دنی Feingold: شگفت زده برنی ساندرز’ افزایش است ؟ شما نباید بود. رای دهندگان به شدت در مورد نابرابری اقتصادی

Category: توین سیتی No comments

افزایش برنی ساندرز به جلو-دونده وضعیت در مبارزات انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری ممکن است درهم عقل متعارف اما یک چیز شفاف است: همراه با Sanders, رای دهندگان نگرانی بیش از این کشور را افزایش نابرابری اقتصادی تا به صعود به وضعیت لایه.

ژانویه نظرسنجی توسط مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که 70 درصد از آمریکایی ها معتقدند اقتصاد ناعادلانه به نفع قدرتمند است. و در حالی که تنها 42 درصد می گویند که کاهش نابرابری باید یک اولویت بالا برای دولت فدرال بیش از 60 درصد از دموکرات ها و یا کسانی که لاغر دموکرات — می گویند مقابله با نابرابری باید از اول منظور از کسب و کار برای واشنگتن است.

نابرابری است جدا از ساندرز’ ایدئولوژی سیاسی تجاری و جنبش است. با ضربه زدن به مردم را عمیق اقتصادی اضطراب سناتور ورمونت به نقل از حاشیه قهرمان از چپ به پتانسیل پرچمدار حزب دموکرات است.

اما چگونه می تواند به نابرابری بود رانندگی نیروی سیاسی در یک زمان از رکورد پایین بیکاری در این کشور طولانی ترین توسعه اقتصادی و واقعی (هر چند متوسط) سود در دستمزد ؟ به سادگی قرار دادن معیارهای مورد استفاده برای ارزیابی سلامت اقتصاد — تکرار آگهی nauseam توسط رسانه ها — به ما تنها نیمی از داستان است ،

یک آمار به تنهایی ارائه می دهد برخی از بینش به همین دلیل مترقی و مردمی در حال اجرا بر روی نابرابری است که منجر به بسته: بیش از 40 درصد از جمعیت ایالات متحده — 135 میلیون نفر واجد شرایط به عنوان فقیر یا کم درآمد.

همه در خود این تعداد سرسام آور است جدی کیفرخواست از وضعیت اقتصادی موجود است. و بسیاری دیگر از اعداد را مشابه نقطه از جمله این واقعیت است که سه مرد (هیچ یک از آنها را به نام مهر) را به عنوان ثروت زیاد به پایین 50 درصد از آمریکایی ها ترکیب شده است.

یکی دیگر از, واقعیت تلخ: مدیر عامل جبران رشد کرده 940% از سال 1978 در حالی که کارگر معمولی جبران افزایش یافته است تنها 12 درصد در آن زمان.

اما آنچه در مورد زمان رونق اقتصادی بار تبلیغ توسط رئیس جمهور تهمت? معلوم می شود نه طبقه متوسط و فقیر آمریکایی ها انجام می دهند تقریبا به عنوان به خوبی به عنوان ما گفته شده است.

جدید تجزیه و تحلیل آخرین داده های سرشماری توسط سرمایه & Main (غیر انتفاعی سازمان های خبری که در آن من به عنوان ناشر) و موسسه سیاست اقتصادی پیدا کرده است که رشد متوسط درآمد خانوار تنظیم برای تورم کاهش یافت و در 48 از 50 ایالت در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول در مقایسه با دو سال گذشته از باراک اوباما در انتخابات ریاست جمهوری. در سراسر کشور, متوسط درآمد خانوار رشد در نرخ فقط 2.7% در مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول در مقایسه با 5.8 درصد رشد نرخ اوباما در دو سال گذشته است.

بسیاری از اقتصاددانان معتقدند که طبقه متوسط باید انجام شود به مراتب بهتر در بازار کار با نرخ بیکاری کمتر از 4٪.

در میان فقیرترین آمریکایی, میانگین درآمد خانوار رشد کاهش یافت و در 36 متحده در طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول ، در 13 ایالت متوسط درآمد در فقیرترین خانوارها در واقع کاهش طول مغلوب ساختن پیشی جستن در دو سال اول; فقیرترین خانوارها تنها در شش ایالت شاهد کاهش مشابه در طول اوباما در دو سال گذشته است. (سرشماری را انتشار داده های 2019 درآمد خانوار در ماه سپتامبر.)

یکی از عوامل مهم در کمتر از ستارهای رشد درآمد خانوار است که کار با کیفیت. بله بیکاری پایین مهم است اندازه گیری از یک اقتصاد سالم اما این نوع از مشاغل ما در حال ایجاد تا حد زیادی مهم است. بیش از چند دهه گذشته به اقتصاد آمریکا تلاش کرده است به تولید شغل خوب یک روند روشن ساخته شده توسط یک کار با کیفیت شاخص منتشر شده در ماه نوامبر توسط دانشگاه کرنل دانشکده حقوق و ائتلافی از محققان.

در طول مغلوب ساختن پیشی جستن اقتصادی توسعه اقتصاد است trended سمت ایجاد ضعیف تر شغل نسبت به شغل خوب از آن را در طول اوباما گسترش با توجه به شاخص.

این یک سوال باز که آیا ساندرز’ فراخوان گسترده اقتصادی تغییر خواهد برنده شدن در این روز در دموکراتیک اولیه چه رسد به سوق دادن او به دفتر بیضی. اما کسانی که گیج کننده خود را بیش از موقعیت غالب خود در این مسابقه را در مغلوب ساختن پیشی جستن این سقوط را به خوبی به یاد داشته باشید که این کشور رکورد سطح از نابرابری و رای دهندگان نگران آن هستند که مستقیما در انتخابات در سال 2020 است.

دنی Feingold ناشر از سرمایه & Main غیر انتفاعی انتشار اخبار است که گزارش نابرابری در امریکا است. او نوشت: این قطعه برای لس آنجلس تایمز.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>