روزانه حواس پرتی: گرفتن برخی از مواد غذایی به مغز با Ehrenreich, مقالات

همانطور که ما در خانه بمانند و سعی کنید برای کمک به مهار گسترش COVID-19 ما در حال ارائه یک “روزانه حواس پرتی” — ایده برای کمک به شما در خانه بمانند و ایمن ماندن.

ما فقط می توانیم شراب خواری-تماشای زیادی تلویزیون در حالی که ما اجتماعی فاصله. اگر شما آماده برای برخی از مواد غذایی به مغز شما خواهد بود روشن و سرگرم Barbara Ehrenreich جدید کتاب “من تا به حال شناخته شده است: جمع آوری مقالات” (دوازده $28).

بسیاری از خوانندگان فقط می دانم Ehrenreich نوشتن از طریق پرفروش “نیکل و Dimed” یک اکتشاف چگونه زندگی دشوار است برای دستمزد پایین کارگران و “علل طبیعی” اکتشاف مرگ و مير است. اما این نویسنده که خودش را “یک اسطوره شکن توسط تجارت” نوشته شده است 10 دیگر کتاب ها و مقالات بی شماری با بهترین نوشتن او جمع شده بودند در “من تا به حال شناخته شده است.”

این کتاب تقسیم شده است موضوعاتی از جمله “دارا و ندار,” “سلامت” “مرد” “” و “خدا علم و شادی” و “بورژوا اشتباهات است.” شامل Ehrenreich برنده جایزه مقاله “خوش آمدید به Cancerland” منتشر کرد و در مدت کوتاهی پس از او مبتلا به سرطان پستان.

در مباحث جذاب فصل مانند “رفتن به افراط و:” “مدیران اجرائی در مقابل بردگان” “لیپوساکشن: کلید به استقلال انرژی;” محله ما انجمن کمیته” و “مبلغ موقعیت.”

که می تواند مقاومت در برابر عناوین شبیه به آن ؟

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de