Image

استیو مارکوس

Clark County School District سرپرست عیسی Jara گوش به یک سوال در سرمقاله جلسه هیئت مدیره در لاس وگاس خورشید دفاتر پنجشنبه ، 22, 2019.

به ما صبر کنید به چوب خط حساب کردن واقعی تلفات و تخریب سمت چپ توسط COVID-19 نوادا فرزندان شایسته رهبری شجاعانه و عمل در آموزش و پرورش برای اطمینان از آینده خود را دست نخورده باقی می ماند.

ضرورت به ناگهان تعطیل کردن مدارس برای کمک به جلوگیری از گسترش این ویروس قرار می گیرد آموزشی رفاه فرزندان ما در خطر است.

به طور سنتی, مربیان باید در مورد صحبت و برنامه ریزی برای تابستان “اسلاید”: این دوره در طول تابستان است که در آن کودکان از دست دادن دستاوردهای علمی از سال گذشته با توجه به زمان دور از کلاس درس. در حال حاضر ما یک معضل جدید به صورت — COVID-19 اسلاید — بدهکار به هفته از فرد در زمان های آموزشی بچه های ما از دست رفته در نور از بحران است.

در روز های آینده ما باید به خودمان چند سوال سخت در مورد آنچه که ما در حال حاضر به انجام برای کمک به کودکان ما تنظیم و حرکت دوباره به سمت هدف کسب دیپلم دبیرستان می باشد. ما نیاز به سطح شیب دار تا در تابستان قصد دارد برای آن دسته از دانش آموزانی که پشت افتاد? چگونه ما پیدا کردن زمان برای افزایش فرصت های یادگیری برای دانش آموزان ما? بسیاری از آنها حتی پیشنهاد این ایده گسترش آموزش از راه دور به ما اطمینان حاصل شود که دانش آموزان قادر به حداکثر رساندن زمان های آموزشی. ما نیاز ما بهترین تفکر استراتژیک برای پیدا کردن راه ما را از آستانه نابودی است.

ما نمی توانیم به دنبال مسیرهای ما ممکن است به طور معمول انتخاب شده برای ما پیدا کردن راهی برای خروج از این بحران است. ما را مجبور به قرار دادن سر ما با هم امنا هیئت مدیره مدرسه, پدر و مادر, معلمان, مدیران, رهبران کسب و کار و دیگر سهامداران جامعه و دولت, دولت برای حمایت از ما معلمان و کارکنان پیشرو دانش آموزان ما به موفقیت است. اقتصادی تخریب سمت چپ توسط این ویروس مطمئنا احساس همه ما است و در حال حاضر منابع محدود خواهد بود و حتی کمیاب تر.

و قبل از ما می دانستند از COVID-19 بسیاری از فرزندان ما در حال حاضر فوق العاده ای رو بی عدالتی. این ویروس به بزرگ آنها است. تحقیقات از شمال غرب ارزیابی انجمن (NWEA) یک سازمان غیر انتفاعی با تمرکز بر آموزش و پرورش اشاره به پیش بینی های ترسناک برای چه این زمان دور از فیزیکی کلاس درس منفی ممکن است فرزندان ما تاثیر می گذارد. (برای تحقیق و رفتن به nwea.org/covid-slide.)

با توجه به NWEA ما سوم-چهارم-پنجم و ششم ابتدایی دانش آموزان را احساس می کنم بزرگترین ضربه با پیش بینی کاهش شیب در هر دو خواندن و ریاضی داشت. حقیقت سخت است که بزرگترین زیان را تجربه خواهد شد توسط دانش آموزان از رنگ دانش آموزان با نیازهای ویژه کسانی که زندگی با فقر و زبان انگلیسی-زبان آموزان است.

انتخاب ما را باید شجاع و سریع از آنجا که زمان در کنار ما نیست. در حالی که تمام تصمیم گیری های ما خواهد بود ساخته شده با بهترین بهره را از فرزندان و خانواده داشته باشید و با بهترین اطلاعات در دست نیست و همه آنها را به اثر مورد نظر ما و ما را مجبور به وفق دادن سریع به اطلاعات جدید و تغییر واقعیت.

من با الهام از این جامعه ادامه داد: روح از خدمات نمایش داده شده توسط بسیاری از کار برای حمایت از کسانی که تحت تاثیر این بحران است. ما را به گرد هم می آیند برای پیدا کردن راه های خلاقانه برای حرکت به جلو و ایجاد راه های امن برای ادامه آموزش به فرزندان ما و برای کاهش تاثیر COVID-19.

من متعهد به خدمت ما 320,000 دانش آموزان و خانواده های آنها ادامه خواهد داد و همکاری نزدیک با همه ذینفعان به حرکت رو به جلو از طریق این اسلاید و دیگر چالش های پیش رو. ما را از این طریق دریافت کنید با هم.

عیسی Jara است سرپرست Clark County School District.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.rushrtco.detny.im