توپ کریستال: طرح آینده NFL schedule

Brady

الیز Amendola / AP

در این Jan. 4, 2020, فایل, عکس, New England Patriots کارفرمایی تام بردی گوش به سوال او پس از بازی در کنفرانس خبری پس از میهن پرستان را از دست داده به تنسی تیتان در یک NFL وحشی-کارت حذفی فوتبال بازی در Foxborough جرم است. بردی گفت: در رسانه های اجتماعی, جمعه مارس 20, 2020, او امضا شده با Tampa Bay Buccaneers.

علاوه بر این پیش نویس دیگر رویداد بزرگ در ماه آوریل NFL تقویم انتشار منظم-برنامه فصل. تیم های شناخته شده مخالفان خود را از اواخر ماه دسامبر اما هوارد کاتز و برنامه ریزی بخش ادامه به تجزیه از طریق بیش از 50000 حالات پمپ نزدیک به 1500 نفر از رایانه ها در سراسر جهان است.

در حال حاضر که بسیاری از مهم رایگان آژانس حرکت می کند جای گرفته اند در اینجا برخی از پیش بینی AP (پیشنهادات؟) در چگونه ما می بینیم برخی از قابل برنامه ریزی بودن سوالات پاسخ داده:

لگد زدن به آن

ساده ترین انتخاب برای مخالفت با کانزاس سیتی در طول هفت. 10 کیکآف بازی خواهد بود انگلستان به دلیل آن خواهد بود که میهن پرستان’ اولین بازی بدون تام بردی از اوایل در سال 2001. اما سه نفر از هفت افتتاحیه بازی های شده حذفی rematches. اگر این روند ادامه آن می تواند هوستون.

استادیوم جدید معمولا یکشنبه شب درمان در هفته 2 اما با امکانات افتتاح این فصل می کند لس آنجلس SoFi ورزشگاه دریافت اولین آن در باز آخر هفته ؟ یا آن رفتن به لاس وگاس ؟

با این بیماری همه گیر کوروناویروس جدید احتمالا منجر به تاخیر در لس آنجلس و لاس وگاس لیگ می تواند آن را بازی امن و نشان دادن هر دو در 2 هفته. اگر این مورد است, تام بردی خلیج تمپا اولین بازی در خانه در برابر Drew Brees و نیواورلئان خواهد بود در زمان نخست طلا برای باز کردن در روز یکشنبه ،

اگر قوچ در خانه هستند در سپتامبر. 13 شود جای تعجب نیست اگر آنها روبرو هستند دالاس به عنوان یک تشکر از شما هدیه به استن Kroenke,

این “دوشنبه شب فوتبال” doubleheader در باز آخر هفته همیشه سخت ترین به خصوص در اوایل بازی. اگر قوچ در خانه هستند در روز یکشنبه, شب, ESPN می تواند پس از آن بردی را برای اولین بار. اوایل MNF بازی بوده است interconference matchup سه نفر از چهار فصل است. به دلیل اشراف فورا رد کرد که برگ شارژر در تمپا. اواخر بازی معمولا گرایش به سمت غرب کنفدراسیون فوتبال آسیا matchup اما باید NFC غرب در این سال با کنفرانس قهرمان سان فرانسیسکو رو آریزونا.

VIVA LAS VEGAS

اظهارات جدید خانه در لاس وگاس باید در زمان نخست اولین در هفته 2 یا یکشنبه یا دوشنبه شب. جذاب مخالفان خواهد بود دنور (بخش بازی) خلیج تمپا (اگر Bucs نمی توانید در زمان نخست شکاف در 1 هفته) و یا Indianapolis های دیرین اظهارات دشمن فیلیپ رودخانه که امضا شده با کلت پس از 16 فصل با شارژر.

در زمان نخست BUCS

بردی ورود ناگهانی افزایش خلیج تمپا سهام به عنوان نخست-زمان کالا. این Bucs آخرین یکشنبه شب ظاهر شد در سال 2016 زمانی که بازی خود را برابر دالاس خم شد. آنها نداشته یکشنبه و دوشنبه شب ها در همان فصل از سال 2008. اما این می تواند اولین بار در 17 سال Tampa Bay می شود چهار نخست-زمان بازی.

این Bucs’ برنامه یک رویا است تخته سنگ از کارفرمایی matchups با پرستاران (Brees), هکرها (Aaron Rodgers) و ستاد (پاتریک Mahomes) و همچنین بازی در برابر وایکینگ ها, قوچ و اظهارات.

سهام

بوفالو: صورتحساب را میزبانی نمی, یک شنبه شب بازی از سال 2007 شده است اما به احتمال زیاد به تغییر این سال است. علاوه بر میهن پرستان, صورتحساب نیز جذاب خانه matchups در برابر قوچ استیلرز ستاد و Seahawks.

سهام پایین

انگلستان: این سخت است برای دیدن پرستان ساخت بیش از سه حضور بدون بردی و با بسیاری از عدم قطعیت. دیگر از بخش matchups میهن پرستان میزبان Broncos و 49ers همراه با جاده بازی در برابر اشراف و Seahawks.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im