IF و به همین دلیل این مبارزه باید در: لورا Enriquez

در روز پنج شنبه دادگاه عالی ایالات متحده حکم داد که مغلوب ساختن پیشی جستن دولت نمی تواند انجام طرح خود را به فسخ آن اقدام معوق برای ورود دوران کودکی (IF) برنامه است. این تصمیم را به ارمغان می آورد تاخیر برای بسیاری از کسانی که نگران برنامه آینده پس از آن اعلام فسخ. کجا ما از اینجا بروم ؟ ما جشن می گیرند … و سپس جراحی خودمان را برای مبارزه بعدی. IF هرگز یک راه حل دائمی و آن را تایید کرد و تنها نیاز به اصلاحات جامع مهاجرت.

در طول هشت سال گذشته DACA به ما نشان داده قدرت قانونی برای حمایت از مهاجران مستند نشده و خطر مداوم و عدم دسترسی دائم به وضعیت حقوقی. DACA به بیش از 800,000 مستند نشده بزرگسالان جوان که به آمریکا به عنوان کودکان دسترسی به اجازه کار و حفاظت از اخراج.

برای تحقیق در مورد اثرات آن بر سیاست های مهاجرتی من مصاحبه 72 IF گیرندگان در کالیفرنیا در سال 2011-2012 – قبل از IF آغاز شد و سپس دوباره در سال 2015 زمانی که آنها IF ذینفع. آنها گزارش تغییرات اساسی در شرایط اقتصادی با درآمد متوسط افزایش تقریبا 500 دلار در ماه است.

از هر پنج مصاحبه شوندگان یکی از نقل مکان به یک “بهتر” کار یک حرفه ای به دست آمده اشتغال و یکی دنبال جدید فرصت های آموزشی. حدود سه چهارم به دست آمده گواهینامه رانندگی, و همه دیگران به حال کالیفرنیا کارت شناسایی. مطالعات دیگر پیدا کردن مزایای مشابه.

من کتاب “از عشق و مقالات: چگونه سیاست مهاجرت تاثیر می گذارد عاشقانه و خانواده” نشان می دهد که این مواد مزایای IF ترجمه شده به طور مستقیم به منافع برای کل خانواده. دریافت IF ساخته دوستیابی, ازدواج و پدر و مادر آسان تر برای ثبت نشده بزرگسالان جوان است. قبل از IF نگرانی های مالی و اخراج ترس دلسرد بسیاری از ازدواج و داشتن فرزند است.

یک مرد جوان با من به اشتراک گذاشته است که DACA به او ثبات مالی او مورد نظر به او اجازه می دهد در نهایت پیشنهاد به دوست دختر خود را از بسیاری از سال است. شهروند شرکای عاشقانه احساس امداد به عنوان آنها دیگر برای کمک به آنها مستند نشده شریک حرکت روزمره موانع قانونی. بی شماری پدر و مادر تأیید کرد که این قدرت آنها را به مراقبت بهتر و ارائه برای فرزندان خود. IF مجاز آنها را به سرمایه گذاری در ساخت خانواده های آنها تا به جای فقط گرفتن.

موفقیت DACA برنامه به ما داده است یک نگاه اجمالی از آنچه مزایای انتظار جامعه اگر ما با ارائه وضعیت حقوقی برای همه مهاجران مستند نشده. اما آن را نیز به ما نشان می دهد خطرات ناشی از ادامه برای به تاخیر انداختن این حرکت.

با وجود به دست آوردن یک liminally وضعیت حقوقی این اثر مستند نشده وضعیت باقی مانده در زندگی IF گیرندگان من مصاحبه. مستند نشده بزرگسالان جوان نمی تواند به سادگی دکمه مکث به عنوان آنها منتظر تغییرات قانونی. در عوض آنها را در انتخاب همکاران و ساخته شده و به ظاهر بی ضرر اما هنوز هم قابل توجه و تصمیم گیری در مورد که در آن برای رفتن بر روی تاریخ اگر آنها باید درایو و یا اگر آنها می تواند ثبت نام فرزندان خود در یک فعالیت بعد از مدرسه. آنها ساخته شده و یا اجتناب ساخت زندگی تغییر تعهدات شریک ازدواج و یا کودکان.

برای بسیاری از والدین قانونی تغییرات خیلی دیر آمد; آنها از دست رفته بود شانس خود را برای ارائه کودکان خود را با فرصت های زمانی که آنها مورد نیاز و یا مورد نظر. این انتخاب باعث آسیب پایدار: عاطفی, زخم های درونی احساسات منفی و محدود اجتماعی و سرمایه انسانی.

من تحقیق با صدها مستند نشده دانشجویان در کالیفرنیا نشان می دهد که خطرات ناشی از عدم قطعیت قانونی برای آموزشی و ادغام اقتصادی است. فاقد مدارک دبیرستان و دانشجویان ممکن است به دنبال آموزش و پرورش خود را زیرا آنها باور ندارند که آنها را با استفاده از درجه خود را به دنبال شغلی و تحرک رو به بالا.

اخذ IF و یا نوع دیگری از مهاجرت امداد تغییر نمی کند این است که این افراد خواهد بود بیمار قرار برای تحرک رو به بالا در یک سیستم اقتصادی است که به طور فزاینده ای نیاز به مدارک تحصیلی.

علاوه بر این, ما, بررسی, تحقیقات نشان می دهد که مسائل مربوط به مهاجرت می تواند منحرف کردن اذهان ثبت نشده دانش آموزان از مطالعات خود را; اخبار اخیر یخ حمله ممکن است به جلوگیری از آنها را از تحصیل و یا توجه در کلاس آنها به عنوان نگرانی در مورد خانواده خود ایمنی است.

این لحظات کوچک می تواند گسترده تجمعی عواقب—کاهش دوره خود را نمرات و GPAs. در این راه تجارب گذشته برای همیشه لطفا برای ساختار فرصت ها چون نمی توان آنها را باز گرداند پس از یک امن تر وضعیت حقوقی به دست آمده است.

انحصاری سیاست های مهاجرتی صدمه دیده اند مهاجران مستند نشده خود را شهروند آمریکا اعضای خانواده و جامعه آمریکا به اندازه کافی. دادگاه عالی تصمیم به تحویل یک پیروزی است. اما وجود داشته اند بسیاری از ضرر و زیان بیشتر. جنگ را نمی توان به دست آورد و تا زمانی که ما برای کمک به همه 11 میلیون مستند نشده مهاجران و خانواده و جوامع ما.

Laura E. Enriquez, دستیار استاد Chicano/لاتین Studies at UC Irvine, نویسنده کتاب “از عشق و مقالات: چگونه سیاست های مهاجرتی تحت تاثیر عشق و خانواده است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de