روزانه حواس پرتی: صرف خانواده سلطنتی تودور در زمان هنری هشتم با همسر شماره 5

فقط در زمان برای این روز از ماندن در منزل, آلیسون ویر به ما می گوید داستان غم انگیز از هنری هشتم پنجم در “Katheryn Howard: رسوا ملکه” (Ballantine Books $28.99) در بخشی از این نویسنده را شش سلطنتی از ملکه سری.

مانند پسر عموی او آن بولین, Katheryn بود سر بریده پادشاه سفارشات. بر خلاف آن Katheryn بود و نه تحصیل کرده اما او رقصید خوب و عاشق لباس های زیبا.

جوانترین هنری همسران, Katheryn 19 بود که مرد پیر با دختر پادشاه با بد بو زخم در پای او را گرفت و او را به عنوان همسر خود را با تشکر از Katheryn قدرتمند عمو دوک نورفولک که به آن را دیدم که بسیار جوان بود با قرار دادن در هنری مسیر. پادشاه سقوط در عشق با او “رز بدون خار” تفکر او یک “خالص” باکره..

که نیست در این مورد. Katheryn مطرح شد در خانواده پدریاش گام مادر بزرگ با دیگر زنان جوان و وارثه دوشس نیست توجه زیادی به آنچه رفت در قبل از ازدواج شبستان که در آن مردان جوان بودند مخفیانه اجازه دهید در شب به جشن و جنسی جیغ وداد بازی کردن با دختران. Katheryn شد در تلاطم نوجوان هورمون و او با دو مرد به یکی از آنها او وعده ازدواج است. ساخته شده است که آنها را به عنوان خوب به عنوان بحباله نکاح در اوردن, اما Katheryn را ندارد همه چیز به طور جدی تا زمانی که وعده آمد به او امد و شد زیاد به عنوان ملکه. او نیز تا به حال یک امر با عشق واقعی, توماس culpepper در حالی که او به همراه پادشاه در یک “پیشرفت” به شمال.

Katheryn بود ساده و بی تکلف به عنوان یک زن جوان و اغلب کودکانه به عنوان ملکه, اما او به اندازه کافی هوشمند به می دانم که او تا به حال به پادشاه ، او تا به حال دو سقط جنین.

بر خلاف پسر عموی او آن بود که سر بریده بر اتهامات کاذب, Katheryn بود به جرم خیانت زمانی که او با culpepper در. اما او نیز در مذهبی crosswinds از اواسط قرن 16th. او قدرتمند عمو نورفولک شد رهبر کاتولیک اشراف و می خواستم یک کاتولیک ملکه. اما اصلاح طلبان در کینگ شورای عقب رانده و توطئه چپ Katheryn درمانده در پایان. عموی او رها شده و دیگران در خانواده که دستگیر شدند. ملکه Katheryn درگذشت در 1542 پس از تمرین با قرار دادن سر خود را در بلوک سفت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im