دن Rodricks: دانشگاه جانز هاپکینز-پرستار آموزش دیده در سخت-آمار ایتالیا هشدار به آمریکایی ها: ‘ماندن در خانه’

Category: توین سیتی No comments

همانطور که از شنبه شب ایتالیا گزارش شده بود بیش از 27,000 موارد coronavirus با بیش از 2100 مربوط به مرگ و میر. آن در نظر گرفته شده است سخت ترین-آمار کشور پس از چین است. ملت از 60 میلیون در ملی مستند و بیمارستان های آن به خصوص در شمال ایتالیا غرق شده اند با بیمار و در حال مرگ.

در طول چند روز گذشته من در ارتباط با تانیا Castagna یک بالتیمور بومی و پرستار در منطقه جزیره ساردینیا در حدود 250 مایل از رم. هر چند ساردینیا با جمعیت 1.6 میلیون دلار است که تا کنون تنها یک بخش کوچک از این کشور coronavirus موارد مقامات وجود دارد در حال آماده سازی برای اطلاعات بیشتر. با سرعت از جامعه انتقال بوده است تکان دهنده با 3600 موارد جدید و 368 مرگ و میر گزارش شده در سراسر ایتالیا در یک دوره 24 ساعته جمعه به جمعه.

تانیا Castagna در رشد کمی و ایتالیا و فارغ التحصیل از کاتولیک دبیرستان بالتیمور و از استیونسون و دانشگاه و کسب مدرک لیسانس در رشته پرستاری در سال 2004. او آموزش دیده در بیمارستان جانز هاپکینز مشغول به کار در اتاق عمل وجود دارد و حدود سه سال است. او به ملاقات همسرش, Antonello Capalozza یک مهندس ایتالیایی در حالی که او در بالتیمور و در سال 2001. پس از سه سال Castagna و نقل مکان کرد به ساردینیا. آنها زندگی می کنند در این جزیره سرمایه از کالیاری.

تانیا Castanga 45 مادر دو فرزند. او با این نسخهها کار به عنوان یک یا پرستار در بیمارستان دانشگاه کالیاری که در آن تمام عمل جراحی لغو شده است. در تبادل ایمیل Castagna صحبت در مورد ملی اضطراری و هشدار به آمریکایی ها ترس از یک بحران مانند این یکی که گریبانگیر ایتالیا.

Q: هنگامی که شما برای اولین بار تبدیل به آگاه از COVID-19?

یک: در اوایل ژانویه در حالی که تماشای اخبار. ما به سادگی آن را نسبت به آنفولانزا است که همه ما به خوبی می دانم. متوجه شدم که این یک ویروس جدید است اما آماری از آن به نظر می رسید کمتر خطرناک تر از به طور منظم آنفولانزا. همه ما به شدت برگزار شد به این فکر حتی زمانی که همه چیز داره خیلی بد در چین است. اما من به یاد داشته باشید احساس مبهم اضطراب زمانی که آنها ساخته شده است یک بیمارستان جدید در فقط 10 روز است. من همچنان به انکار وجود دارد پزشکی در آینده تهدیدی برای جهان است.

س: اما پس از آن آمار ایتالیا.

یک: وجود گزارش Jan. 31 از دو گردشگران چینی که در بیمارستان بستری شدند در رم و تست مثبت ایتالیا دو مورد اول از coronavirus. هنوز هیچ نگرانی. یک هفته بعد یک مرد ایتالیایی که به تازگی از سفر به ووهان در بیمارستان بستری شد و تایید برای coronavirus و در حال حاضر وجود دارد. هنوز هیچ نگرانی.

Q: هنگامی که شما متوجه این بود که یک مقدار مشکل بزرگتر از آن است ؟

یک: یک خوشه از 16 نفر شناسایی شده در فوریه. 16. در فوریه. 22 اضافی 60 نفر تایید شدند از جمله ایتالیا برای اولین بار گزارش مرگ است. قلب من شروع به نزول است. ظرف 10 روز آینده تعداد موارد مثبت دو برابر در هر دو روز از جمله ما اولین مورد در ساردینیا. در مارس 4, آنها بسته شد, همه مدارس و دانشگاه ها. به عنوان یک حرفه ای پزشکی, من در نهایت در مواجهه با این واقعیت است که ما می تواند (باید) فاجعه بیماری همه گیر.

انسان باید یک راه خنده دار از ناخواسته اجتناب از درد و رنج چیزی قریب به اتفاق شبیه به این. آن را به نام انکار. آن چه در کل جهان بود و برای هفته ها در مورد ووهان و coronavirus. برای هفته ما فکر این بود که مشکل ما این بود که مشکل خود را. من اعتقاد دارم با تمام قلب من است که آن را به سادگی فقط بیش از حد بزرگ به درک. آن را آسان تر به در انکار است. من یک پرستار هستم و من اولین کسی بودم که به آن می گویند که هیچ نگران شاید به خاطر آن بود که در چین و نه در ایتالیا. هنگامی که آن را وارد در “کاسا” همه چیز به طور چشمگیری تغییر.

Q: هنگامی که و چگونه شما خود را دریافت خواهید کرد برای اولین بار در کار بخشنامه در مورد ویروس ؟

یک: در تاریخ 6 مارس, من دریافت یک سند رسمی حاکی از این است که من در بیمارستان بود قطع تمام عروق کرونر از خدمات به منظور آماده شدن برای شرایط اضطراری. ما برنامه ریزی شده است برای کار با دیگر بیمارستان ها در ساردینیا در مورد چگونه ما خواهد بود با دست زدن به این بیماری همه گیر. آنها راه اندازی دو چادر در خارج از اتاق اورژانس که شبیه یک منطقه جنگی. دولت به ما داده است دستورالعمل های دقیق به دنبال اگر ما گمان می برند که ما ممکن است ویروس یا علائم مشابه. کلید در ایتالیا است که به پیروی از قوانین و آرام باقی می ماند.

س: چه شده است که وضعیت اضطراری شده است مانند وجود دارد ؟

یک: کل کشور متوقف است. تنها خدمات موجود در سوپر مارکت ها و داروخانه ها, بانک ها و سیستم پستی. همه چیز بسته است. تنها تعداد کمی از مردم می توانید وارد کنید (استقرار) در یک زمان در حالی که دیگران را مجبور به انتظار در صف های طولانی در خارج. مواد غذایی است نه یک مشکل برای ما فقط ناراحتی از انتظار در خط.

پلیس در حال رومینگ خیابان و خواستار توضیحات در جایی که ما می رویم و چرا. ما نیاز به حمل اسناد و مدارک حاکی از این است که ما در حال ترک محل کار یا ضرورت. شما می توانید خطر دستگیر و بدون داشتن یک دلیل معتبر.

تمام ملی و بین المللی و پروازهای خارج از محدوده. دوشنبه (9 مارس) صبح غم انگیز بود. وجود دارد به سختی هر گونه بیماران در بیمارستان و خیابان ها خالی بودند. من برای اولین بار اشک ناامیدی ظاهر. ما رو به یک ملی اضطراری و من در نهایت شد پذیرش این. این احساس حقیقی.

س: خود را بر اساس تجربیات و مشاهدات تا کنون چه توصیه ای به شما برای آمریکایی ها که فقط در حال حاضر احساس خود را در زندگی روزمره مختل همه گیر?

یک: این فوق العاده مسری است. این یک ویروس جدید است و ما هیچ ایمنی نسبت به آن است. ده تا 15 درصد از بیماران نیاز به بستری دارد و به اندازه کافی تخت در بخش مراقبتهای ویژه برای رسیدگی به این دوره همه در یک بار. بیمارستان تبدیل به طور کامل غرق و تاکید کرد. آنفولانزای عادی تاثیر می گذارد بسیاری از اما در طول چهار تا پنج ماه است. این ویروس انتقال مانند آتش سوزی در تنها یک ماده از هفته.

این بسیار مهم است به درک چرا که آن را ایجاد یک افراطی بیش از حد در بیمارستان ها و منابع انسانی آن. تکرار می کنم: به اندازه کافی وجود ندارد تخت در بخش مراقبت های ويژه برای رسیدگی به این نوع از جریان همه در یک بار! ما قرار داده شد و در مستند چرا ما نیاز به کم کردن سرعت انتقال برای کمک به بیمارستان ها که نیاز دارد. این یک پزشکی فاجعه است.

ایتالیایی پزشکان و پرستاران به معنای واقعی کلمه التماس شهروندان به ماندن در خانه. هیچ راه دیگری وجود دارد برای کمک به بیش از حد در بیمارستان. در شمال ایتالیا, ایتالیایی, پزشکان هستند که مجبور به تصمیم گیری فوق العاده ای که برای درمان و چه کسی نه برای درمان. کسانی که بیش از حد یا بیش از حد بیمار به احتمال بازیابی می تواند از چپ به مرگ.

این وضعیت در لومباردی به نظر می رسد مانند یک داستان ترسناک. بیمارستان در حال ناودان با یک سونامی مثبت و بسیار حیاتی بیماران است. من هرگز دیده می شود هر چیزی شبیه به این در 15 سال پرستاری. من به یاد داشته باشید مطالعه در مورد شیوع و بیماری های همه گیر در مدرسه پرستاری, اما من هرگز تصور در وحشی ترین رویاهای من است که من می خواهم در زندگی حرفه ای من. ما هنوز هم نمی رسید اوج نشده است. وضعیت وحشتناک.

س: پس شما توصیه به آمریکایی ها ؟

یک: ماندن در خانه تا آنجا که ممکن است. شما نیاز به کمتر از تماس با دیگران برای کمک به کم کردن سرعت انتقال. خود را به گوش دولت و همکاری خود را به حداکثر توانایی های بالقوه خود. اگر آنها نمی, موضوع اجباری مستند شما می توانید تاثیر بسیار زیادی را فقط با محدود کردن تماس خود را با دیگران و شستن دست های خود را اغلب.

هر چه زودتر ما را قبول آنچه که اتفاق می افتد هر چه زودتر این جنون را متوقف خواهد کرد. شما می توانید تفاوت را. در ایتالیا ما می گویند, “Io sto casa” که به معنی “من در خانه بماند.” ما در حال بدست گرفتن مسئولیت کامل به عنوان شهروندان این دلیل که ما در حال کمک به بیمارستان ها و ما در حال کمک به جامعه ما و مهمتر از همه ما در حال کمک به کشور ما است. این مسئولیت خود را برای کمک به کاهش گسترش این ویروس است.

س: چه چیزی اتفاق می افتد در بیمارستان خود را در ساردینیا ؟

یک: ما فقط انجام موارد اضطراری و مراقبت از بیماران با شرایط تهدید کننده حیات. همه بیماران دیگر که هستند سالم و پایدار باید صبر کنید. بیمارستان کندی به عنوان آنجا که ممکن است نه تنها برای آماده شدن برای شرایط اضطراری بلکه به کاهش جریان از مردم در داخل و خارج از بیمارستان به عنوان ارتباط کمی که ممکن است برای متخصصان مراقبت های بهداشتی و بیماران است.

ما در حال حاضر (دوشنبه صبح) باید 84 مورد از coronavirus در ساردینیا. من نه از لحاظ جسمی تحت درمان هر بيمار در عین حال به این دلیل که وضعیت تحت کنترل است در حال حاضر. در یک ماده از روز که تغییر خواهد کرد و من دستور داده خواهد شد توسط بیمارستان برای گرفتن خدمات در یک منطقه است که نیاز به مراقبت از من.

من احساس افتخار به بخشی از این اورژانس است. این دقیقا به همین دلیل من تصمیم گرفتم به یک پرستار برای کمک به بیمار است. من نمی ترسم از گرفتن ویروس من فقط ترسم از انتقال آن به دیگری است.

ایتالیا, نخست وزیر, جوزپه کونته به مردم گفت که ما نیاز به ماندن در داخل به صرفه جویی در کشور ما است. او گفت: “ماندن در داخل و امروز برای فردایی بهتر.” وجود دارد بسیاری از ایتالیایی ها با هم در طول این زمان دشوار است. من امیدوارم که همان برای همه شما. آن مهم است برای پیدا کردن زیبایی در تمام این غم و اندوه است.

س: زیبایی ؟

یک: اینکه در قرنطینه به من کمک کرد در بسیاری از راه های. آن را به من اجازه داد تا برای متوقف کردن و به بازتاب کمی در اهمیت واقعی از زندگی است که در این واقعیت است که من اینجا هستم و سالم است. بقیه به نظر می رسد بی فایده در این روز دشوار است. … هر چه زودتر شما همکاری هر چه زودتر شما قادر خواهید بود برای بازسازی زندگی خود را دوباره. معروف است عبارت مورد گفت: بیش از همه, ایتالیایی, رسانه های اجتماعی است “Tutto andra بن” که به معنی “همه چیز خوب خواهد بود” و از آن خواهد شد با زمان.

دن Rodricks است که یک مقاله نویس برای بالتیمور خورشید.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>