جهان بی رحمانه جشنواره شامل Morrissey نرمشی Devo و بیشتر لغو شده است با توجه به کروناویروس

این یک بی رحمانه, بی رحمانه جهان برای طرفداران که امیدوار بودند برای مجموعهای از مودی-دانلود موسیقی در یک روز آفتابی به عنوان Goldenvoice رسما کشیده پلاگین در افتتاحیه آن جهان بی رحمانه جشنواره است.

این رویداد راه اندازی شد به ویژگی های مجموعه توسط Morrissey, باوهاوس نرمشی Devo, اکو و Bunnymen های روانگردان, خز Violent Femmes, کلیسا, عمومی, تصویر, Ltd. Gary Numan مارک بادام TR/ST سرد غار جی استون را ژن را دوست دارد ایزابل, برلین, رفتار بد و افراد گم شده. این در اصل برنامه ریزی شده برای ماه مه 2 در شأن و سلامت ورزشی پارک در کارسون اما به تعویق افتاد به هفت. 12 با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر.

ثبت نام برای جشنواره عبور عضویت در خبرنامه. این که آیا شما یک Coachella lifer یا ترجیح می دهند به تماشای از راه دور دریافت هفتگی اعزام در جنوب کالیفرنیا جشنواره موسیقی فصل است. مشترک شدن در اینجا.

Goldenvoice روز دوشنبه اعلام کرد از طریق این جهان بی رحمانه جشنواره صفحات رسانه های اجتماعی است که با توجه به جاری عدم اطمینان از COVID-19 گیر رویداد دیگر را در محل.

“همه ما می خواهیم به رقص و نوسان به آهنگ ما عاشق اما اولویت شماره یک ما است که سلامت و ایمنی شما و هر کس درگیر در جشنواره” پست بخوانید. “ما درک شما قدردانی و ما نمی توانیم صبر کنید تا با هم دوباره به زودی.”

همه بلیط خریداری شده از طریق رسمی ارائه دهنده بلیط Elevate را به طور خودکار لغو می شود و پرداخت در عرض 30 روز کسب و کار.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de