COVID-19 روز رسانی: چه کسی می گوید: “بدترین هنوز جلوتر از ما” نفت کمتر از صفر

The oil industry really misses this traffic.

صنعت نفت واقعا نتواند این ترافیک. کلی O

قیمت نفت به منفی: “ما قیمت نفت سقوط, سقوط در زیر $0 دوشنبه. در یک نقطه, نفت کاهش یافت و به $-40.32 در هر بشکه رسید. که پایین ترین سطح از NYMEX باز نفت در معاملات آتی در سال 1983.”

ما باید آنقدر نفت ما را نمی دانم چه چیزی برای انجام با آن است: “از گاردین گزارش داد بیش از آخر هفته که یک رکورد 160m بشکه نفت ذخیره شده در ‘غول’ تانکر نفت در خارج از جهان بزرگترین حمل و نقل و بنادر از جمله آمریکا در خلیج فارس پس از عمیق ترین کاهش تقاضای نفت در 25 سال به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.”

حمایت

صرفه جویی بزرگ در شاهدانه این 4/20 در ریف! سفارش جلوتر @ https://seattle.thereefstores.com

به عنوان شما در حال حاضر خواندن تقلا صبح امروز, دولت واشنگتن و حزب جمهوری خواه تهدید بهداشت عمومی در این آخر هفته با برگزاری یک از 2500 نفر تجمع در واشنگتن کنگره مراحل که در آن برخی از راست بال “صاف کردن نامیده می شود برای باز کردن شورش” علیه واشنگتن “در خانه بمانند سالم” سفارش. این مستند تظاهرات سازماندهی شده توسط یک تعداد کمی از مردم با استفاده از Facebook شدند.

هیچ معامله در یک بسته محرک اقتصادی جدید امروز در سنا: شاید فردا.

یک چهارم از اوهایو تایید coronavirus موارد در میان زندانیان و کارکنان در دولت فدرال و correctional facilities. یکی از ایالت زندان است و در حال حاضر بزرگترین گزارش منبع عفونت ویروس در ایالات متحده با توجه به نیویورک تایمز پایگاه داده.

واشنگتن روز رسانی های اخیر از آن وزارت بهداشت لیست 634 مرگ و میر و 11,790 تایید موارد COVID-19 در واشنگتن است.

ایالت نیویورک بود که پایین ترین تک روز شمار کشته شدگان در دو هفته: 478 نفر است. هنوز هم بسیار بالا است اما بهبود. رژیم صهیونیستی. کومو اضافه شده است که اجتماعی فاصله محدودیت به احتمال زیاد نمی تواند آرام برای برخی از زمان: “زمانی که فعالیت را افزایش می دهد, ميزان عفونت گسترش می یابد.”

که می تواند واشنگتن سهولت اجتماعی آن فاصله محدودیت ؟ شاید در مارس 18?

در حالی که شما در حال تمیز کردن و دوبارهخانه خود را تمیز کردن این قرنطینه… به یاد داشته باشید لازم نیست به طور تصادفی سم هر کسی: “گزارش از مسمومیت اتفاقی از پاک کننده و ضد عفونی کننده هستند تا در این سال محققان بر این باورند که مربوط به کروناویروس بیماری همه گیر.”

یک دانشمند ژاپنی “بسیار بدبین” است که به تعویق افتاد توکیو المپیک حتی می تواند اتفاق می افتد در سال آینده.

مورد علاقه من تیتر از این صبح: مغلوب ساختن پیشی جستن رئیس دولت متمایل به Antigovernment پیام

می آید از مغلوب ساختن پیشی جستن آخرین قربانی, نیویورک تایمز گزارش خبرنگار مگی Haberman: او نگه می دارد و خواستار یک “سوم نرخ خبرنگار.” او برنده پولیتزر. در اینجا نگهبان‘s تجزیه و تحلیل اخیر خود اوقات تلخی:

هیچ برگ برنده رالی کامل است و بدون او بازی قربانی—یکی از مطمئن برای غلبه قهرمانانه در قانون نهایی—و goading رسانه ها معمولا یک نشانه برای هواداران خود را به نوبه خود و هو کردن مطبوعات قلم. این بار رئیس جمهور در زمان هدف یک خبرنگار بود که در اتاق: مگی Haberman از نیویورک تایمز.

“او یک سوم نرخ خبرنگار” او اظهار تاسف رفتن در ریف را بی اساس ادعا که یک Haberman که گفت: مراتع گریه کرده بود در طول جلسات با کارکنان با انگیزه بود “قصاص”. مغلوب ساختن پیشی جستن اصرار داشت: “او یک جارچی.”

پشتیبانی غریبه

زاینده رود باز خواهد گشت تمام آن 10 میلیارد دلاری محرک اقتصادی فدرال وام. برگر های زنجیره ای اعلام کرد که “قادر به دسترسی به سرمایه اضافی” است که در آن نیاز به “اطمینان” در دراز مدت ثبات: “ما خدا را شکر که برای ما تصمیم به بازگشت کل مبلغ 10 میلیون PPP وام دریافتی در هفته گذشته, به طوری که آن دسته از رستوران ها که به آن نیاز دارید می توانید آن را دریافت کنید.”

حفظ hunkering پایین: در یک جمعه پايه بلند كن بادي که مدیر کل Tedros Ghebreyesus هشدار داد که “بدترین هنوز جلوتر از ما.” از زمان مرگ کل از دانشگاه جانز هاپکینز در حال حاضر تعداد بیش از 168,000 coronavirus مرگ و میر در سطح جهان است. “لطفا اجازه دهید در نظر بگیرید کسانی که در حال مرگ هستند به عنوان افراد آنها اعداد یا ارقام” Ghebreyesus ادامه داد. “حتی یک زندگی با ارزش است.” شما می توانید به تماشای رسانه های امروز جلسه اینجا.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de