Jordan Casteels Devan is viewable online

اردن Casteel را “Devan” قابل مشاهده است آنلاین حسن نیت ارائه میدهد در این موزه جدید

هنرمند مستقر در نیویورک اردن Casteel را در دسترس است در حال حاضر حلق آویز در موزه جدید در شهر نیویورک است. Casteel کار تشکیل شده است به طور عمده از پرتره صمیمی از سیاه و قهوه ای مردم در زندگی خود را و یا آنها او برخورد در اطراف شهرستان. نقاشی در یک مقیاس گسترده Casteel را رسا قطعات در خدمت به عنوان یک پرده پنجره به زندگی او افراد چهره خود نهفته با زندگی درست در زیر سطح. زمانی که من برای اولین بار او را دیدم کار من بلافاصله به یاد نقاشی های کری جیمز مارشال, Bisa ساقی و پرتره ملکه آلیس نیل.

یک تصویر از نمایش که به من ایستاده بود بود “Devan” یک نقاشی اصل موجود در مجموعه خود را از عکس گوناگون در فضاهای داخلی به نام مرد قابل مشاهده است. Casteel استفاده از untraditional رنگ به ارائه Devan پوست—سرد آبی و گرم مایل به قرمز-قهوه ای—صحبت می کند به عمق و تنوع سیاه پوست است. و—البته—به ارمغان می آورد به ذهن خوان, سخنرانی مهتاب, در, مهتاب, لاتین, سکس با نگاه آبی.

موضوع Devan, خیره آشکارا در بیننده به ظاهر آگاه ما زل زل نگاه کردن خود را در بدن ما نفوذ خود را در فضای ما sussing از وضعیت روانی. در یک مصاحبه Casteel گفت که او شروع به کار بر روی این سری از به رسمیت شناختن است که “مردم با دیدن لباس به عنوان یک مانع برای بشریت از افراد که می شد به تصویر کشیده است.” و در اینجا Devan, پروژه باز بودن یک نوع ساده آسیب پذیری است که باعث می شود این نقاشی فوتی و فوری است.

وجود 13 دقیقه تور مجازی از میزبانی شده توسط Casteel و سرپرست ماسیمیلیانو Gioni و همچنین به عنوان یک راهنمای صوتی است که اجازه می دهد تا شما را به دریافت بیشتر در عمق نگاه خاص پرتره. در دسترس خواهد بود تا سپتامبر 1—آن را از دست ندهید.