روزانه حواس پرتی: نمی توانید بازدید خود آرایشگر ؟ هیچ مشکل. خاکستری خوب است.

صنعت زیبایی است مقرر نقره ای/خاکستری مو “در” برای زنان در سال 2020 با مشاهیر پیشرو در راه است. جین فوندا نشان داد گیسوان نقره در اسکار و Christie Brinkley و Gwyneth Paltrow صحبت علنی در مورد این نگاه جدید است.

آیا شما فکر کردن در مورد فرار خود را محبوب رنگ مو اما شما مطمئن نیستید که چگونه ؟ سپس با شتاب رونی Citron-خبرچین را “درست ریشه: چه ترک رنگ مو به من آموخت در مورد سلامت و زیبایی” (جزیره, مطبوعات $28) او حساب چگونه او به پایان رسید او 25 سال از سیاه و سفید خود را رنگ کردی موهای.

گاهی خنده دار و عاقلانه به عنوان یک نویسنده فینک است مدیر تحریریه برای محیط زیست دفاع صندوق مادران پاک کردن نیروی هوایی. او اطمینان خوانندگان او قصد ندارم به آنها بگویید که برای جلوگیری از رنگ آمیزی. اما در زمان شما به پایان کتاب او, شما ممکن است خوشحال به آن را انجام دهد.

فقط در 160 صفحه به نظر می رسد او در تاریخ از رنگ مو آغاز شد که در 1800s اما در زمان نگه دارید و برای زنان آمریکایی در سال 1956 زمانی که Clairol آمد تا با “خوب’ n آسان” شعار. او در مورد ارتباط بین مو و اعتماد به نفس, چگونه زنان از ترس به دنبال “پیر” اگر آنها را نگه نمی میرند و به همین دلیل مردان در نظر گرفته شده با مایل به خاکستری مو اما زنان نیست.

او فصل در مواد تشکیل دهنده که به رنگ مو — بسیاری از سرطان زا — هولناک است. این مواد اغلب اعلام نشده در بسته چون FDA نیست به طور کامل نظارت بر آنها منجر به نرخ بالای سرطان و بیماری های دیگر به عنوان نشان داده شده توسط ناسالم سالن کارگران که نه تنها این مسائل را در دست خود اما استنشاق آن است. و او با هشدار نسبت به پیامدهای زیست محیطی برای دریاچه ها و رودخانه ها در زمانی که این gunk می رود پایین تخلیه.

زمانی که بی اعتقاد زنان خواسته Citron-فینک “آیا شما آن را انجام عمدا” را به عنوان او رفت و نقره پاسخ او بود — هزینه نگهداری و سلامت.

با سالن های بسته به دلیل coronavirus و خانواده پول احتمالا تنگ چه بهتر از زمان را به شیرجه رفتن و به دنبال از طریق با اشتیاق خود را به مجموعه ای از موهای خود را به صورت رایگان? پس از همه هیچ کس به جز خانواده در حال رفتن به دیدن شما در طول انتقال از آنجایی که ما در حال تمام ماندن صفحه اصلی. و شما می توانید همیشه پوشیدن کلاه هنگامی که شما بیرون رفتن برای آن پیاده روی روزانه تا زمانی که شما رسیدن به آنچه که Citron-خبرچین تماس “باغ من از ریشه.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im