Pharrell (captured by Luis Vela LP) next to this weird, cute plant of mine in my house.

Pharrell (گرفته شده توسط لوئیس Vela LP) بعد به این عجیب و غریب, زیبا و دلفریب, گیاه من در خانه من است. Jasmyne Keimig

در طول همه گیر من شده است با استفاده از این ستون اشاره به برخی از مورد علاقه من نقاشی های دیواری واقع در اطراف محله من است که شما می توانید راه رفتن و گذشته خود را به دریافت و پر کردن فرم و رنگ در حالی که بسیاری از فضاهای هنری ها بسته است. اما در این هفته با, شما می دانید, سراسر شهر بود حکومت نظامی دستور شهردار جنی Durkan با توجه به اعتراضات من فکر کردم آن را برخی هنر را به خانه خود را. هرگز می گویند که من نمی مراقبت در مورد سلامت!

پشتیبانی غریبه

روز دوشنبه سیاتل بر اساس هنرمند و عکاس لوئیس Vela LP عرضه نحویک تعاملی نمایشگاه فناوری. ولا LP تا عکس از Teyana Taylor and Pharrell ساخت لایه و hyper-آنالوگ تصاویر از لحظات پشت صحنه و یا در یک پارتی بعد از کنسرت. در تصویر بالا من تقریبا می تواند لمس Pharrell.

از طریق برنامه آزمایشگاه های هر هفته او می تواند شامل یک هنرمند مختلف با استفاده از یک نوع AR-مجازی هولوگرام—به جای رفتن به گالری گالری به شما آورده است! در این هفته ویلا LP شامل Myles Loftin نیویورک عکاس شناخته شده خود را برای استفاده از dizzyingly رنگ های روشن و اکتشاف عجیب و غریب و جوامع است. کار او صمیمی و مناقصه هرگز بدسم اما بی نهایت کنجکاو و بیمار است. من عاشق طرح ریزی یک هولوگرام از یک بوسه شیرین در صبحانه قطعه زمین پیش امده بعدی به گیاهان است. انسانیت خیلی بد نیست بعد از همه.

علیرضا تکنولوژی تنها بر روی دستگاه های اپل اما این نمایشگاه اجرا می شود از طریق نوامبر سال 2020 بنابراین شما باید برخی از زمان به آن را کشف کردن. چک کردن بیشتر از لوئیس Vela LP در اینجا کار می کنند و Myles Loftin کار در اینجا.

Loftins Untitled just chillin in my breakfast nook.

Loftin را “بدون عنوان” فقط chillin’ در صبحانه قطعه زمین پیش امده. JK