مقررات منع رفت و آمد در محل در سانتا آنا در دوشنبه شب; گروه تظاهرات معاون تیراندازی در L. A. شهرستان

سانتا آنا مقامات اجرا حکومت نظامی موثر از 10 p. m. روز شنبه, ژوئن 22 تا 5 صبح روز شنبه به عنوان یک اقدام احتیاطی در برابر پتانسیل ناآرامی های مدنی و اعتراض بیش از آغاز اجرای قانون-درگیر تیراندازی مرگ در لس آنجلس.

ساکنان اجازه داده نخواهد شد برای رفتن به عمومی در حالی که اندازه گیری در محل مقامات شهرستان گفت: در انتشار اخبار. استثنا خواهد بود ساخته شده برای کسانی که به دنبال مراقبت های اورژانس, فرار از خطر رفتن به محل کار و یا خدمات مذهبی و پاسخ اضطراری.

حکومت نظامی دستور داده شد توسط شهر مدیر کریستین ریج “در پاسخ به ممکن است ناآرامی های مدنی ناشی از اعتراضات امشب” مقامات شهرستان گفت.

“شهر سانتا آنا پشتیبانی از حق مردم را به صلح و دوستی جمع آوری و اعتراض خارج از حکومت نظامی ساعت” سانتا آنا مقامات گفت. “سانتا آنا اداره پلیس خواهد بود به طور فعال نظارت بر وضعیت برای حفظ امنیت عمومی.”

بروشور گردش آنلاین برای یک تظاهرات برنامه ریزی شده در 8 بعد از ظهر برجسته هشتگ #JusticeForAndres اشاره به تیراندازی مرگبار توسط یک لس آنجلس کلانتر معاون 18 ساله, آندرس Guardado نزدیکی گردنا.

“ما آماده برای هر گونه مسائل اما امیدوارند چیز نمی آمده که” سانتا آنا اداره پلیس سرجوخه اد گالو) آنتونی Bertagna گفت.

یک گروه از برخی از 50 معترضان جمع شده در گوشه ای از خیابان بریستول و McFadden خیابان در حدود 8 بعد از ظهر در اعتراض به خشونت های پلیس در میان Guardado مرگ است.

برخی از معترضان برگزار شد نشانه هایی مانند “در حال حاضر سیستم عدالت است 0 امتیاز ستاره,” “دست ها بالا نمی شلیک” و “عدالت کیفری اصلاحات در حال حاضر.”

پلیس در این منطقه مسدود شده و ترافیک در خیابان بریستول به سمت جنوب از 1st Street, و در شمال Porch خیابان.

برخی از افراد به طور خلاصه مسدود تقاطع بریستول و McFadden و گذاشته در خیابان در حالی که شعار جورج فلوید نام. فلوید درگذشت ماه گذشته در مینیاپولیس پلیس بازداشت و موجی از تظاهرات و خواستار عدالت اصلاحات دنبال کرد.

اعتراض متورم به حدود 100 نفر بعد از آن در شب و تظاهرات و راهپیمایی همراه بریستول. راهپیمایی خسارات ناشی از تراکم ترافیک در پشت راهپیمایی معترضان.

کسانی که معترض شعار “دست ها بالا نمی شلیک” را به عنوان آنها همچنان به ماه مارس تا بریستول به سمت 1st Street. برخی از رانندگان متوقف شده به عنوان آنها گذشت به صدای خوک یا گراز ظاهرا در همبستگی.

یک هلیکوپتر پلیس به دنبال معترضان گردان بالای سر آنها به عنوان پیاده در کنار خیابان نزدیک 6 خیابان.

ماه مارس ادامه داد: شرق در مرکز مدنی درایو به عنوان معترضان راهپیمایی کردند و نزدیک به سانتا آنا ایستگاه پلیس.

اعتراض منقبض شده به حدود 50 نفر به عنوان آنها نزدیک مدنی مرکز درایو و شلتون خیابان بعدی به سانتا آنا ایستگاه پلیس و پلیس ایستاده در خیابان.

معترضان kneeled حدود 40 فوت دور از 30-50 افسران پلیس و شعار می دادند “با وجود شورش در اینجا. چرا شما در شورش دنده?” و “نمی شلیک کنید.”

حتی بیشتر مردم پاک فقط قبل از 10 p. m. پس از وقوع یک انفجار بزرگ اتفاق افتاد نزدیک به افسران پلیس. آن را بلافاصله روشن چه چیزی باعث انفجار.

برخی از مردم به ارمغان آورد یک جفت dumpsters به خیابان احتمالا برای پوشش در برابر هر چیزی افسران ممکن است ارسال به سمت معترضان. برخی در منطقه دستور هر مردم آسیب پذیر و یا فرزندان خود را ترک کنند.

نویسنده کارکنان رابرت gundran می کمک به این داستان.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net