لعنتی, خوب, سیاتل شورای شهر است و بسیاری از مترقی درآمد گزینه در حال حاضر

Andrew Lewis offers up a THIRD tax option.

اندرو لوئیس ارائه می دهد تا یک سوم مالیات گزینه است. لستر سیاه

نه به تعداد جوجه ما قبل از آنها تخم اما سیاتل آماده است در واقع به دنبال از طریق مترقی درآمد گزینه است. یا سه. تا زمانی که این شورا نمی کند, برای عشق به خدا جلو و برخی از این 2018 سر مالیات مزخرف.

وجود دارد چند گزینه های مالیاتی است که در سیاتل شورای شهر است و با توجه به: Councilmembers Kshama Sawant و Tammy مورالس’ مالیات آمازون بسته و یا Councilmember ترزا-little images را JumpStart سیاتل طرح است. و به نظر می رسد مانند Councilmember اندرو Lewis فقط معرفی یک مالیات بر سود سرمایه پیشنهاد:

حمایت

سیاه و Latinx ترانس زنان منجر به شورشهای استون وال در برابر خشونت پلیس

وجود دارد یک فاجعه اقتصادی بلندی برای سیاتل و ایالت واشنگتن به عنوان یک کل—با شهرستان سوراخ بودجه تخمین زده می شود در حدود 300 میلیون محدوده دولت کمبود بودجه نزدیک به 9 میلیارد دلار, میلیون ها نفر هنوز بیکار و COVID-19 هنوز هم در بزرگ است. وجود دارد به یک راه حل و سیاتل شورای شهر خواهد بود سر در گم اگر آنها نمی, آن را کشف کردن. نشانه: همه این مترقی درآمد طرح.

Spike و مورالس’ حقوق و دستمزد و مالیات را جمع آوری 500 میلیون دلار و-little images حقوق و دستمزد مالیات ها را افزایش حدود 200 میلیون نفر است. لوئیس’ مالیات بر سود سرمایه برآورد شده است به منظور بالا بردن حدود 36 میلیون مالیات بر سود سرمایه در 1 درصد تا که به در یک ایالت واشنگتن حکم دادگاه عالی که اجازه می دهد تا درآمد مشمول مالیات می شود مانند ملک (آن را به عنوان “نامحسوس ملک”) و به دنبال همان قوانین به عنوان مالیات بر املاک.

“آن را نمی کند جمع آوری مقدار زیادی از پول” لوئیس تاسف به من. او می گوید: او مقید به قانون هر چند او به طور کامل پیش بینی یک چالش قانونی اگر مالیات بر سود سرمایه می گذرد “توسط همان شاکیان که رفت و پس از مالیات بر درآمد و مالیات که همیشه مخالفت مترقی taxations.”

لوئیس به سمت چپ صندوق های بازنشستگی و فروش املاک و مستغلات از پیشنهاد خود را. این امر اساسا مالیات تنها سهام و اوراق قرضه.

جان Burbank, مدیر اجرایی در فرصت های اقتصادی موسسه گفت که “خروج از املاک و مستغلات نیز ممکن است ایجاد یک چالش قانونی چون با توجه به قانون اساسی, مالیات باید یکنواخت در سراسر یک کلاس است.” در این مورد که کلاس درآمد است و این امر باید به طور یکنواخت در تمام اشکال از درآمد املاک و مستغلات گنجانده شده است.

“خواهد بود که جالب قانونی توسعه و بحث” Burbank گفت: “اما من فکر نمی کنم آن را لزوما با شدت بهم زدن غوطه دادن برای اندرو پیشنهاد مىسازيم.”

اما Burbank فکر می کند پیشنهاد یک ایده خوب است به خصوص اگر آن را یک تعریف به مالیات حقوق و دستمزد در حال حاضر در جدول. لوئیس گفت که مطلقا قصد خود را.

“ما به لحاظ نظری می تواند با تصویب هر سه از این” لوئیس گفت. اما او با تکیه بیشتر به سمت-little images طرح. بنابراین به نظر می رسد بسیاری از همکاران خود را.

در حالی که مالیات آمازون بسته است تهاجمی تر خواهد شد و جمع آوری پول بیشتر برای COVID-19 امداد و مسکن آن را به دنبال مانند آن را باید یک زمان سخت گرفتن تایید از بقیه شورا به خصوص پس از آنها lowdown-little images لایحه در روز چهارشنبه. پس از ارائه رئیس شورای Lorena گونزالس اعلام کرد که ثبت نام به عنوان یک شرکت حامی-little images لایحه. لوئیس اعلام کرد روز پنج شنبه او خواهد بود و همچنین.

تفاوت اصلی این لایحه است که مالیات آمازون را پیاده سازی 0.7 درصد مالیات بر حقوق و دستمزد در تمام کسب و کار است که گزارش 7 میلیون دلار یا بیشتر در مقیاس سالانه حقوق و دستمزد. – Little images را JumpStart سیاتل مالیاتی را مالیات شرکت ها که گزارش می دهند که مقدار سالانه حقوق و دستمزد خواهد شد اما تنها مالیات حقوق بالا بگیر (بیش از 150.000 دلار) و به نرخ های مختلف.

Councilmember لیزا Herbold به نظر می رسید حادثه در-little images لایحه از او شده بود در مالیات آمازون بسته است. یکی از بزرگترین رزرو بود که چگونه کسب و کار نهفته COVID-19—با 2020 payman است که نمی خواهد آینه 2019 payman مالیات خواهد بود بر اساس—خواهد کرایه تحت مالیاتی. Herbold می گوید که نگرانی وجود ندارد با-little images بالا بگیر مالیات. Herbold خواهد, اما, مانند مالیات برای شروع در سال 2020 است. در حال حاضر آن را فقط شروع به در 2021.

این معلوم نیست که بقیه از شورای غرفه به خصوص با لوئیس’ مالیات جدید است. چه کسی می داند! شاید هر کس را معرفی طرح خود را توسط این زمان در هفته آینده. در صورتی که مورد, پور یک نفر را برای شورای شهر خبرنگاران.

“مکالمه ساده تر خواهد شد که در حال حاضر وجود دارد یکی دیگر آوازی حامی این ایده از مالیات کسب و کار بزرگ” مورالس به من گفت. در حالی که او گفت که او نمی “دچار هیچ توهمی” است که گرفتن بقیه شورا در هیئت مدیره با او و Spike طرح را “آسان” او انتظار دارد که مردم بیشتر به آمده است همراه.

هر کس در این شورا در حال حاضر که در آن در سال 2018 رای دادند برای سر مالیات. قبل از بسیاری از آنها رای به لغو مالیات بر سر ،

“من نمی خواهم به اذعان کار که Councilmember-little images انجام داد” مورالس گفت. “او آرام حضور در شورای” مورالس خندید. “این است که قطعا رفتن به مفید تر شدن councilmembers برای پشتیبانی از این ایده از مالیات کسب و کار.”

پشتیبانی غریبه

و چیز دیگری که به یاد داشته باشید وجود دارد کارت اضافی تا مالیات آمازون آستین: اندازه گیری رای گیری. بازگشت در ماه ژانویه Spike اعلام کرد او معرفی یک مالیات حقوق و دستمزد بسته در شورای شهر و به صورت همزمان معرفی همان بسته بندی به عنوان یک رای گیری ابتکار عمل به اجازه رای دهندگان تصمیم می گیرید اگر شورای “خودداری به عمل” به او گفت. با وجود شکست جزئی از اخلاق بررسی به دفتر او نقش در رای گیری ابتکار عمل آن را مانند به نظر می رسد این طرح در حال پیشرفت است.

با توجه به بیانیه ای از جنبش دیروز مالیاتی آمازون “جمع آوری شده بیش از 15000 رای طومار امضا” فقط در 15 روز است. آن را نیاز به دریافت 30,000 اوایل ژوئیه به منظور آن را در انتخابات ماه نوامبر به ابتکار 131. این یک بهبود بزرگ از جایی که آنها در حدود یک ماه پیش بود که آن را واقعا فقط یک ماه پیش؟) هنگامی که مبارزات انتخاباتی نگران بود در مورد چشم انداز امضای جمع آوری در طول COVID-19 همه گیر با یک دولت تحت بازداشت خانگی است. (به عنوان یک قاعده واشنگتن وزیر امور خارجه را در اتاق تنها می تواند قبول نوشته “مرطوب” امضا.)

شاید ما واقعا می توانید تمام مالیات سه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de