کهنه هواپیما به زودی به Sea-Tac از Coronavirus نقاط

Sea-Tac Airport is wide-open during a pandemic.

Sea-Tac فرودگاه باز در طول یک بیماری همه گیر. چارلز Mudede

بازگشایی اقتصاد و کار نمی کرد. همه در همه ، فرماندار آریزونا mlb در نهایت اعتراف کرد که او نمی تواند ضرب و شتم COVID-19 تظاهر آن وجود نداشت و در تاریخ 30 ژوئن بسته “میله ورزشگاه سینما و دیگر کسب و کار برای 30 روز.” کشورهای دیگر باید reimposed محدودیت های غیر ضروری کسب و کار. ما می توانیم انتظار بیشتری متحده برای قرار دادن ترمز و معکوس فاز دهانه. این اجتناب ناپذیر است. Coronavirus متاسفانه یک واقعیت است که به مراتب بیشتر از رویای آمریکایی است.

اما فقط به عنوان تعدادی از ایالات متحده در حال آمدن به شرایط با این واقعیت صنعت هواپیمایی اتحاد تصمیم گرفت به پرواز آن هواپیما در سراسر کشور مانند آن است 2019 ظاهرا یک سال خیلی خوبی برای این صنعت است. خطوط هوایی آمریکا قصد دارد برای شروع به پر کردن هواپیما در جولای 1 بدون هیچ دلیل دیگر از آن تصمیم گرفته است به باور “اجتماعی فاصله نیست و ممکن است در هواپیما به هر حال.”

حمایت

حبس آنلاین جشنواره فیلم در حال حاضر در دسترس بر روی تقاضا! دست livestream? سازمان دیده بان شگفت انگیز فیلم کوتاه از مردمی قفل کردن و گرفتن خلاق!

مراکز کنترل بیماری و پیشگیری (CDC) مدیر رابرت Redfield است از این نظر. برای یک, آن را می فرستد پیام اشتباه به یک مکان است که هولناک با پیام های مخلوط مورد وضعیت همه گیر و خطرات ناشی از ویروس است.

اما به نظر می رسد شرکت هواپیمایی بازار رایگان است برای باور کردن آنچه در آن می خواهد به این باور است. اگر یک شرکت هواپیمایی تصمیم می گیرد به سود در حال حاضر و نه صبر برای همه گیر به فروکش هیچ کس در قدرت به نظر می رسد می تواند آن را متوقف کند از انجام این کار. به عنوان یک نتیجه ما می توانیم انتظار یک سیل بسته بندی هواپیما در دریا-Tac فرودگاه بین المللی است که انجام می شود بسیار کمی از هر چیزی به پیگیری و نظارت بر دولت-به-دولت ورود.

در ژوئن 23, Perry کوپر رسانه ها مدیر روابط برای Seattle-Tacoma International Airport, به من گفت:

بندر مدیر اجرایی ذکر شده امروز به عنوان بخشی از متوسط بررسی ابتکار عمل ما انجام برخی از آزمایش تجهیزات در هفته گذشته برای درجه حرارت به صورت داوطلبانه برای ورود مسافران بین المللی. که در آن تجهیزات تست رخ داده است در ورود بین المللی. من فکر می کنم ما نیز به شما گفته و اشاره کرد در جلسات کمیسیون بندر ابراز کرده است که در حمایت از یک آژانس فدرال مدیریت بالقوه temp برنامه.

از یک دولت به دولت نظر من بر این باورند که محدودیت را از آنهم ،

همانطور که از ژوئن 26, Sea-Tac اتحاد “شده تست تجهیزات است دستگاه را به صورت داخلی.” آنها ممکن است چیزی در جولای ؟ هیچ کس به نظر می رسد به یک ایده روشن از چگونگی و زمانی که همه از این خواهد گرد هم می آیند. Sea-Tac است که هنوز هم با توجه به “تدارکات و عملیات, چگونه آن را با این نسخهها کار بهترین شیوه چه کار می کند, چه, نیست, و غیره.”

همه این خوب خواهد بود اگر رمان coronavirus نیز در زمان خود شیرین زمان با توجه به آن حرکت های بعدی—که جمعیت به آمار که به ترک به تنهایی و زمانی که به کار سخت زمانی که به استراحت. به عنوان فلوریدا و تگزاس و آریزونا در حال حاضر آموزش ویروس دارای یک ذهن خود را.

این واقعیت (ویروس نمی مراقبت در مورد آن گرامی آمریکایی آزادی) است به خوبی قابل درک توسط فرمانداران نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات است. آنها “دو برابر تعداد متحده برای تماس های ورودی مسافران به انجام 14 روز در قرنطینه.”

هشت متحده به تازگی به این فهرست اضافه شده است که در حال حاضر در 16 از جمله کالیفرنیا و جورجیا, آیووا, آیداهو, لوئیزیانا, می سی سی پی, نوادا و تنسی است.

در کشورهای دیگر که در لیست اعلام شد و چهارشنبه گذشته در حال آلاباما, آرکانزاس, آریزونا و فلوریدا و کارولینای شمالی کارولینای جنوبی تگزاس و یوتا

امروز Sea-Tac انتظار 17 پروازها به مقصد می رسند از تگزاس به تنهایی.

آنچه که فرماندار ما انجام می دهند در مورد باز و گسترده جریان at Sea-Tac? او ظاهرا در انتظار دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن به انجام کاری درباره آن. بله که دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن.

Inslee اجرایی مدیر ارتباطات تارا لی می نویسد:

مانند پورت فرماندار پشتیبانی فدرال رویکرد به فرودگاه غربالگری که باید شامل دما و علامت چک در میان دیگر قطعات. او را به نام برگ برنده دولت برای پیاده سازی یک سیستم ملی. هر دولت و یا مبتنی بر رویکرد منطقه ای را ایجاد غیر ضروری و تکراری را ترک و شکاف قابل توجهی و موفق به اطمینان از ایمنی سفر ،

· ما هنوز رتبهدهی نشده است دریافت پاسخ از HHS یا نقطه به فرماندار ژوئن 15 نامه (متصل).

· اگر چه ما اعتقاد داریم یک سیستم فدرال است آنچه مورد نیاز است برای رسیدن به سلامت در جامعه ما اهداف فرمانداری آغاز شده اولیه گفتگو با DOH و WSDOT در حال توسعه یک دولت مبتنی بر رویکرد به سفر پروتکل های غربالگری در فرودگاه. اگر تهمت و دولت نتواند به عمل ما آمادگی همکاری با بندر و فرودگاه های دیگر در واشنگتن و همچنین شرکت های هواپیمایی در یک دولت مبتنی بر رویکرد برای اطمینان از سلامت و ایمنی واشنگتن از سفر هوایی.

پشتیبانی غریبه

بنابراین هیچ چیز زیادی برای رفتن در حال حاضر. هر چند Inslee بود سریع به التماس نیویورک که قرار نیست ما در قرنطینه لیست.

چه در مورد quarantining مسافران? فرماندار می تواند انجام دهد که بدون انتظار برای یک godot. Inslee دفتر: “قرنطينه هستند نه بر روی میز در حال حاضر, اما ما همچنان به نظارت بر گسترش COVID.”

اگر هیچ چیز دیگری, این بیماری همه گیر نشان داده است این مکان بسیار سخت است برای ما انتخاب ما انتخاب رهبران به ایجاد هر نوع اجتماعی تصمیم بدون هیچ گونه نگرانی در مورد با توجه به در ظهر و پیدا کردن راه هایی برای سازش به آنچه که همیشه قفل شده است و در کوتاه مدت کسب و کار مورد علاقه.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de