Dane Mizutani: وایکینگ ها به هکرها درس در بازسازی در پرواز

در طول کمتر از سه ساعت در طول دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL در پنج شنبه شب وایکینگ ها به طرز ماهرانه ای گذاشته و یک پایه محکم برای آینده در حالی که به طور همزمان به تماشای رقیب Green Bay Packers انجام کامل مخالف است.

آن را بهترین سناریو برای وایکینگ ها در بسیاری از سطوح مختلف.

مهم نیست این واقعیت است که وایکینگ ها اضافه گیرنده گسترده جاستین جفرسون و cornerback جف Gladney در دور اول که هر دو شروع به احتمال زیاد در پست های مربوطه خود را در فصل آینده.

بدون شک بهترین بخش از او بهترین شب برای وایکینگ ها آمد که هکرها در زمان پروژه, بازیکن, و در این فرآیند ممکن است خشم حق رای دادن کارفرمایی Aaron Rodgers.

در مورد خواسته هکرها انتخاب ایالتی یوتا کارفرمایی اردن عشق مربی مایک زیمر جای تعجب نیست رد.

“ما فقط نگران ما” زیمر گفت. “ما در حال تلاش برای رسیدن به آنها را ضرب و شتم.”

با اینحال, آن را بی خطر است که فرض کنیم که زیمر بود غلغلک راه کارهای پخش شده در پنج شنبه شب.

اجازه دهید بسیار روشن است: نه وایکینگ ها و نه هکرها در واقع در کسب و کار بازسازی در حال حاضر. هر دو تیم به احتمال زیاد خواهد پنبه حلاجی شده برای NFC شمالی برتری هر زمان که فصل آینده رول در اطراف.

که گفت:, آن را هنوز هم عادلانه می گویند وایکینگ ها به هکرها درس در بازسازی در پرواز در طول دور اول از سال 2020 پیش نویس NFL.

هر دو تیم وارد شده با سوراخ های مختلف برای پر کردن آنها به عنوان تلاش برای نگه داشتن خود را در پیری فهرست اسامی مربوطه.

در عین حال تنها وایکینگ ها اضافه شده بازیکنان که در واقع می تواند کمک به فصل آینده است.

در میان پر سر و صدا offseason که در حال حاضر برجسته ستاره گیرنده گسترده Stefon Diggs گرفتن داد و ستد و جانباز, cornerbacks خاویر رودز و Trae Waynes ترک در رایگان آژانس وایکینگ ها می دانستند که آنها نیاز به ناخن 2020 پیش نویس NFL بدون سوال پرسید.

“بدیهی است که ما می دانیم که در آن ما را از چاله در تیم” زیمر گفت. “به من گفت: (مدیر کل ریک Spielman) ‘برویم خوب بازیکنان فوتبال و ما چطور به آنها و استفاده از آنها به نفع ما و تمام چیزهای که.'”

به نظر می رسد مانند وایکینگ ها انجام شده است که با هدف جفرسون که Spielman فکر می کند می تواند یک “فوری تاثیر پلیر” در لیگ و با Gladney که فوق العاده ای وارونه به عنوان یک حضور فیزیکی در ثانویه است.

در حالی که آن را به عنوان ساده به عنوان گفت: Jefferson خواهد آمد در پر کردن جای خالی سمت چپ توسط Diggs و Gladney همان را انجام خواهد داد برای رودز و Waynes وایکینگ ها حداقل یک تلاش هماهنگ برای تعویض برخی از قطعات آنها از دست این offseason.

در ضمن هکرها تصمیم گرفتند در برابر دادن راجرز اضافی سلاح حمله و یا دفاع و به جای آن در زمان وارث او آشکار است.

که به احتمال زیاد نمی خواهد نشستن و با راجرز. او در واقع تنها دارای چند فصل به تعقیب کردن یکی دیگر از سوپر باول و این را به احساس می کنم مثل یک سیلی که آیا او آن را می پذیرد یا نه

به عشق او بلافاصله محوری به یک وضعیت بی دست و پا تلاش برای یادگیری به عنوان آنجا که او می تواند از یک مرد که حتی ممکن است می خواهم او را در اطراف.

شاید این کار برای هکرها. آن را آخرین بار در اطراف هنگامی که آنها تصمیم گرفتند در برابر دادن برت Favre یک سلاح اضافی به طوری که آنها می تواند پیش نویس راجرز. آنها فقط بهتر امید عشق یک نسل استعداد.

که به می گویند که چگونه این نقش از یک دهه پایین جاده ؟

همانطور که در حال حاضر هر چند وایکینگ ها می توانید استراحت در laurels خود بر این واقعیت است که آنها را انتخاب retooling در حالی که هکرها در زمان اولین گام در بازسازی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.de