روزانه حواس پرتی: TPT به هوا جدید خیابان اول مستند به عنوان باشگاه سالگرد 50 خود را

TPT برتر خواهد شد فوق العاده جدید مستند “خیابان اول: نزدیک به ستاره” در 9 p. m. دوشنبه. آن را نیز در دسترس خواهد بود برای پخش در PBS ویدئو برنامه و از طریق tpt.org.

Doomtree رپ Stefon الکساندر (با نام مستعار P. O. S) روایت hourlong فیلم که حفاری های عمیق به رنگارنگ backstory از مرکز شهر, مینیاپولیس, کلوپ شبانه است که خود را جشن 50 سالگرد این سال است. در میان بسیاری از مردمی مصاحبه برای: “نزدیک به ستاره”: Steve McClellan سابق مدیر; Allan Fingerhut, موسس, دی جی روی آزادی و کوین Cole; Soul Asylum خواننده دیو Pirner; تعویض نوازنده بیس تامی Stinson; Babes in Toyland درامر لری barbero از; برگزاری مداوم خواننده کریگ فین و فضای رپر شان “مثل حلزون حرکت کردن” دیلی.

“نزدیک به ستاره” اثری خیابان اول تاریخ از دوران هیپی به دیسکو روز به “Purple Rain” به indie rock به امروز. همچنین به بررسی این بار که “کشتی دزدان دریایی می رود که هیچ جا” تقریبا بسته خود را درب.

“زمانی که من بیش از حد جوان به گروههای مورد علاقه من در یک بار من می دزدکی حرکت کردن به خیابان اول و من می بینم استیو McClellan, the czar از مینیاپولیس موسیقی” گفت: شرکت تولید کننده دیوید راث در انتشار اخبار. “من همیشه احساس مدیون این محل برای افشای ما به فرهنگ و در حالی که آن زمان هزاران نفر از مردم برای حفظ این باشگاه باز آن را همیشه احساس می کردم که این داستان استیو.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im