنامه nondisclosure زنان مجبور بودند برای ثبت نام در اسکان بیش از اتهامات آزار و اذیت جنسی او را رد کرد و به اتهام داشتن ساخته شده بی حرمتی و دیدگاه جنسیتی گفت: شاید چند زنان “نمی خواهم یک شوخی” او گفت:. که چه مردسالاری برای تلفن های موبایل مانند و برخی از 20 میلیون بیننده رو به شنیدن آن از رادیو فردا خود را.

و نه لاس وگاس بحث تنها کسی که تحویل دموکراتیک کالا از دادن بینندگان بیشتر اطلاعات که بر پایه رای خود را. برای همه آن بحث متقابل میان نامزدها در اولین ساعت روز سه شنبه فردا به میزبانی بحث در کارولینای جنوبی بود تقریبا به عنوان روشن است. Sanders, پیشتاز, و بلومبرگ شد هدف اصلی با وارن دوباره انجام آسیب به شهردار سابق نیویورک به عنوان او با اشاره به تاریخ خود را از حمایت از نامزدهای جمهوریخواه مانند بهداشت ، لیندزی گراهام از کارولینای جنوبی است.

هر یک از هفت نامزد به حال یک لحظه خوب و یا دو. همه آنها آورده کفش های رقص خود را و مبارزه سخت برای به دست آوردن زمین.

ساندرز بهتر بود در لاس وگاس, بحث, اما پس از آن او نیست و در عین حال باید سعی کنید به دفاع از خود برای داشتن ستایش اواخر کوبا و فیدل کاسترو برای بسیار گسترش فرصت های آموزشی در جزیره خود را. ساندرز این اظهارات در “60 دقیقه” یکشنبه و همکار خود را نامزد نگه داشته و انتقاد از آنها را در آینده روز سه شنبه بحث است.

هنگامی که آخرین باری که شما شنیده کاسترو انقلاب کوبا و سواد مورد بحث در زمان نخست تلویزیون و انجام می شود بنابراین با هر حس از نکات دقیق وظریف ساندرز تلاش برای آوردن به گفتگو ؟

من یک کمی بحث متقابل است. من حتی شما را به مقدار زیادی.

دیوید Zurawik است بالتیمور خورشید رسانه های منتقد. آدرس ایمیل خود را است [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im