TK TK TK

فرم فرشتگان را در زمانی که تبریک شما در از درهاى بهشت است. و یا آنچه که شما ببینید زمانی که کفش خود را در Kendall Jenner را در سالن انتظار. حسن نیت ارائه میدهد از سرعت گالری

من مسلما تنها دیده James Turrell قطعه در فرد یک بار فریاد به “نور سلطنت” در حوزه هنری گالری هنر—اما من مدت ها آرزو داشت برای دیدن بیشتر از خود lightworks در زندگی واقعی فقط برای استحمام در رنگارنگ نور منشعب از yonic پورتال. و من تمایل به تجربه Turrell قطعه است که تا حدودی فرو نشستن با سرعت گالری آنلاین رایگان نمایشگاه از صورت فلکی سری. هر چند تمام مجازی جنبه نشان می دهد احساس می کند کمی توخالی.

آثار ارائه شده در “سایت خاص اتاق” و بیضوی یا دایره ای تشکیل شده از شیشه ای مات و چراغ های LED. بر روی دیوار نصب شده و به نام پس از ahem فلکی قطعات به آرامی و ماهرانه تغییر رنگ در یک دقیقه طولانی حلقه است که ظاهرا غیر قابل مشاهده زمانی که با فرد است. این پرنیان-y آثار زیبا به در نگاه کنید آنلاین, اما اغلب اگر شما حلقه خود را با صفحه نمایش از انتخاب زیر یک پتو تظاهر استاتیک تصویر به شما ارائه شده است چیزی که واقعی™.

Turrell و یکی از صورت فلکی با این نسخهها کار آمد surreally این هفته زمانی که Architectural Digest , ویژه, مدل, Kendall Jenner در آن درب باز سری. Jenner می گوید او مایل است “یک James Turrell” پس برای همیشه می یابد و قطعه ای به نام “عقرب”—”صلح آمیز است.” اما Jenner عجیبی قرار داده lightwork در سالن انتظار که در آن نور روشن آفتاب کالیفرنیا در رقابت با عقرب رحم مانند نور دقیق جای اشتباه به آن قرار داده است.

در تیره تر تنظیم رنگ صورتی نور متعالی است اما در Jenner سفید-دیواره ویلا صورتی که باعث می شود همه چیز نگاه رنجور. چه بود یک بار در پورتال به یک تفکر و یا “فضاهای در فضا” به عنوان Turrell خواستار آن در حال حاضر تبدیل به یک بی روح accoutrement به یک هنرمند مشهور را خسته کننده خانه; یک مثال دیگر چگونه افراد ثروتمند نمی دانید که چگونه به صرف پول است.

در هر صورت, شما می توانید مشاهده James Turrell را در صورت فلکی سری sans Jenner در سرعت گالری را آنلاین مشاهده اتاق تا اوت 14.