برنت وود – دامین با اتکا بر آن حالت ارتجاعی به آمار برخی از کلیدی عکس در سه ماهه چهارم کشیده و دور به شکست برنتوود 80-65 در دور دوم CIF-جنوب بخش بخش 1 پسران بسکتبال پلی آف در شب جمعه.

اسپارتها را در خانه در روز سه شنبه به صورت والنسیا در مرحله یک چهارم.

“(وود) توسط یک تیم خوب” گفت: Damien سر مربی مایک LeDuc. “ما رو به جلو و آنها را نگه داشته به آینده را هر زمان تنها. من با خوشحالی ما شدند و انعطاف پذیر. وقتی که آنها آمدند ما ساخته شده است یکی دیگر اجرا شود.”

دامین (23-7) منجر شد توسط junior ملک توماس که به ثمر رساند بازی-بالا 28 امتیاز. این به دنبال خود 29-نقطه تلاش در اسپارتها’ 78-62 دور اول برنده بیش از Temecula Valley

“من فکر می کنم آن را یک پیروزی خوب برای ما مسئولیت رسیدگی به کسب و کار در جاده” توماس گفت. “ما خوب کار ساخت بزرگ اجرا می شود پس از (وود) آمد.”

دامین led 56-51 ورود به سه ماهه چهارم پس از عقب و جلو سه ماهه سوم که دیدم تیم های ارز منجر می شود.

اسپارتها هرگز به عقب نگاه کرد هر چند پس از Austin طبخ افتتاح چهارم نهایی با 3-اشاره گر خود را به قرار دادن تیم 59-51. شات که باعث 9-0 دامین اجرا در 2:45 از این دوره است.

برنت وود (18-12) با استفاده از یک 7-0 اجرا برای قطع دامین را منجر به 65-58.

اسپارتها قرار داده میشه مستقیم با هشت امتیاز در 28 ثانیه میدوی را از طریق سه ماهه.

توماس آمار لیآپ به عنوان او خراب سپس میخ پرتاب آزاد. کریس Nickelberry به سرعت به دنبال آن است که با یک لیآپ.

ورودی تصویب به نیمی از دادگاه پس از Nickelberry شات به سرقت رفته بود. توماس dribbled به نزدیکی بالای کلید و به خاک سپرده شد 3 برای قرار دادن دامین تا 73-58. که منجر به یک عقاب ایست که به سلامتی از دامین جمعیت تکرار در سراسر ورزشگاه.

“این یک شات من در هر روز گفت:” توماس مورد 3. “من سخت کار می کنند و من می دانم کار سخت من در حال رفتن به پرداخت کردن. این فقط یک نرمال شات برای من. من شده است در ورزشگاه قرار دادن هزاران نفر از عکس های پس از آن فقط یک شات.”

توماس بعد آمار چهار پرتاب آزاد در سه ماهه برای اطمینان از بدون باز گشت امکان پذیر خواهد بود.

دامین نیز به رهبری RJ اسمیت که تا به حال 18 امتیاز.

عقاب چیتی را به 41-40 سرب در سه ماهه سوم سال پس از فرار به اندازه 16 در نیمه اول. اسمیت سپس ضربه دو پرتاب آزاد به تیم خود را منجر شود دوباره. برنت وود بسته بازی بعد از آن در سه ماهه 49-49 قبل از اسمیت آمار 3. حدود یک دقیقه بعد از آن او به خاک سپرده گسترده ای باز 3 برای تمدید دامین را منجر به 55-51.

Nickelberry 12 امتیاز به ثمر رساند. طبخ اضافه شده 11 امتیاز و هشت ریباند ضربه سه 3-اشاره گر. جاز Orozco به ثمر رساند نه امتیاز آینده روی نیمکت برای دامین.

دامین شتافت به 22-6 سرب در سه ماهه اول و led 35-20 در سه ماهه دوم قبل از برنتوود استفاده 13-3 اجرا به اصلاح منجر به 38-33 در حاصل کار دو تیم.

برنت وود به رهبری محمدجواد کلمن که زمین به نمره 18 امتیاز هدف قرار دادن پنج 3-اشاره گر. مسیحی مور اضافه شده 15 امتیاز و هشت ریباند. Brayden توماس به ثمر رساند و 12 امتیاز و پایین کشیده و 10 پرتاب ریباند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im