Dane Mizutani: وایکینگ ها بهتر امیدوارم که آنها حق داشتند در مورد کرک عموزاده

Category: توین سیتی No comments

آن را سخت به سوال وایکینگ ها در این نقطه است.

در آنچه که همیشه برای رفتن به یک محوری offseason به عنوان سوپر باول پنجره به نظر می رسد با بسته شدن مدیر کل ریک Spielman ساخته شده است برخی از سوال از حرکت این ماه است.

فقط در هفته گذشته و یا به طوری که احساس بیشتر شبیه به یک عمر به این بیماری همه گیر کوروناویروس همچنان به گسترش وایکینگ ها باید تمدید کارفرمایی کرک عموزاده با boatload از پول و در انجام این کار به طور موثر از دست برخی از بزرگترین نامها در این فهرست هستند.

در حالی که گسترش به لحاظ فنی نجات وایکینگ ها حدود 10 میلیون نفر در حقوق و دستمزد-کلاه فضای آنها بلافاصله استفاده می شود که پول به جای حق رای دادن برچسب در ایمنی آنتونی هریس.

در ضمن آنچه که آغاز شده و با بدخیم cornerback خاویر رودز گرفتن منتشر شد به عنوان انتظار می رود و بینی و مقابله با Linval یوسف نیز اجازه رفتن و سپس چالاک گیرنده Stefon Diggs تقریبا مجبور راه خود را به خارج از شهر از طریق تجارت است.

به زودی پس از پایان دفاعی Stephen Weatherly چپ. سپس cornerback Trae Waynes. سپس cornerback Mackensie الکساندر.

از آن به اوج خود رسید و با پایان دفاعی Everson Griffen اعلام او نمی تواند آینده را هر دو.

آیا این اتفاقی است که همه این بازیکنان ترک این تیم در مدت کوتاهی پس از عموزاده امضا دو سال $66 میلیون فرمت ؟ نه در همه.

این بازیکنان تمام عظیم غرور و آن را احتمالا نمی نشستن به خوبی با بسیاری از آنها که عموزاده به نقد در نزدیک به 150 میلیون دلار از پول را تضمین شده با وایکینگ ها در حالی که داشتن به انجام این کار بسیار برای اثبات ارزش خود را.

گذشته از آن به شدت از حقوق و دستمزد دیدگاه این نوع از خروج دسته جمعی بوده و بلندی همیشه از عموزاده خود را امضا کرد بی سابقه ای به طور کامل تضمین شده سه سال مبلغ 84 میلیون دلار در سال 2018 است.

او دور و گران قیمت ترین بازیکن در فهرست و قدیمی خود قرارداد و قرارداد جدید که برای ماده — مجبور وایکینگ ها برای خرج کردن سکه از یک موقعیت به موقعیت بعدی.

که گفت:, آن را باید به عنوان یک شگفتی آمده است که Spielman تمدید عموزاده. اگر او تا به حال او اساسا می شده اند و اعتراف او اشتباه خود کارفرمایی در وهله اول.

قرارداد یک زن و شوهر از سال پیش بود وایکینگ ها راجع. پسوند هفته گذشته وایکینگ ها هل دادن تراشه های خود را به وسط میز به سادگی از آنجا که آنها هیچ انتخاب دیگری.

آنها به طور کامل گلدان گیر با عموزاده در این نقطه است.

در حالی که این احتمال وجود دارد که در حال اجرا پشت Dalvin طبخ می (به معنای واقعی کلمه) حمل بار در فصل آینده مثل او برای بخش هایی از آخرین فصل های نجومی در حال رفتن به پایین آمدن به عموزاده پله بالا است.

او ثابت کرد که قادر به در بار فصل گذشته عبور برای 3,603 متری و 26 touchdowns و سپس درآمد یک امضا برنده بیش از پرستاران نیواورلئان در باز کردن در دور پلی آف را به سکوت برخی از منتقدان.

اما او واگردانی به خود قدیمی خود را کمتر از یک هفته بعد در یک ملال انگیز از دست دادن به San Francisco 49ers در بخشی دور. نگاهی به دور 41-حیاط touchdown Diggs در اوایل که بازی و عموزاده به پایان رسید با 131 عبور متری که بازی تقریبا همه از آن آمد در زمانی که نتیجه بود دیگر در شک و تردید.

آن را همتراز برای دوره با عموزاده که صرف بیشتر از کار خود را در تلاش برای متقاعد کردن منتقدان که او کلاچ تنها به سقوط تخت در چهره خود را زمانی که دریافت چراغ روشن است.

ترین مورد برای وایکینگ ها به عنوان فصل بعدی است که بر روی کاغذ آنها بسیار بدتر از آنها در فصل گذشته.

آنها فقط از دست مسلما ترین استعداد های گیرنده قلب و روح خود را در خط دفاعی و در هر صورت ظاهر از عمق در ثانویه است. حداقل آنها مقعر یک دسته از پول برای حفظ کیکر دن بیلی و توپ زن Britton Columbus, amirite?

و البته آنها هنوز هم عموزاده در کارفرمایی برای بعد از سه فصل است. تمام وایکینگ ها می توانید انجام دهید در حال حاضر است و امیدوارم که به اندازه کافی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>