سدها در کاهش مار رودخانه بعید به پایین آمدن

Category: سیاتل No comments

Dams obstruct the abliity of salmon to spawn.

سدها مانع توانایی ماهی برای تخم ریزی. اوان Linnell/گتی ایماژ

شمال غربی اقیانوس آرام ماهی قزل آلا و کسانی که لذت بردن از خوردن آنها برخی از اخبار ناگوار جمعه از دولت فدرال است که منتشر شده پیش نویس بیانیه اثرات زیست محیطی (EIS) که رد یک پیشنهاد برای حذف چهار سد در پایین رودخانه مار در کلمبیا حوضه رودخانه. پیشنهاد شده بود تحت فشار قرار دادند توسط گروه حفاظت از بومیان قبایل و طرفداران برای صنعت ماهیگیری.

ماهی قزل آلا جمعیت شده اند در کاهش دهه در بخشی به دلیل سد که مانع این گونه توانایی برای تخم ریزی. در واقع سد در رودخانه کلمبیا حوضه را بیش از نیمی از تخم ریزی ماهی قزل آلا به دلایل غیر قابل دسترس و بیش از یک دوجین ماهی قزل آلا اجرا می شود در حال حاضر در نظر گرفته در معرض تهدید یا در معرض خطر به عنوان آسوشیتد پرس گزارش. این تا به حال عمده پایین اثرات در صنعت ماهیگیری و همچنین در Puget صدا را در معرض خطر جنوبی ساکن نهنگ قاتل جمعیت که بستگی دارد در ماهی قزل آلا برای زنده ماندن.

پیشنهاد برای حذف این سد که ماهی قزل آلا طرفداران تحت فشار بوده اند برای بیش از 25 سال است که مخالف توسط سازمان های فدرال مانند U. s. Army Corps of Engineers, اداره احیاء و Bonneville Power دولت است که همکاری EIS جمعه منتشر شد. این سازمان مدعی است که سدها ضروری برای کنترل سیل, کشاورزی, حمل و نقل و ارائه پاک برق آبی به شمال غربی اقیانوس آرام.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

در حالی که درست است که این منطقه دارای برخی از تمیزترین هوا در ایالات متحده آمریکا در بخشی به دلیل وابستگی ما به نیروی برق آبی به جای سوخت های فسیلی در همان زمان سدهای بسیار مخل به اکوسیستم. طرفداران برای حذف آنها استدلال می کنند که دیگر منابع انرژی پاک می تواند جایگزین برق آبی بدون اخلال در تغذیه و یا به طور قابل توجهی افزایش هزینه به مصرف کنندگان است. و وجود دارد برخی از داده ها به این: با توجه به مطالعه انجام شده توسط NW انرژی ائتلاف افزایش بهره وری و منابع انرژی تجدید پذیر مانند انرژی خورشیدی و باد می تواند تا انرژی از دست رفته در برآورد هزینه فقط یک دلار در ماه برای مصرف کنندگان است.

“قدرت جایگزین مطالعه—گسترده ترین و در عین حال انجام در مورد این موضوع نشان می دهد که قدرت از پایین مار رودخانه سد می تواند مقرون به صرفه جایگزین ترکیبی از اقدامات بهره وری انرژی و انرژی های تجدید پذیر منابع بدون از دست دادن برق-قابلیت اطمینان سیستم و با کمی و یا بدون افزایش انتشار گازهای گلخانه ای” نوشت: NW انرژی ائتلاف مدیر اجرایی نانسی Hirsh در سه شهر هرالد. “در واقع سیستم های الکتریکی کفایت و قابلیت اطمینان و انعطاف پذیری را در واقع بهبود بخشد. این یافته ها به استراحت قرار داده نهم اسطوره است که ما مجبور به انتخاب بین پاک و مقرون به صرفه و قابل اعتماد انرژی از یک طرف و بهبود ماهی قزل آلا جمعیت از سوی دیگر است.”

اما تعویض به دیگر منابع انرژی تجدید پذیر است که احتمالا نمی خواهید به اتفاق می افتد در حال حاضر. وجود 45 روز دوره نظر عمومی در تغذیه پیش نویس پیشنهاد, اما آن را بسیار بعید است تغییر خواهد کرد. با توجه به EarthJustice حقوقی وکالت گروه است که نشان دهنده ماهی قزل آلا طرفداران این نظر آخرین دوره دریافت بیش از 400 ، 000 نظرات اکثریت که مورد علاقه حذف سد. که به نظر نمی رسد به تغییر نتیجه. نهایی EIS قرار است در ماه ژوئن.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>