در حال حاضر حلق آویز: یعقوب لارنس “شورش در Amistad” در گرگ Kucera گالری

Category: سیاتل

Jacob Lawrences Revolt on the Amistad at Greg Kucera Gallery

یعقوب لارنس “شورش در Amistad” در گرگ Kucera گالری حسن نیت ارائه میدهد از گرگ Kucera گالری

در این هفته شما باید بروید ببینید یعقوب لارنس در گرگ Kucera گالری. آن را می بندد در روز شنبه. این برنامه شامل 50 اثر از این هنرمند مدرنیست و محبوب Seattleite آن را احتمالا یکی از جامع ترین به نظر می رسد در لارنس کار شما به احتمال زیاد به اینجا مراجعه کنید در این شهر در این زمان (و برای من ممکن است اضافه کنید). این نمایشگاه شامل 12 نقاشی آبرنگ و مداد رنگی نقاشی و همچنین 38 چاپ از برخی از لارنس بهترین و شناخته شده سری به دنبال سیاه رویدادهای تاریخی و موضوعات—افسانه جان براون, زندگی توسن L’Ouverture مجموعه سازندگان سری و همچنین فردی را چاپ می کند. تمام باور نکردنی هستند و باید دیده می شود در زندگی واقعی است.

حمایت

فقط اعلام شد! سفارش جدید & Pet Shop Boys آوردن وحدت تور تنگه آمفی تئاتر در 9/26.

یکی از چاپ که نقل مکان کرد و من در این نمایش یکی بود من تا به حال هرگز قبل از دیده می شود: “شورش در Amistad.” هنگامی که به دنبال در آن از دور این آشفته بازار از scraggly بلوک از رنگ تقریبا به نظر می رسد چکیده—هلو, سیاه, سبز و آبی تمام لایه در بالای یکدیگر است. اما نگاهی دقیق تر نشان می دهد خونین چاقو, قید, انگشتان پا, grimaces و خشونت ،

در سال 1989 چاپ شده است البته به تصویر می کشد معروف 1839 شورش از بردگی آفریقایی در کشتی اسپانیایی La Amistad. در حالی که این مسئله از این آفریقایی ها’ آزادی خواهد بود پرداخت در دادگاه (یک نقطه عطفی است که آنها برنده), Lawrence, به جای تمرکز بر خشونت است که قبل از مسئله حقوقی که در آن 53 بردگی مردم به قتل رساندند هر اسپانیایی slaver در هیئت مدیره. لارنس اهمیت خشونت به تاریخ سیاه و آزادی است.

آیا شما می خواهید برای حمایت از غریبه? کمک در اینجا.

هر چند “شورش” نیست گزاف در آن تصویر از شورش روی عرشه کشتی, آن را هنوز هم پر از هيجان و مبارزه نمایندگی از عزم و اراده بردگی مردم را به مقاومت در برابر بیماری است. کسانی که آفریقایی ها روی La Amistad بودند نه فقط مبارزه خود را برای آزادی های شخصی, اما در بسیاری از راه های آزادی کسانی که به بردگی گرفته شده در سراسر نیمکره غربی است.

شاید فقط به عنوان خوب به عنوان آن چاپ شده است بیانیه ای در مورد این قطعه توسط لارنس خود را, نوشته شده در squiggly اسکریپت: “از طریق رنگ ارزش و خط من تلاش برای نشان دادن درایو قدرتمند برای آزادی ذاتی است که در همه ما در هزینه.” ساده—و در عین حال عمیق—توضیحی برای توانایی هنر به صحبت می کنند و فرهنگ و روح است.

یعقوب لارنس در گرگ Kucera گالری بسته این شنبه.

Detail from Revolt on the Amistad.

جزئیات از “شورش در Amistad.” حسن نیت ارائه میدهد از گرگ Kucera گالری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de