دیوید نرلند IV کن دوک تنظیم سرعت در 1st بعد از Hoag کلاسیک

نیوپورت بیچ — آن را به نحوی مناسب به نظر می رسید که یک بازیکن به نام دوک در بالای رهبران برای خیلی از دور باز در ساحل نیوپورت باشگاه های کشور روز جمعه در یک شهر که در آن جان “دوک” در وین زندگی می کردند در سال های پایانی عمر خود و در شهرستان که در آن فرودگاه است و بعد از او به نام.

کن دوک یک کارگر ماهر pro در سال دوم خود را در تور PGA قهرمانی پرورشی 8-تحت-par شروع به طریق اول 11 سوراخ و مسلما شروع به فکر کردن در مورد تیراندازی “در 50s” قبل از اتمام کار حرفه ای-پایین 8-تحت 63 در دور اول 25 Hoag کلاسیک.

دوک بود و رهبر در محل باشگاه وانجمن تا بومی کانادا دیوید نرلند چهارم, جمعه مقدماتی افتاد و سرانجام دوک با مرغک در 15 سوراخ در مسیر به یک 10-تحت 61 و همچنین خود را حرفه ای-کم به عنوان یک حرفه ای. آنها ناآشنا نام در رهبران با دفاع از شواب قهرمان جام اسکات McCarron – چندساله Hoag کلاسیک مدعی – نیز در کمین 8-تحت.

سابق PGA قهرمانی برنده دیوید تامز (چهارم پس از 6 زیر 65) و گلف جهان Hall of Famer Ernie Els (بسته به پنجم پس از 5-تحت 66) در میان گروه بزرگی از بزرگ نام رقیب تحت الشعاع برای حداقل یک روز توسط نسبی گمنام دوک و Morland. دو بار Hoag, کلاسیک, قهرمان فرد, دو فاک, یک نیوپورت بیچ ساکن ساخته شده عقاب در فینال سوراخ را به پایان برساند در 4-تحت بستن برای 11th.

این دوک اولین سفر به ساحل نیوپورت کشور باشگاه نه چندان دور از خانه اسکله مشرف نیوپورت بندر که در آن بیشتر معروف Duke – جایزه اسکار-برنده بازیگر – زندگی تا مرگ او در سال 1979 و در آن قایق بادبانی خود را غاز وحشی هنوز هم لنگر.

“من نمی دانم که, اما این می تواند یک فال خوب” یک لبخند دوک گفت: پس از روز جمعه دور بود که برجسته سوراخ کردن عقاب از 190 متری در شماره 5 و هفت birdies. “امیدوارم که من می تواند آن را نگه دارید.”

جالب, جان وین بود و همچنین عضو 552 باشگاه یک گروه از داوطلبان و خیرین که کمک حمایت از Hoag بیمارستان که فقط اتفاق می افتد به عنوان اسپانسر از این طولانی در حال اجرا در تور PGA قهرمانان رویداد.

Morland مسیر به بالا در روز جمعه بود و حتی بیشتر محتمل تر از دوک چرا که او تا به حال به واجد شرایط برای این رویداد روز سه شنبه در Goose Creek Golf Club در شهرستان ریورساید که در آن یک brushfire مجبور گلف بازان به تخلیه و کوتاه مقدماتی تا نه ،

با پنج بازیکن گره خورده است برای سه لکه وجود دارد یک کارت به تعیین که بازیکنان پیشرفته به نیوپورت. کافی است هرج و مرج حاکم بود چرا که این بازیکن تا به حال به ایمیل خود ارزیابی قبل از آن شناخته شده بود که او واجد شرایط است.

“این احمقانه ترین چیزی که” Morland گفت: پس از چهار دور و به ویژه پنج birdies در هر دو جلو و عقب nines. “من تصویری; ما در 18 سوراخ (در گوس کریک) من فکر می کنم من 3-در زیر برای روز و (هلیکوپتر) شد و برداشتن آب درست در مقابل ما و انداختن آن در آتش است. شعله های آتش نگاه کرد حدود 20 تا 30 (سر بالا) و گفتند ما تا به حال به تخلیه ملک است. بنابراین ما ارسال شد ما scorecards در تصویر چرا که آنها نمی خواهد اجازه دهید ما را در اموال.

“من با چهار بچه در 2-تحت. آنها می رویم به انجام حذفی? آنها می رویم به انجام یک کارت امتیازی حذفی? پس از آن بود که اکثر nerve-wracking (وضعیت): آیا شما در یا شما؟”

Morland بود و او بیشتر از این فرصت را در روز جمعه. او ساخته شده birdies در خوشه: 1-2-3, 8-9, 11-12-13 سپس 15 و 18 سوراخ هر دو par-5s.

“این عالی است. من عاشق گلف. آن را مناسب چشم من” گفت: Morland که به پایان رسید دوم در اروپا مقدماتی مدرسه این زمستان برای کسب کامل وضعیت که در تور.

“این مدرسه گلف. من به آن شکل توپ را روی گوه. Dogleg راست و fairway دامنه های راست به چپ تا شما رو به یک ضربه قطع توپ را روی گوه. آن را فقط مدرسه گلف.

“و من دیدن کنی دوک در هیئت مدیره; يكى از دوستان خوب من و ما تا به حال بسیاری از سرگرم کننده در طول سال بنابراین من به دنبال به جلو به بازی با او فردا.”

دوک با بهره گیری از اولین تجربه او در نیوپورت بیچ باشگاه های کشور ، او به ضرب گلوله یک جبهه و نه 29 برجسته با سوراخ کردن در شماره 5 امتیاز ترین مشکل در این دوره است.

“من در زیر یک درخت و بین دو ریشه; کامل شماره 190 متری” دوک گفت. “من فقط در تلاش برای ضربه کم 5-آهن وجود دارد که به عقب پین و از آن بیرون آمد کاملا ضربه در جلو و فقط نگه داشتم. من می بینم همه دست در هوا (در greenside گالری) و آن را در رفت.”

و هنگامی که او birdied 10 و 11, سوراخ برای رسیدن به 8 زیر او شروع به فکر کردن در مورد یاد شماره: 59. “من به صداقت … من فکر 50s,” او گفت:.

“من شوخی نیست.”

این اتفاق رخ نداد – البته سابقه 60 (تام Purtzer در سال 2004 نیک قیمت در سال 2011 دافی والدورف در 2015) جان سالم به در برد – اما دوک فقط “بسیار خوشحال می شود که من امروز هستم.”

بنابراین Morland دیگر تعجب آور نام در بالای رهبران.

یادداشت

McCarron eagled همتراز 5 سوم. “این بود خیلی محکم دور در تمام طول روز طولانی” گفت: McCarron سابق UCLA بازیکن. “من سوار آن را به خوبی من برخورد یک زن و شوهر واقعی عکس های نزدیک مانند یک زن و شوهر اینچ در یک سوراخ. آن را همیشه خوب به birdies که در آن شما فقط در حال بهره برداری است. بازی پر-5s بسیار خوبی است. فقط یک وقفه سه توپ.” … برنهارد لانگر 62 ساله آلمانی ستاره آینده یک پیروزی هفته گذشته در توسان Ariz., باز با 70. او برنده سال 2008 Hoag مسابقات است. … دفاع از قهرمان کرک Triplett همچنین شات 70.

دیوید Morland IV كم در 16 سوراخ در اولین دور از Hoag کلاسیک روز جمعه در ساحل نیوپورت کشور باشگاه. نرلند یک شنبه مقدماتی شات 10-تحت-par 61 کار خود را-به عنوان یک طرفدار به دو سکته مغزی منجر شود. (عکس از Jed Jacobsohn/گتی ایماژ)

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de