روزانه حواس پرتی: آموزش بچه های خود را به طبخ با کلاس های رایگان آنلاین هر روز در ظهر

همانطور که ما در خانه بمانند و سعی کنید برای کمک به مهار گسترش COVID-19 ما در حال ارائه یک “روزانه حواس پرتی” — ایده برای کمک به شما در خانه بمانند و ایمن ماندن.

هفته گذشته بودجه مواد غذایی, وبلاگ نویس, Erin Chase تا به حال یک ایده است. هر روز در ظهر او نوشته شده است کودکان و نوجوانان پخت و پز درس در Facebook و YouTube صفحات. آنها بوده ام تا محبوب او ‘ رفتن به ادامه ارسال فیلم های جدید از طریق هفته آینده.

“در هر درس بچه های خود را با ارزش یادگیری مهارت های پخت و پز و چگونه برای ایجاد کامل وعده های غذایی آنها به طور کامل درگیر و کار مولد برای حدود 30 دقیقه تا یک ساعت با ما هر روز” چیس گفت. “ما تمام شده است محوری به این “اجباری مدرسه در خانه’ وضعیت و ما می خواهید برای پر کردن در کمی از آن زمان را برای شما و همچنین به عنوان ایجاد یک روال قابل پیش بینی با ما درس بودن در همان زمان هر روز. و اگر شما نمی توانید به ما بپیوندید زندگی می کنند, شما همیشه می توانید به تماشای بعد.”

شما می توانید جریان قبلی فیلم در Facebook (جستجو برای 5dollardinnersfans) و یوتیوب (5dollardinners). برای جزئیات بیشتر ببینید 5dollardinners.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im