برش کمک های خارجی را حل نمی کند ما بحران بدهی

Category: لاس واگاس No comments

در پی به آدرس ما بدهی های ملی کوچک اما آوازی کنسرسیوم اغلب مجموعه مناظر خود را در کمک های خارجی. به عنوان مثال یک 2019 نظرسنجی مرکز تحقیقات پیو در بر داشت که از 12 از 13 مناطق فدرال صرف بیش از یک چهارم از کسانی که در نظر سنجی مورد علاقه کاهش هزینه. کمک های خارجی تنها استثنا.

ما قطعا می تواند شهادت به شنیدن از آوازی که اقلیت که اغلب مورد در انجمن ها در مورد کاهش یا حتی پایان دادن به چنین کمک. به عنوان مشخص به عنوان آنها ممکن است این بدان معنا نیست که ما باید قطع کمک های خارجی. وجود دارد قوی اقتصادی و سیاسی و اخلاقی استدلال در حمایت از رهبری آمریکا در جهان است. و به راستی رهبری امریکا باید سخاوتمندانه.

جای تعجب نیست که بسیاری از آمریکایی ها ترجیح می بینید دولت فدرال مقابله با مشکلات در خانه اول است. نیازهای داخلی مانند ساخت مسکن آموزش و پرورش و مراقبت های بهداشتی مقرون به صرفه و یا رفع پوسیدگی زیرساخت ها اولویت برای بسیاری از.

اما حتی حذف کمک های خارجی نمی خواهد انجام دهد بسیار به آزاد کردن منابع است. در $39.2 میلیارد دلار برای سال مالی 2019 خارجی, کمک, کمتر از 1 درصد از بودجه فدرال است. که قیمت های کوچک به پرداخت هزینه برای کمک به ایجاد ثبات در جهان است.

بسیاری از منتقدان نیز چشم پوشی ارزش ما کمک های خارجی. از تقویت دموکراسی و حقوق بشر به تقویت رایگان اقتصاد برای مبارزه با فقر و ناامیدی خارجی کمک کرده است غنی صلح و رفاه در سراسر جهان است. به عنوان مستند در بوش موسسه مقاله جدید را انتخاب کنید, آزادی, تشویق دموکراسی و حقوق بشر است “ضروری برای پیشبرد ارزش های آمریکایی و امنیت و منافع اقتصادی در سراسر جهان است.”

کمک های خارجی کمک کرده است تبدیل زمانی دشمنان مانند آلمان و ژاپن به شرکا و متحدان. هنگامی که فقیر و استبدادی کشورهای کره جنوبی و تایوان پیوست صفوف توسعه یافته و کشورهای دموکراتیک. مکان هایی مانند جمهوری چک و لهستان دریافت کنندگان کمک های خارجی فقط 25 سال پیش در حال حاضر ارائه کمک های خود را دارند.

و در حالی که برخی ممکن است به اشتباه تلفیق بازسازی در افغانستان و عراق با تمام کمک های خارجی ارشد نظامی رهبران اغلب مورد است که دیپلماسی و توسعه می تواند به جلوگیری از نیاز به مداخله نظامی. سابق وزیر دفاع و بازنشسته دریایی سپاه ژنرال جیمز Mattis قرار داده و آن را موجز در کنگره شهادت گفتن قانونگذاران “اگر شما نمی صندوق وزارت امور خارجه به طور کامل پس از آن من نیاز به خرید مهمات در نهایت.”

در برش ایالات متحده خارجی کمک اقتصادی نیاز نمی ناپدید می شوند. اما برای حمایت از منافع آمریکا و ارزش اغلب می کند. ضمن اینکه کشورهایی مانند چین و ایران و عربستان سعودی در حال محتوا برای پر کردن جای خالی با کمی به هیچ شفافیت در انجام این کار است.

کمک های اولیه نیز ارائه فرصت برای ایالات متحده رشد بازار است.

بیش از دهه گذشته نزدیک به دو سوم از رشد در ایالات متحده کالا صادرات به عمده USAID همکاران. با تشویق بازار آزاد اصول بخش خصوصی در توسعه و ثبات اقتصادی کمک سرمایه گذاری را به کمک در پرورش قوی و رو به رشد تقاضا برای آمریکا کالاها و خدمات در خارج از کشور.

علاوه بر ارتقای امنیت و ثبات حفاظت و پیشرفت کرامت انسانی است (و باید) یک راننده حیاتی ایالات متحده کمک های خارجی. به عبارت ساده: آن است که از نظر اخلاقی درست است.

یکی از برجسته ترین نمونه هایی است که پایدار و پیشرفت از رئیس جمهور در بيمارستانها (این طرح). “رویای بزرگ” بهداشت جهانی مشارکت این طرح همچنان بزرگترین سهم هر کشور در مبارزه با یک بیماری است. برای اولین بار مجاز در سال 2003 تحت ریاست جمهوری جورج دبلیو بوش این طرح شد یک پاسخ مستقیم به قریب به اتفاق بار از اچ آی وی/ایدز بحران در آفریقا است.

این طرح را تقویت ظرفیت و زیرساخت تضمین دسترسی به خدمات حیاتی و خطاب ننگ پیشگیری و موضوعات مرتبط با آن مانند زنان و دختران توانمند و خشونت مبتنی بر جنسیت. بیش از آن است که این برنامه تخمین زده شده است را نجات داد بیش از 18 میلیون نفر از زمان آغاز آن. با تشکر از هر دو حزب حمایت از این طرح همچنان ادامه دارد و پس از آن تحت دولت با کنگره reauthorizing ابتکار عمل را سه بار و اخیرا در ماه دسامبر سال 2018 است.

در حالی که برخی ممکن است حمله کمک های خارجی به عنوان بی فایده گمراه کننده و یا مصرف منابع دور از آمریکایی جوامع بین المللی ما تعامل باید به عنوان یک سرمایه گذاری در مردم — هر دو در خانه و خارج از کشور. با پرداختن به فقر و بیماری و بد دولت در خارج از کشور, ایالات متحده نه تنها باعث بهبود شرایط انسانی بلکه افزایش ملت ما ایستاده و امنیتی است. وسوسه برداشت در درون خود ما مرزهای شده است راجعه موضوع در طول تاریخ ما امروز حمایت در امریکا “اول” شد.

اما با عقب نشینی ما در خطر خود ما و در تضاد با ارزش های ما. به عنوان وزیر امور خارجه سابق مادلین آلبرایت گفته است: “من فکر می کنم آمریکایی ها سخاوتمندانه ترین مردم در دنیا با کوتاه ترین طول توجه.”

ناتالی Gonnella-Platts مدیر بخش زنان و ابتکار در دولت بوش موسسه و لیندسی لوید برادفورد M. Freeman کارگردان از آزادی انسان در بوش موسسه. یک نسخه دیگر از این مقاله به نظر می رسد در “کاتالیزور: مجله ایده” از بوش موسسه. این است که توزیع شده توسط InsideSources.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>